Jak by vypadal sex s Christopherem NolanemCollegeHumor

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 36
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:8 140

Jak by asi vypadala noc s autorem kultovních filmů, jako jsou Dokonalý trik, Temný rytíř nebo Interstellar? A zůstal by až do rána? 

Přepis titulků

SEX S CHRISTOPHEREM NOLANEM Páni. To byla jízda. Ta poslední hodina byla fakt něco. Netušila jsem, co se děje, ale bylo to super! Nečekala bych, že to bude tak hlasitý. Na velikosti prý nesejde, ale...

tvých sedmdesát milimetrů je tak akorát. Asi to mohlo být o fous kratší. Kolik je vlastně hodin? Chtěla jsem jít ještě ven, ale asi už půjdu domů. Byl to úplně vícerozměrnej zážitek. A to zrcadlo. Až to budu vykládat holkám, už to tak skvělý nebude, ale teď...

nemám slov. Nejsem si jistá, cos to ke konci dělal, ale vypadalo to, že tě to fakt baví. Ať už to bylo cokoliv. Byly tam teda díry, který jsi nechal bez povšimnutí. Třeba tu vzadu. Ale... Páni.

I když to bylo dlouhý, nikdy jsem neměla pocit, že by ses sebeukájel. Vždycky to mělo nějakej účel. Dokonce i když ses fakt sebeukájel. Taky se mi líbilo, že jsi zapojil svoji mrtvou manželku. Fakt bylo vidět, jak na ni myslíš. Bože můj, a to odhalení na konci! To bylo pořádný sousto. Bylo to skvělý, ale řekla bych, že napodruhé to bude ještě lepší.

Chápeš? Byla jsem to já. Čau, tady Emily. Tady najdete další videa, tady je odběr videí, a když kliknete sem, uvidíte mě bez Photoshopu. Dělám si srandu, žádnej Photoshop.

Takhle jsem se probudila, jen mám make-up a vycpávky. A paruku.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

College humour poslednou dobou vydáva fakt pičoviny. Nemohli by ste preložiť radšej nejaký standup?

41

Odpovědět

Co na to říct?Jo už vím hlavně že si nepředstavovala Twajlajtšit!

26

Odpovědět

Lovíš lajky?

23

Odpovědět

+Fartne anonyme!

15