Na Twitteru je svátek každý denCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 134

Občas se může zdát, že těch prapodivných svátků a významných dnů je už nějak moc...

Přepis titulků

- Ale ne, už zase! - Pěkný Národní den sušenek! Ne! Zmlkněte! Držte už huby! Co? Je Národní den sušenek, ten nejsladší, nejdrobivější a nejmazlavější den v roce. - Já mu říkám Národní den keksů. - Je toho plný Twitter. Ne, je to jen další nesmyslný svátek z Twitteru. - Vymyšlený svátek. - Ne. - Ne, je to skutečný svátek. - Není, přesně jako včera. VČERA Pěkný Den Carmen Mirandy!

Dej ovoce na Mirandinu hlavu a zazpívej si s námi banánové koledy. Přestaňte. Určitě jste o tom svátku nevěděli, dokud jste nezapnuli Twitter. - Jasně že věděli. - Máme Den Carmen Mirandy rádi. - Fakticky. - Ne, nemáte. Nemáte! Úplně jako včera! VČERA Kde jsou všichni?

Odešli domů za svými rodinami na Národní den vděčnosti za kaliko kočky. Kdo vymýšlí tyhle hovadiny? - To lidem tak moc záleží na kaliko kočkách? - Ano. - Samozřejmě že ano. - Tak co tu děláš ty? - Shane? - Promiň. Ne všichni máme domov, kam bychom odešli na Národní den vděčnosti za Kaliko kočky. - No tak, vždyť to není skutečný svátek!

- Ale je. To je přesně jako včera! VČERA - Páni! - Pěkný Národní den svetrů! Já mu říkám Národní den pulovrů. - Nebylo to včera? - Včera? VČERA - Páni. - Pěkný Národní den svetrů. Je to den, kdy přemítáme nad svetry s motivy písní a filmů.

- Nemusíme je mít na sobě, je nám jen zima. - Je mi to fuk. No, možná tě to bude zajímat zítra. Vypadáš, že jsi stále trochu mimo ze včerejška. VČERA - Co to dopr... - Pěkný Den lidských stonožek! Ani nápad. Horší než včera. VČERA Pěkný Den vděčnosti za skvěle padnoucí džíny.

Počkat, když je Den vděčnosti za skvěle padnoucí džíny, proč máš na sobě šaty? Taky je Měsíc povědomí o šatech z 80. let. Nemůžu uvěřit, že se o něj musím dělit. A co to sakra děláš ty? Jen si myslím, že by se Den vděčnosti za skvěle padnoucí džíny měl vrátit ke svým církevním kořenům. - Co? - Trape, co na tom nechápeš?

Je to stejné jako včera, předevčírem a předpředevčírem. VČERA Pěkný Měsíc povědomí o párátkách v sendvičích. PŘEDEVČÍREM Pěkný Den obrovských košilí A PŘEDPŘEDEVČÍREM PĚKNÝ DEN MIMŮ A PŘEDPŘEDPŘEDEVČÍREM Pěkný Den povědomí o rozbitých kolech nákupních košíků - O tom jsem nikdy neslyšel. - Musíš jít na Twitter, každý ho slaví. Dokonce i v Anglii, jenom tam místo toho říkají vozík. Povědomí o rozbitých kolech nákupních vozíků. - Zábavné, to mě nikdy neomrzí.

- Sestro, tak to jsi tu měl být včera. VČERA Všem pěkný Den bot na rukou! A kde je Trap? Myslím, že jel navštívit rodinu v rámci něčeho, čemu se říká Díkuvzdání. Tak jo, nastal čas na výměnu bot. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proc je tam asi 10x susek misto susenek ?

10

Odpovědět

Chybička se vloudila. Díky, opraveno.

31

Odpovědět

pointa?

14

Odpovědět

Pointa je, ze lidi travi na netu cas picovinama jmenem socialni site a zapominaj tak na opravdu dulezity veci.
Makat
Sukat
a slavit statem uznane svatky!

220

Odpovědět

pointa je, že kto má mozog, na tom narobí slušný cash :) nech žiju sviatky motherfucker!

30