Cílený internetový prodejceCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:10 050

Jak by to vypadalo, kdyby se podomní prodejce choval jako cílené reklamy na internetu a neustále se přizpůsoboval výsledkům vašeho vyhledávání na Googlu a každému kliku, který na internetu učiníte? Odpověď najdete v dnešním videu z dílny College Humoru.

Přepis titulků

Ale, ale... panáček shání nové boty. Zrovna jsem si je koupil, takže už nesháním. - Jsi zkrátka muž činu! - A ty jsi kdo? Jen prachobyčejný cílený podomní prodejce, co ti chce pomoct. - Cílený? - Přesně tak. Vím, na jaké chodíš weby, co máš rád, znám tvou rodinu a přátele, tvůj věk, pohlaví, vím, kde jsi byl a kde budeš zítra. Můžu ti sehnat všechno, po čem toužíš!

Toužil jsem po nových botách a ty jsem sehnal, takže smůla. - Jak ses tu... - Jsem všude! Naštěstí pro tebe a tvou peněženku. Mám tu limitovanou nabídku, kterou určitě oceníš. Uvidíš, že tě znám jako své vlastní boty! - Ty jsem si právě koupil. - Já věděl, že se trefím. Jo, ale už je mám. Nepotřebuju druhý. Páni, s tebou to nebude jen tak, viď? Nevadí.

Máš vysoké nároky a já zase vysoce kvalitní zboží. Nechceš košili, která se nezastrkává do kalhot? - Ne. - Vážně? Vyhledával jsem ji snad někdy? Nech košili košilí. Ještě se k ní vrátím. - Nemusíš. - Co Doktorka Plyšáková? Kolik ti jich mám objednat? Osm? Deset? Sto? Víc? Řekni si. Já Doktorku Plyšákovou nechci. Měl to být dárek pro neteř. No bodejť.

Mně to bylo hned jasný. Až budeš zase shánět "něco pro neteř", dej mi vědět, a nemusí to být jen plyšáci. Mám i videa, omalovánky, pastelky, zkrátka všechno, co tě napadne! Díky, nechci. Byl to jednorázovej nákup. A co takhle darovat sperma? Nechci! Na co jsem proboha kdy kliknul? Tak nic.

Víc by bodla košile, která se nezastrkává do kalhot. - To snad ne! - Nebo tyhle boty. - Ty už přece mám! - Ale v trochu jiné barvě. Nepotřebuju druhý skoro stejný boty! Jakmile tě bude něco z mé nabídky lákat, stačí říct. - Nic mě neláká. - Super! Ale jedním proklikem jsi dal najevo, že bys chtěl 40 000 berušek. Jen mě to trklo do očí v nabídce Amazonu, nikdy bych si je nekoupil! Kliknul jsi na ně, tak nedělej.

Klidně ti seženu menší balení. Co takhle 20 000 berušek? Děláš bůhvíjak mě neznáš, ale zatím ses moc nepředved. Nechceš si nechat převést půjčku? A co ty realitní weby? Láká tě hypotéka? - Advokátní zkouška za hubičku! - Práva si strč někam! - Tak aspoň super dupačky. - Smůla, dítě zatím nečekáme. Cože?

Ona ti to ještě ne... Sakra. Ale mám tu skvělou košili, co se nezastrkává do kalhot. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To s těma dupačkama se fakt stalo ale :-D Jednomu chalpíkovi nabízeli v přizpůsobené nabídce dětské pleny. Tak je seřval, oni se omluvili. A za týden jim volal, že se omlouvá za to seřvání. Jeho dcera mu totiž oznámila, že je těhotná :-D V marketingu známý příběh a dost retargeting a podobné techniky zpropagoval ...

00

Odpovědět

"Co takhle košili co se nezastrkává do kalhot" je moje nová oblíbená reakce na všechny se kterýma nechci mluvit, díky CH!

70

Odpovědět

zakazat reklamu!

06

Odpovědět

To je stejna demence jako na youtube kde te to zahlcuje kanali na ktere ses zrovna podival a mota se to hloupe v kruhu...

10

Odpovědět

Dobrý video. Že mi reklama nabízela něco co jsem již koupil už zkušenost mám.
Nejvíc mě ale dostalo, když jsem si na eshopu (už nevím, který to byl) objednal něco a druhý den jsem tam ohledně objednávky volal: Vůbec jsem nemusel říkat nic a hned (podle mobilního čísla) viděli všechny informace o mě a mojí objednávce a ještě to dorazil tím, že řekl: Koukám, že jste měl zboží hodně dlouho v košíku, než jste provedl objednávku.
Tyhle lepší eshopy o Vás sledují opravdu hodně informací.

160

Odpovědět

však jo... je to cena za pohodlí uživatele

31

Odpovědět

Káva láva. To se rýmuje, že? Stejně jako: rýma príma.

17

Odpovědět

Od té doby, co si na mým počítači kupovala přítelkyně podprsenku, mi reklamy už vůbec nevadí.

591

Odpovědět

Jakožto počitačový negramota už roky čekám na reklamni system co ti při koupi zakladní desky zrovna nabídne i nejvhodnější ramky, grafiku a prípadně zrovna poskládá i zbytek Pc.

322

Odpovědět

Kde jsou všechny ty slečny v mím okolí co se mnou chtějí mít sex :-((( ?

662

Odpovědět

Třeba až se naučíš, jak se píše slovo mým (ne mím), tak se objeví ;)

234

Odpovědět

+LovecCour42Jo jo, tohle každá holka z takovýho inzerátu ocení. Hlavně ji vůbec nebude zajímat, co schováváš v kalhotech. Bezchybná gramatika je pýchou každého muže!

505

Odpovědět

+BugHer0ale no tak, já se třeba pyšním naprosto odlišnými přednostmi než gramatikou. A i přes to, že jsem dle některých gramatických nacistů skoro negramotný, jsem to dotáhl dál než tito kritikové, ale je možné, že mi některý z nich bude dělat korektora :-)

45

Odpovědět

+BugHer0LovecCour má pravdu. Jak chlap neví, kde má být tvrdý, tak mu ani neodepíšu.

320

Odpovědět

+SleevaTak to aby sme boli tvrdí vždy a všade yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

20

Odpovědět

+BugHer0No rozhodně v těch kalhotech nebude mít košili, co se nazastrkává do kalhot. :D

50

Odpovědět

a já jich tu zrovna pár v okolí mam, prý je jedna nadržená mamina na pět kilometrů na sever ode mě podle týhle...ehm stránky..., asi se poštěstilo

80

Odpovědět

pustila bych na něj kamaráda AdBlocka.
AdBlocku, trhej!

790

Odpovědět

Skvělá pointa! :D

170