Colin Farrell a Sharon Osbourne u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:406
Počet zobrazení:8 584

U Grahama Nortona dnes uvidíte známého herce Colina Farrella a Sharon Osbourne, ale také Jeremyho Clarksona z Top Gearu a komičku Jo Brand. Probírat se bude například jóga, manželství a mlácení Pierse Morgana. Poznámky: Piers Morgan - mnohými nenáviděný britský bulvární novinář Call My Bluff - britský zábavní pořad

Přepis titulků

Coline, nejsi teď jen zodpovědný otec, zajímá tě taky fitness, konkrétně jsi blázen do jógy? Jo, úplněj blázen! - Miluju ji. - Opravdu? Jak jsem sem přišel, tak jsem hledal podložku. Věnuju se jí každý den. - Každý den? - Jo! Hodinu. - Sám, nebo ti někdo říká, co máš dělat? - Říká. Jsem v místnosti s cizími lidmi. - Není to trapné?

- Eh... Ne. Ne po všech těch trapných věcech, které jsem udělal. - "Snídaně, oběd a večeře." - Vy jste to viděla? - Mnohokrát. - Ježiši. Mám Sharon rád. Nejhorší na soukromým péčku je, že se nemůžete vymlouvat na špatný scénář. Fakt jsem to řekl? Líbilo se mi to. Díky.

Proč to zrovna ty vytahuješ? To se salámem je víc a víc... Viděla jsem vše! Díky. Díky. Kde jsme to... Jo, jóga je super. Jo, jóga. Polohy. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WTF? Zúžení vagíny? :D Jsem dívka, ale nevidím důvod proč bych takový bolestivý zákrok měla podstupovat. I když chápu, že v Hellwoodu, to musí znít strašně "cool" a hned o Vás píší, ale proč by to měla chtít úplně obyčejná dívka?

825

Odpovědět

až budeš v jejím věku pochopíš :D

1143

Odpovědět

Som síce muž, no podla toho, čo som čítal stačia dva pôrody a hneď to žena tam dole cíti. Okrem toho čas tomu tiež nepomáha.

10

Odpovědět

Graham Norton je super, taky bych ho uvital casteji... jinak v techhle videich vypada Colin Farell vic priteplene nez Graham :-)

364

Odpovědět

Vidím, že se Colin při zmínce o tom jeho péčku červenal až na p****i :D

783

Odpovědět

Věta o dialogu ve vlastním péčku je asi to nejlepší, co jsem za poslední měsíc slyšel.

502

Odpovědět

Jezza nevypadal moc vesele, když Sharon mluvila o těch prodaných autech. Navíc by mě zajímalo, kam se při tom koukal...

Jinak díky za překlad. :)

330

Odpovědět

Nemohli by jste někdy přeložit celý rozhovor? Vím, že je to hodně práce, ale vždycky je to zklamání, když ten pár minutový klip skončí.

142

Odpovědět

Překládáme jen z oficiálního kanálu, bohužel. Jinak za tohle asi dostanu šíleně moc mínusů, ale když se na kompletní díly podíváte, tak až na výjimky to není takhle nabitý jako tenhle oficiální výběr, kde lákají na to nejlepší.
Ano, je to skvělý pořad, ale taky je to trochu natáhlý některými méně zábavnými segmenty a hosty, kteří říkají méně zajímavé věci.
V žádném případě tedy nechci nikoho odrazovat od sledování celých dílů, jen bych byl rád, kdyby vás AŽ tak nemrzelo, že tu jsou jenom tyto části - dohromady tu máte tak 5-10 minut, které opravdu obvykle patří k vrcholům toho daného dílu.

958

Odpovědět

+NinjerStůj si za tím a nenech se přesvědčit. Měl jsem strašně rád rozhovory u Fergusona. Ale jakmile jste začali překládat i ty výplňový sketche, tak jsem se ho přejedl po druhém překladu. Jako moderátor talkshow je pořád skvělej ale ten zbytek s radostí oželim. S Grahamam to bude asi stejný. Překládej ho tak, jak jsi ho překládal do teď (ale mohl bys ho sem házet častěji :-)).

233

Odpovědět

+NinjerOK, pokusím se na tom zpracovat, díky za ne-vymínusování :)

333

Odpovědět

Škoda, málo Jeremyho, ale anglický prízvuk je najlepší :D

791

Odpovědět

Super, díky moc, Graham už tu dlouho nebyl, jen je škoda, že s tím nejlepším z hostů bylo tak krátké video :D

631

Odpovědět

Tím samozřejmě myslím Jeremyho ;)

733

Odpovědět

+miky.prochyNejlepší je Colin ;)

2125

Odpovědět

+miky.prochyJá už se skoro leknul, že myslíš tu tlusťošku vpravo :D

1729