Romantické poukázky trochu jinakCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:6 233

Romantické nebo sexy poukázky můžou být originálním dárkem pro drahou polovičku, když už vám tak trochu docházejí nápady. Ale dejte si pozor, abyste to nevzali za špatný konec...

Přepis titulků

SEXY RANDE Šťastného Valentýna! Tady jsem ti něco vyrobila. Romantické poukázky? To je paráda. Jedno pořádný mazlení. Hezký. Líbačka s jazykem zdarma.

Dost dobrý. Sleva tři dolary na velkou pizzu z Domino's se dvěma přílohami. To mi v Domino's vezmou? Ne, to je přece romantická poukázka, ty truhlíku! Funguje to tak, že si koupíš velkou pizzu se dvěma přílohami a já ti dám tři dolary. Ale nesmím si dát střední pizzu nebo tři přílohy.

Jo. Fajn. Poštovné zdarma při objednávce nad sto dolarů pro držitele Target karty. Já ji nemám. Tak to pro tebe neplatí. Neměly by to být spíš... sexy poukázky?

Tohle jsou jen ručně napsaný obyčejný poukázky. Já bych teda řekla, že noc se snídaní ve vinařské oblasti Kalifornie je pořádně sexy. Takže pojedeme do Napy a ty zaplatíš jen patnáct procent? Když to stihnem do srpna 2017. Předkrm a pivo za polovinu v Hockey Sports Lounge? Nabídka platí od pondělí do čtvrtka.

To je jejich akce. Kdepak, to je moje speciální valentýnská akce! Erotická masáž zdarma! Mimo území USA a Kanady. Mě masírovat nebaví, ale když budeme v Mexiku nebo v Evropě, přežiju to. Romantická večeře při svíčkách.

Takhle to má vypadat. Je to refundace. Ty tu romantickou večeři zaplatíš, pošleš mi doklad, a já ti pak do čtyř měsíců... vyplatím... náhradu. - Jako půjčka?

- To nechám na tobě. Tři skoky padákem za cenu dvou. To je vzrůšo! Takže půjdeme my dva, já vezmu někoho s sebou, a ty budeš jako... platit za sebe? Proč? Já bych nešla, je to nebezpečný, takže to nedělej.

Tak víš co? Tak já použiju jenom... tenhleten. Prosil bych líbačku s jazykem. Řekni promo kód, brouku. Ale... já žádnej nevidím. Přihlásíš se na webu, vyplníš dotazník... Dost!

Tobě se můj dárek nelíbí? Asi mě jen trochu zklamalo, že ty mi dáváš jenom obyčejný poukázky, a já tvůj dárek tak promyslel. Krabice čokoládovýho čehosi a pugét z obchoďáku, co už zvadnul. Jak to kvete, světe?

Držitelé cen Murph a Amelie představují novou sérii Sexy rande Přesně tak. Nový díl každý týden, a když se zadaří, třeba tyhle ceny fakt vyhrajem. - Tyhle nám nepatřej. - Nepatřej. Ale máme je v ruce. Takže... Kdo je tu ten držitel?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak tam postrádám myšlenku i humor.   :-(

74

Odpovědět

tak myšlenka je podle mě ta, že: Holka tenhle dárek fakt promyslela a zřejmě na něm strávila hromadu času (vymyšlení, zručné vyrobení, založený web [podle mně určitá forma fetiše]) ale ukázalo se, že bez ohledu na to, jak (humorně) "sofistikované" ty kupóny jsou, tak to je prostě levný a odrbaný dárek na prd stejně tak jako chcíplé květiny a krabička čehosi..(plus je to asi metafora na to, jak přemýšlí ženy a jak muži - nakonec jsou oba stejní ;) :-*

130

Odpovědět

Víš co to mykanec znamená? Že hoblík na to přišel a ty néé :D Mno nenaštvalo by tě to? :D

30

Odpovědět

Ušlo to!
Darovanému kupónu na čtyřku písmo nekoukej. :-)

130