NerdCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:12 552

Udělat dojem na hezkou holku je docela fuška, ale co když se ukáže, že dotyčná je mnohem větší nerd než vy?

Poznámka k překladu:

Dr. Who je britský seriál, který se u nás vysílá pod názvem Pán času (who = kdo).

Přepis titulků

Je všechno v pořádku? Vypadáš trochu nesvůj. Jo, jenom... holky jako ty obvykle nejsou s klukem jako já, nerdem. - No, já jsem taky pořádný nerd. - To holky vždycky říkají... - Ne, fakt. Zbožňuju Firefly, hraju Dračí doupě. - A Svatý grál je podle mně mnohem horší než Život Briana. - Život Briana. No teda! Udeř ho centuriáne, jen ho pěkně udeř. - To je fakt super.

- To je úžasný, měla bys zajít ke mně a zahrát si Halo. Děláš si srandu, že jo? Promiň, myslel jsem, že jsi právě říkala, že... Řekla jsem, že jsem nerd. Ne nějaký násoska z bratrstva, kterému se líbí generické střílečky s blbým ovládáním a bojovými vozidly. Promiň, trochu mě to... rozčílilo. Občas se u manga komiksů v knihkupectví zapomenu na několik hodin. - Manga mám taky rád. Dragon Ball, Z, Cesta do fantazie... - No, když se na ně díváš v televizi, je to anime, ne manga.

Počkej, Cesta do fantazie? Vždyť Ghibli má hromadu lepších filmů než to přeceňované lákadlo na Oscara. Ghibli, to myslíš jako Pokémony? Sleduješ ty filmy alespoň v japonštině? - No, já nemám rád titulky. - Já o titulcích nic neříkala. Hele, to nebude fungovat. Jsme úplně jiní. - Jako Otacon a Sniper Wolf. - Jako kdo? Počkej.

Dobře, no tak jsi trochu víc nerd než já. Ale oba jsme pro popkulturu, tak musíme mít něco společného. - Hvězdné války? - Hvězdné války. Tak jo. - Prequelová trilogie je příšerná, že jo? - Hrozná. Třeba v druhém filmu – maličký Yoda se světelným mečem, to bylo fakt hloupé. Skoro stejně jako když Yuuzhan Vong zabil Chewbaccu. Jo, prada. Ten... ubohý roboťák. - Ježišikriste, rozšířený vesmír, knihy, komiks...

- Stojí za prd? O to přece nejde. Jasně. Marta Jones není nejlepší parťačka Pána času, - ale proto ho nepřestanu sledovat. - Kdo? Prosím tě, že je to velice chytrý vtip? No jasně, že to byl vtip. Jen si s tebou hraju. Je jako záporák z Bonda, že? Bylo to nejhorší rande na světě. Myslela jsem, že je jiný. Ale nebyl. - Nikdy nejsou.

- Ani... Neuměl ani vyjmenovat aktuální filmy o Batmanovi. Nesnáším ho. Až tihle uschnou, tak si půjdem zase zahrát Warhammer. Dobře. Překlad: sethe www.videacesky.cz Katrinu uvidíte v Prci, prci, prcičky: Školní sraz a v seriálu Studio 30 Rock.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je fakt u takovéhleho videa potřeba vysvětlovat v poznámkách Doctor Who? :)
Kdo nezná, tomu video stejně nic moc nepoví. :)

51

Odpovědět

Co to je za barvítka? To vypadá jako lak na nehty. Né že bych tím už neviděl někoho barvit, ale... :D Nebo se snad u téhle velikosti figurek něco takového používá?

31

Odpovědět

Nepoužívá. Je to narážka na to, že si holky stěžují na kluky a přitom lakujou nehty. ;) Tohle má bejt tak trochu obráceně, ale to je snad pochopit z videa.

30

Odpovědět

Jen filozoficka myslenka. Myslite, ze by se neco takoveho mohlo stat? :D Mysleno, aby takovahle kost byla takovy nerd? :D

51

Odpovědět

iste... akurát že nerandia s takými ťuťmákmi :)

11

Odpovědět

Statisticky ano, sociologicky spíš ne. Hezké holky jsou od mala vystavovány jinému prostředí a nikdy nezůstanou u takových introvertních zábav. A naopak, holky, které tohle baví nehledí tolik na vzhled.
Ono se to často zjednodušuje, že holka nemůže být chytrá a hezká zároven, ale to nemá co dělat s biologií, je to založeno kulturně a sociologicky, v čem vlastně dívka vyrůstá.
A analogicky to lze použít i na muže. Neznamená, že macho chlap je automaticky blbej, ale chytrej si na macho hrát nepotřebuje a macho zas nemá potřebu přemýšlet, když vede jiný život, který mu vše naplní.

60

Odpovědět

Osobně znám tři :)

00

Odpovědět

ooooh Katrina Bowden

00

Odpovědět

1:38 - chyba. Nepatří tam Hal Jordan a Steppenwolf (na Hala Jordana se to nepodobá ani vzdáleně) ale Otacon a Sniper Wolf - postavy ze série Metal Gear.

40

Odpovědět

Díky moc, opraveno. Tohle byl pro mě fakt oříšek... ještě, že máme tak skvěle informované publikum.

60

Odpovědět

+sethev titulkách je malá chybka: Máte tam Octagon místo Otacon.

10

Odpovědět

Steppenwolf= Justice League 2017. Už som si myslel, že ho nik nepozná...

20

Odpovědět

Na konci říká Warhammer a jestli bylo Hammer myšleno jako zkratka naschvál, tak tomu u nás nikdo tak neříká...

230

Odpovědět

Fakt doufám, že si to překladatel/ka přečte... takhle urazit nerdy...

30

Odpovědět

Díky, opraveno.

10

Odpovědět

Podobá sa na tu kočku z Video game high school

150

Odpovědět

Jenom oprava k poznámce k překladu: Hlavní postava z Doctor Who se opravdu nejmenuje doctor Who, ale je to pouze Doctor.

131

Odpovědět

+CathanHlavní postava si nechává říkat Doctor, i když se tak nejmenuje.

41

Odpovědět

+TaanJá to poslal jako vtip (his real name is DOCTOR WHO!xD), očividně nepochopeno. Nevadí :)

15

Odpovědět

Je pravda, že on měl opravdu chabé znalosti, co si budeme povídat :D

460

Odpovědět

A sakra, právě jsem si uvědomil, že rozumím každé zmínce a narážce kterou tam udělali...
Hádám že už je pro mě příliš pozdě :-(

271

Odpovědět

Jako na pohled pěkná, ale jakmile otevře pusu, tak by člověk nejradši utek.

618

Odpovědět

Starý dobrý College Humor ještě před tím než upadl do křečovitých nevtipných banalit typu poslední sušenky se sympatickými herci. Na rozdíl od nynějších protivných neuměle přehrávajících roztlemenců zralých na parágánskou padinu.

310

Odpovědět

Adam ruins everything? Přestante už furt nadávat na CH. Je to už otřepaný. Prostě změnili tvorbu, tak se s tim smiřte.

00

Odpovědět

Super, o tenhle překlad jsem myslím prosil. Díky moc.

40

Odpovědět

Rádo se stalo.

20

Odpovědět

Super sketch, jen na konci (2:55) navrhuje zahrát si Warhammer, ne Hammer :)

311

Odpovědět

Please tell me that was a clever joke, videacesky

92

Odpovědět

+realDTWell... no. Just a mistake.

20

Odpovědět

To si děláte srandu ne? Neznáte hru Hammer? Vysvětlím pravidla, moc jich nemá, stačí mít jen kladivo a něco do čeho mlátit, může to být úplně cokoliv od hřebíků až po lidi.

71

Odpovědět

Další