Jak se vyrovnat s úbytkem vlasůCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:11 900

Výzkumné laboratoře College Humor našly zázračný lék pro plešatějící muže! Vyzkoušejte již dnes! Úspěch zaručen! A pokud nebudete spokojení do třiceti dnů...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Padají ti vlasy? Unavuje tě maskování plešky? Pak pro tebe máme řešení... Ohol hlavu, pěstuj bradku! V Ohol hlavu, pěstuj bradku! povzbuzujeme naše klienty, aby si oholili zbytky vlasů a nechali si narůst bradku. Odvedou pozornost od svých nemužných koutů a vyrazí vstříc drsňácké bradce. Před Ohol hlavu, pěstuj bradku!

jsem se maskoval čepicemi a při hovoru se odkláněl od lidí. Pak jsem objevil Ohol hlavu, pěstuj bradku! a řídil se jejich podrobnými instrukcemi. Stačily vlastně jen dva prosté kroky a Ohol hlavu, pěstuj bradku! je má nová víra! Ku*va jo! Vypadám jak vyhazovač! Máš občanku?! Zastavte se na konzultaci zdarma již dnes! A specialista z Ohol hlavu, pěstuj bradku! s vámi probere naši jednoduchou proceduru.

Takhle vypadáte dnes... a v podstatě si jen oholíte hlavu a pořídíte bradku. Na tom počítači nic neuděláte? - Když jsem Parkera poznala, vypadal jak zoufalec. - To jo. Ale pak mu v Ohol hlavu, pěstuj bradku! řekli, ať si oholí hlavu a pořídí bradku, - a rázem vypadá jak mariňák! - I když jsem jen softwarový analytik! Udržíte tajemství? Neztrácel jsem jenom vlasy. Mé sebevědomí šlo s nimi. Děti ze sousedství mi dávaly přezdívky.

Plešoun, kupole, zrcátko... Říkaly mi potrat... Ale Ohol hlavu, pěstuj bradku! vyléčila mou plešatost a vrátila mi sebedůvěru. Jen jsem si oholil hlavu, pořídil bradku, a vypadám jako drsňák. A všichni se mě bojí. Jsem Sandoval Borsley, zakladatel Ohol hlavu, pěstuj bradku!. Pokud ztrácíte vlasy, zkuste si oholit hlavu a pořídit bradku. Když nebudete se svou proměnou po třiceti dnech spokojeni... Tak co?!

Nic. Přesně tak. Ohol hlavu, pěstuj bradku! Pokud jsi černoch, bradka není vůbec třeba.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co lidi s brýlemi? To pak vypadá celkem ujetě. :) :)
I když Heisenberg na to měl obličej i s brýlemi...

20

Odpovědět

Say My Name

HEISENBERG

20

Odpovědět

Styl na Heisenberga :D

40

Odpovědět

Styl Kane (c&c)

01

Odpovědět

"White male privilege" A potom mi bude nejaká krava trepať niečo o nerovnosti pohlaví.

60

Odpovědět

Black people sú opäť vo výhode, ah.. :(

241

Odpovědět

Tomu poslednímu chybí kus lebky :D

411

Odpovědět

Taky jsi si všiml?! :D

42

Odpovědět

To jen háže zrcátko. :D A splývá to s pozadím. :)

10

Odpovědět

A co jako je na tom jako legračního.. Vždyť je to krutá realita nás plešatících mužů. Beztak jsem měl stejný plán už před pár lety.. :D (jen ty vlasy ne a ne vypadat) :D

423

Odpovědět

Tak si ty vlasy ohol. A pak si můžeš tu bradku nechat narůst.

180