Coldplay - Christmas Lights

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:251
Počet zobrazení:5 901

Dnešní videoklip jsem chtěl přeložit už hodně dlouho, ale šetřil jsem si ho na Vánoce. Coldplay jsou proslulí originálními videoklipy a ten dnešní, natočený pro singl Christmas Lights z minulého roku, se může na první pohled zdát obyčejný, ale pozorní si všimnou, že je natočen na jeden záběr (nebo aby to tak aspoň působilo), takže vyžadoval solidní přípravu, aby se něco nepokazilo. V klipu uvidíte fanoušky vypouštějící balónky z lodi a v závěru také překrásný vánoční Londýn.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Štědrý den, další hádka. Vyplakali jsme moře slz. V krvi mám... všechny možné jedy. Sebral jsem se a šel na Oxford Street. Snažím se napravit křivdu.

"Běž pryč," ozývalo se z oken. Nemůžu uvěřit, že ona je pryč. Když ještě pořád čekáš, až napadne sníh, nejsou to pořádné Vánoce. Nad hlavami mi září svíčky, jejich světlo plápolá. Já se ze všech sil držím těch lustrů naděje.

Jak nějaký opilý zpívající Elvis zpívám falešně. Říkám, jak jsem tě vždycky miloval, drahoušku, a vždycky budu. Když ještě pořád čekáš, až napadne sníh, nejsou to pořádné Vánoce. Pořád čekáš, až napadne sníh.

To přece nejsou Vánoce. Ta vánoční světla rozzářila ulici. Tam, kde město přechází v moře. Nechť tvoje trable brzy pominou. Vánoční světla září dál. Ta vánoční světla, rozzářila ulici.

Možná mi ji přivedou zpátky. Pak bych už byl spokojený. Vánoční světla září dál. Vánoční světla rozzářila ulici. Zažehla můj vnitřní ohňostroj. Nechť tvoje trable brzy pominou. Vánoční světla září dál.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Vánoce mám ještě ráda Have yourself a merry little Christmas, hranou Chrisem na piáno a úžasně zazpívanou :)

190

Odpovědět

Krása. Taky už mám lístek. Jenom doplním, že na jeden záběr to točené není. Jsou tam skryté střihy, má se to pouze tvářit jako jeden nekonečný záběr.

190

Odpovědět

Tom: Pravda. Po práci to opravím.

181

Odpovědět

"Možná mi tě přivedou zpátky" je špatně. Je tam "Možná mi ji přivedou zpátky".

183

Odpovědět

Pre mňa je ten song príjemným prekvapením, zatiaľ sa mi úspešne vyhýbal takže je to pre mňa novinka a je skvelá...čo boli z môjho pohľadu svojho času všetky veci od Coldplay až kým som si nevypočul Mylo Xyloto. Ten album mi príde na pomery Coldplay absolútne podpriemerný. A to nepatrím medzi tých ktorý to tvrdia pri každej novinke. Takže vďaka za každú takúto "starú" dobrú vec od Coldplay - video je tiež skvelé ;)

182

Odpovědět

A už mám na ně taky lístek :D

180

Odpovědět

Coldplay pro mě byly dřív světlým bodem v černotě prázdnoty současného hudebního průmyslu, ale v současnosti mě příjde, že si sami pod sebou uřezávají větev nejen už urovnanou aferou s plagiátorstvím, ale hlavně tím že začali dělat songy, který jsou si tak strašně podobný až se bojím že se z nich stanou druhý U2, škoda.

187

Odpovědět

Coldplay som nikdy nemusela, ale po tom čo som začala počúvať ich Mylo Xyloto (a po tejto pesničke) si to asi rozmyslím a zoženiem si aj ich ostatné albumy :)

190

Odpovědět

"Nemůžu uvěřit, že odešel..."
Achjo.

181

Odpovědět

V září na ně jedu naživo. Huhahá :D

181

Odpovědět

Víc Coldplay, Víc Coldplay! :D

183

Odpovědět

Já Coldplay miluju :D Původně jsem chtěla napsat dlouhý komentář o tom, jak je tahle píseň a klip geniální, ale nenacházím slov :D Dík za překlad :)

183

Odpovědět

Coldplay sice moc nemusim, ale tahle je fakt skvělá :) Možná bych jim měl dát ještě jednu šanci... :)

191

Odpovědět

true true

193

Odpovědět

Veľmi pekná pesnička, a aj klip je veľmi vydarený. Pred minuloročnými vianocami nám to na intráku hralo permanentne.
Diky za preklad...

193

Další