Nula v každém věkuCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:11 177

College Humor představuje osm světových osobností, které s prokrastinací problém zřejmě neměly. Podívejte se, čeho ve svém mladém věku dosáhl třeba Picasso nebo Alexandr Veliký. A jakými úspěchy se můžete pochlubit vy?

Přepis titulků

Lidé, kteří toho v každém věku dokázali více než ty. Sleduj, umím zahrát Skákal pes. W. A. MOZART, 8 LET Já právě složil svou první symfonii. Umím i Jedna dvě, Honza jde. Není to stejná melodie? TY, 14 LET PABLO PICASSO, 14 LET Líbi se ti?

Prý je to jedno z nejlepších španělských děl. Jasně... Ale tento se mi líbí víc. Je ze začátku roku. Ten můj má v sobě skryto slovo "prdel". TY, 18 LET MARY SHELLEY, 18 LET - Co píšeš? Školní esej, 200 slov o tom, co jsem se naučil v dramaťáku. Naučil jsem se tam, kdo skutečně jsem.

Páni! Já píšu Frankensteina. Dílo, které bude aktuální po několik dalších století. A v podstatě položí základy sci-fi. - Můžu si to přečíst? - Ne! TY, 20 LET ALEXANDR VELIKÝ, 20 LET - Jak ses to naučil?

- Dva roky tréninku. A budu ještě lepší. Za dva roky budu v házení míčků totálně nejlepší! Páni. Já budu příštích deset let rozšiřovat své makedonské království na jednu z největších říší starověku. A zůstanu v podstatě neporazitelný. Vypadá to, že jsem veliký talent i na tohle. TY, 22 LET Měl bych jít cvičit.

USAIN BOLT, 22 LET Stanovil jsem olympijský rekord na 200 metrů. - Zatím! - Bolte! TY, 26 LET Počkat, 26 let. Nic se nezměnilo! Co jsem dělal poslední čtyři roky? - Víš, co jsem dělal já?

- Ale ne. ORSON WELLES, 26 LET Natočil jsem Občana Kanea. Nejlepší film všech dob. USAIN BOLT, 26 LET Já zrovna stanovil další olympijský rekord. Tentokrát na 100 metrů. Bolte! TY, 27 LET.

Jsem první člověk ve vesmíru. JURIJ GAGARIN, 27 LET - ...kdo jsem. - Páni! TY, 29 LET Chceš vidět můj skeč? MICHELANGELO, 29 LET. - Promiň, mám práci. - Jo, aha. A co ty, Usaine?

29 LET Vlastně bych tu neměl být. Ještě mi není 29. 28 LET Kdo ví, čeho v tom věku dosáhnu. Bolte! Překlad: Manana www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bolt? Vždyť jen běhá...

01

Odpovědět

Hlavně když nikoho svým životem neobtěžuju :-D

150

Odpovědět

Jó no. Mimochodem my jsme ti hodní, protože NEpřiděláváme budoucím žákům a studentům práci tím, že by se o nás museli učit různé blbosti jakožto o významných lidech...

130

Odpovědět

+klkSouhlasím. Hlavně rodiče, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že zplodí génia, by měli stanovovat datum narození potomka v nějaký desítkový nebo padesátkový letopočet, že? Jinak to nemá cenu...

110

Odpovědět

Když padne strom v lese a nikdo tam nebude, vydá zvuk? Když složí Mozart melodii a nikdo ji neuslyší, bude Mozart slavným? Ano, bez nás nul by byli velikáni ničím!

303

Odpovědět

To my, nuly, jsme ti praví velikáni!

171

Odpovědět

někdo je mrtvý, i když je živý a někdo je živý, i když je mrtvý

352

Odpovědět

kdo to řekl?

72

Odpovědět

+MarZ

222

Odpovědět

+MarZA v kolika letech jsi to řekl?

210

Odpovědět

+Pavel Ztento údaj je pod patentovou ochranou
byl vyroben pouze jeden kus
nejsem oprávněný poskytovat nic ze zdrojového kódu

102

Odpovědět

+MarZnejedna se o zdrojovy kod, ale vlastnost. Nechci vedet jak si se k nemu dopracoval.

10

Odpovědět

+Jarouslíbí se mi souboj mezi plagiátorským ajťákem a studentem práv =D prosím pokračujte

10

Odpovědět

+Jarousmusíte přehodnotit skutečnost...jsem stroj na citáty...

z poctivé středočeské manufaktury...
po devítiměsíčním alfa testování jsem byl zprovozněn a spuštěn...zatím funguji bez servisu, avšak každodenní +- osmihodinový standby režim je nutný

00

Odpovědět

Bolt je king!

83

Odpovědět

král 100 000 milimetrové dištance

30

Odpovědět

Nevím proč, ale dostal jsem krizi, když jsem si začal ve 20 uvědomovat, že některý pornoherečky jsou mladší než já :/

452

Odpovědět

Dokud nemají větší penis, není třeba propadat zoufalství...

802

Odpovědět

Jo, to jsem si začal uvědomovat už v 15...

90

Odpovědět

na place člověk zažije nejeden šok

30

Odpovědět

Pěkná ukázka toho, že když se budeme jen porovnávat s ostatními, všechno naše úsilí půjde do kopru. Ideální asi je vytyčit si vlastní plány a jít si za nimi bez ohledu na okolí, ale to se samozřejmě líp řekne než udělá.

800