College Humor pořádá Očistu

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:9 260

College Humor se při letošním teambuildingu rozhodl uspořádat Očistu, při které je vše dovolené. Ale co kdyby...?

Přepis titulků

Děkuji, že se účastníte povinného teambuildingu. Letos se místo pádů důvěry budeme účastnit Očisty. Cožéé? COLLEGEHUMOR POŘÁDÁ OČISTU Nestůjte tu a běžte se očistit. Nezní to jako zábava? Dobře, takže všechny zločiny jsou legální... Ano. Jen nesmíte ublížit žádnému vysoce postavenému vládnímu úředníkovi, ale to vás zřejmě nijak neovlivní.

Není něco nelegálního, co jsi vždy chtěla udělat? Chtěla jsem ukrást auto. Super, tak to běž udělat. Nemusím ho zítra registrovat na dopravním inspektorátu? Sakra, to je dobrá otázka. Ano, hádám, že ho budeš muset zaregistrovat. Navíc i pojistit.

Ano, to také, ale krádež je legální. Budou chtít důkaz, že jsem ho ukradl při Očistě? Hypoteticky, co kdybych ukradl auto včera? Běžte někoho zabít. Jo, vražda... Co kdybych chtěl hypoteticky zabít Granta... Bodnu ho! Bodnu ho před koncem Očisty, ale on zemře až po něm.

Je to stále v pořádku? Jo, to je v pohodě. A co střelba? Co kdybych vystřelil před koncem... Moc nad tím přemýšlíte! Situace "Co kdyby" vyřešíme, až nastanou. Mám otázku. Je legální i kokain? Ano, kokain je legální.

Super, takže se na něm nezačnu být závislá. - Super! - Pravda... Takhle to nefunguje. Otázka... Tohle není přednáška o etice, je to podělaná Očista. Pokud se Ošista odehrává v USA, zahrnuje to teritoria jako Guam a Puerto Rico? - Jo, jak to je?

- Nevím, asi ano. A ještě něco. Guam se nachází za datovou hranicí, že? Ošistu tam měli včera? Nazývá se to Očista! A co říkám? A co Kanada? To je v podstatě část USA. Ne, není. V zeměpise jsem hrozný.

To je špatným americkým školským systémem. Nebo bych měl říct kanadským systémem? Ne. Mohu se Očisty účastnit, i když nejsem občankou USA? Kupodivu ano. - Mám otázku... - Mám otázku... - Do toho... - Ne, to ty. Co kdyby... No, to stačí.

Řekni to ty. Co kdyby... Tak to řeknu já. Jsou povoleny kletby, které se nepromíjí, z Harryho Pottera? Mohu vlastnit fretku, i když je to v Kalifornii nelegální? Když se během Očisty ožením s několika lidmi, bude to platit i po ní? Miluju lásku. Dobře, po následujících 12 hodin si dělejte, co chcete. Nebojte se právních následků.

A jak je to na Mezinárodní vesmírné stanici? Proboha... Částečně patří USA, takže tam Očista částečně platí? Je to Ošista. Astronauti jsou vládní zaměstnanci. To tě nenapadlo, ty debile? Na vesmírné stanici se Očista neodehrává. Mohl jsem být astronaut, nebýt mého mizerného kanadského vzdělání.

Kanada není součástí USA! Co to s váma je? Splňte si všechny temná a zvrácená přání, která máte. Zabíjejte se! Běžte se očistit! Fajn. Ne, tyhle chrání ochranná známka. Ty nemůžete použít! - Pardon...

- Proto jsme se ptali... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že nikoho nenapadne vytunelovat banku, hacknout bankovní konta... prostě si vydělat na další dny pořádný balík.

na filmy musím někdy kouknout, ale samotná premisa leč je zajímavá, tak má spoustu vad. A navíc podlidi z Afriky a Islámských zemí tohle dělají u nás v Evropě právě teď. Takže by nebylo od věci jim to vrátit i s úroky.

313

Odpovědět

"podlidi". Nepřipomíná mi to něco 80 let nazpět? :)

50

Odpovědět

Česko - druhý nejčastější trestný čin: neplacení výživného.
Hmm, takže stačí si dobře naplánovat kalendář :)

21

Odpovědět

Takže .... když v ten den spáchám sebevraždu, tak nepůjdu do pekla? Protože kvůli některým biblickým paragrafům se na to očista dočista vztahovat nebude

51

Odpovědět

Nepřeložíte pls tu parodii na Stranger Things, na kterou odkazují na konci videa? Snad to nebude taková slabota jako tohle (pravda, nejsem fanoušek této filmové série).

41

Odpovědět

Co kdybych po USA umístil bomby, které by vybouchly až za den? A vůbec, vztahovaly by se na očistu i ženevské konvence?

81

Odpovědět

To je stejné jako když znásilníš o očistě nějakou ženu tak jestli pak musíš platit alimenty.
No nevím kam očistu zařadit. Spíš než občanská válka je to něco jako povolená poprava.

71

Odpovědět

Kdyby bylo všechno povoleno tak bych si dal hranolky se smíchaným kečupem a tatarkou.

492

Odpovědět

Ty jsi neuvěřitelně zvrácenej!

421

Odpovědět

Dva díly tatarky a jeden díl kečupu. Mňamka

91

Odpovědět

Teach me, master!

81

Odpovědět

Pro lidi, jako ty je v pekle speciální místo.

60

Odpovědět

Mňa dostala tá ochranná známka na masky, a to som uprostred školy.

316

Odpovědět

Co má to, že jsi měl školu, společného s čímkoliv?

190

Odpovědět

+LuskTřeba dostal konečně první telefon v životě a musel se nenápadně a naivně pochlubit, že může být na internetu i jinde než jen doma na počítači. Lidi, co zažívají obrovskou radost z něčeho, někdy odhodí spoustu zábran, zdravého rozumu a nezvládnou se kontrolovat a dělají (v tomto případě píší) opravdu zvláštní věci. Podívej se třeba na novou ultimátní zábavnou šou TV Nova s názvem Hvězdná párty... tolik radosti, až to hraničí psychiatrickou léčebnou, hlavně pro moderátora. :)

120

Odpovědět

+Kafka TamuraJeště je tu možnost, že se tu potýkáme s frajerem, kterej píše komentáře přímo při vyučování!
Btw Hvězdnou párty jsem viděl cca tak 10 vteřin a obávám se, že to bude mít následky do konce života. Sledovat TV Hovna je jako podstoupit lobotomii.

10

Odpovědět

+LuskMyslel som to tak, že si sedím na chodbe školy, čučím do notebooku a od smiechu zrevem tak, že i jeden profesor z katedry geológie sa išiel pozrieť, že čo sa deje.

11

Odpovědět

Viděl jsem ten poslední 3. včera a nic moc. :(

00

Odpovědět

2. me bavila, 3. je jen trosku poupravena kopie...

00

Odpovědět

Na co presne ze to odkazuje?

40

Odpovědět

na film Očista

10

Odpovědět

"Jak vyřešit alarmující míru kriminality? Legalizací všech zločinů. Na jednu jedinou noc v roce se Amerika blízké budoucnosti proměňuje v nejnebezpečnější místo na Zemi."

30

Odpovědět


Odpovědět

Na film: Bambi 2: truhla mrtvého muže.

10