K čemu doopravdy jsou posilovací strojeCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:6 915

Přání je otcem myšlenky, a tak se občas stane, že si člověk v dobré víře pořídí stroj pro zlepšení fyzičky, a ten se postupem času promění v něco zcela jiného. Univerzálnost takového zařízení ukazuje následující video, a zdá se, jako by se některým z nás dívalo přímo do bytu...

Přepis titulků

COLLEGE HUMOR ORIGINALS Síla. Energie. NoFlex přináší rychlý a jednoduchý trénink, který si můžete dopřát přímo u vás doma. Hlavně ale nabízí to, po čem opravdu toužíte. Kupu věšáků na vaše krámy. Posilovací stroj NoFlex má 8 kladek s nosností až 140 kilogramů, které nevyužijete, protože po dvou pokusech vám dojde, že cvičení nesnášíte.

Na prostorné tyče můžete navěsit na doschnutí hned několik svetrů. Posilovací lavici využijete jako žehlicí prkno nebo stoličku, se kterou vyměníte žárovky, abyste na ten mizernej byteček dobře viděli. Nemáte kam posadit hosty?

Na NoFlex se jich pohodlně vejde až pět. A o zábavu je postaráno. Ocitněte se v zimní pohádce a proměňte stroj o Vánocích na vánoční stromek. Jednodušší už to nebude. Pět splátek na 145 dolarů a 99 centů a doma máte prvotřídní polici třeba na kupu účtů. Součástí je držák na pivo a vodu, kdybyste se snad rozhodli cvičit, což se teda nestane.

NoFlex funguje i jako domácí bezpečnostní systém. Použijte ho jako skrýš před útočníky, které nepřeperete, protože jste slaboch. NoFlex. Zavolejte hned a obdržíte set sportovního oblečení, které můžete nosit třeba jako pyžamo. Tady Greg z College Humoru. Odběr videí je tu, tady jsou další srandičky a... Chlapi, nezdá se vám, že jsem mimo záběr?

Vidím kameru z vrchu, tak bych řekl... Lepší? Tohle bolí. Dík za sledování! Překlad: Mia_91 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

super :D

00

Odpovědět

ten konec byl fajn

23

Odpovědět

Jest to dnešní den, který mnou třese jako v silné vánici, neboť toto video mi bylo opět připomenutím toho jak skupinka na youtube zvaná CollegeHumor vchází pomalu každým svým videem do sraček. Kdes ty staré časy během nichž bylo CollageHumor plno lidí s humorem ? Kdes ony časy ? Kdes jen jsou ?
Zatahuje se nebe.
Spouští se déšť.
Snad nějaký blesk udeří minimálně do jednoho z důležitých tvůrců.
Snad to vše brzo skončí.

118

Odpovědět

Všechno dobré jednou končí, tak jest a tak to přetrvá. Když prší peníze místo vody, úroda chřadne :)

01

Odpovědět

Video dobre. Ale ta reklama co poryva cele vase stranky je fakt dost nechutna uz me to celkem zacina stvat. Zacalo to banerama pak reklami pred videem a ted tahle hruza. Ztracite uroven raketovym temepem pratele. Za chvliku to nebudou videacesky.cz ale reklami.cz.

148