Novinka od Uberu – UberSSRCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:6 771

Společnost Uber nabízí mnoho různých variant, jak se můžete svézt. Tahle novinka je ale tou nejluxusnější variantou.

Přepis titulků

Uber Black způsobil revoluci v taxi dopravě. Díky UberX si zase může taxi dovolit každý, akorát vás poveze rádoby DJ, co bude hrát vlastní hudbu. Nyní Uber představuje vrchol pohodlí, UberSSR. Taxislužbu, která garantuje, že vaším řidičem bude tichý Rus. Sergei? Protože vás obyčejná konverzace děsí a pro něj je zase zbytečná.

Užasněte nad nejmodernější GPS technologií a tichým Rusem, který ji skutečně používá, místo aby se vás ptal, kudy má jet. Užívejte si fakt, že nemusíte vysvětlovat, proč jste se vyfikli. Uvolněte se, zatímco vaše sociální úzkost zmizí. Nejste neslušní, vašemu řidiči jsou vaše životy u prdele. Protože tento tichý Rus nebude mluvit o tom, jak vezl herce, co hrál McLovina.

Nebude žadonit o pětihvězdičkové hodnocení. Prostě vás odveze. V čem je jeho tajemství? Těžko říct. Nechceme se ho ptát. A on nám to rozhodně nechce říct. UberSSR. Tichý. Možná s troškou techna. Vyzkoušejte novinku.

UberSuperTýpekVObleku. Vskutku pětihvězdičková služba. Nabíječku? Mám na iPhone 5, 6, Android, Samsung... - Vodu? - Perlivou, neperlivou? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po delsi dobe CollegeHumor video ktere je i vtipne:)

73

Odpovědět

To preto, že je to veľmi staré video.

74