Coldplay - Hurts Like Heaven

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:6 138

Britská kapela Coldplay se nedávno vytasila s novým videoklipem k písni Hurts Like Heaven z jejich posledního alba Mylo Xyloto. Písnička oslavuje fenomén jménem graffiti. Videoklip je poměrně originální a uvidíte v něm velice pěkně rozpohybovaný dystopický komiks Mylo Xyloto, jehož tištěná verze by měla být k prodeji někdy začátkem roku 2013. Jak se vám klip líbí? A kdo z vás byl v září na pražském koncertě? :)

Přepis titulků

MYLO XYLOTO Na mostě v parku stojí sprejem napsáno: "Nemáš někdy pocit, že se ti nedaří?" Je taková zima... Je taková zima... Nápis lihovkou na ceduli zní: "Přijde mi, že můj vlastní život je mi cizí." Je taková zima...

Vidím ten šíp, co vystřelili, aby nás rozdělili. Vyhasl žár v mém nitru a vytratil se můj tep. A stejně tě nepustím. Ty... Protože ty... Ty používáš své srdce jako zbraň. A to mě nebesky bolí. Na každé ulici, na každém autě, na každém povrchu jsou jména.

Dnes ty ulice patří nám, a tak píšeme: "Nenechte se ovládat." Ne, nenecháme se ovládat. Jo, jsem trochu nervózní. Jo, jsem nervózní a napjatý. Jak to, že po nás jdou? Jak to, že jsou tady, i když neznají fakta? A tak na betonovém plátně pod rouškou tmy... Na betonovém plátně zanechám svou značku.

Vyzbrojen duší ve spreji. Budu vyzbrojen duší ve spreji. Ty... Protože ty používáš své srdce jako zbraň. A to mě nebesky bolí. CHYŤTE JE! Je to tak. Když použiješ SVÉ srdce jako zbraň, nebesky to bolí.

JISKRY VYHASLY VŠECHNA NADĚJE JE ZTRACENA ... NEBO NENÍ? "Vrať se do postele, Mylo." TICHO CELÝ PŘÍBĚH MYLA XYLOTA K DOSTÁNÍ V ROCE 2013 Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Písnička krásná a koncert samozřejmě ještě lepsí! :) Btw. děkuju moc za překlad.

190

Odpovědět

Prečo mi nezobrazuje žiadne videa? Mám najnovší flash player a miesto videa mám iba medzeru. Robí mi to na všetkom.

190

Odpovědět

Mam to stejně, doma mi nejedou videa ani v jednom prohlížeči, flash bych měl mít aktuální.
Zkoušel sem to teď na jinym pc, tady mi například YT píše, že je zastaralej flash player, ale videačesky tu fungujou...

190

Odpovědět

+PajjounAko môžem na chrome vrátiť s5 starú verziu flash playera? :D

180

Odpovědět

Odpovědět

To bych taky chtěl vidět přeložene.

180

Odpovědět

Super, konečně vím, co znamená Mylo Xyloto :)) Na koncertě jsem byl, stál jsem přímo pod pódíem a byl to hudební orgasmus, Coldplay naživo fakt umí.

180

Odpovědět

Nádhera. Na koncertě jsem byla a málem mi explodovala hlava z těch ohňostrojů, laserů, konfet... nejlepší hudební zážitek v mém životě :D

180