Splněný slibCompulsions (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:3 140

Je tu středa, páta hodina odpolední, což znamená že nadešel čas na poslední epizodu seriálu Compulsions. Podtitul dnešní epizody zní Splněný slib. Doufejme, že se tvůrcům podaří sehnat peněžní prostředky i na realizaci dalších epizod. Dle informací mají příběh připravený až do páté řady. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Epizoda 8: Splněný slib Maminka mi vždycky říkala, že sliby je důležité vždy plnit. Jak jsi věděla, že tu jsem? Páchneš. Co má tenhle vzkaz znamenat? - Mám obavy. - Z čeho? - Už jsou to tři dny. - A výsledky jsou znát. Neslibovala jste výsledky, ale balíček. Zítřejší večer pořád platí?

- Večeře s tvým šéfem, že? - A potom půjdem zpět ke mně? Máme se s ním sejít v sedm, slib mi, že se neopozdíš. Slibuju. Své sliby vždy dodržuji. Tomu se mi nechce věřit. Heleme se, sračky vychází z obou konců. Pozor na pusu, Justine. Budeš z obliga, až já řeknu.

Ano? Kdy? - Dobře. - Kdo to byl? Výsledek. Umyjte si ruce. Takže to šlo dobře? Jseš si jistý, že ta kráva nelže? Dobrá práce. Dnes večer to zakončíme.

Budeš potřebovat pomoc? Ne, bude to rychlovka. Prostě tam přijdu a vezmu si to, a ještě stihnu i večeři. Maminka mi vždycky říkala, že sliby je důležité vždy plnit. Ale občas se stane, že musíte jeden slib porušit, abyste druhý mohli splnit. Zlato, moc se omlouvám, něco důležitého mi do toho vlezlo. Vynahradím ti to. Musím běžet. A občas se stane, že se musíte vzepřít a začít dštít oheň.

Ahoj, princezno. Vypadá to, že tvoje hodiny právě odbily půlnoc. Překlad: xxENDxx Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No ruku na srdce, to co předvedli v druhé řadě je jen kupa polovičatých klišé bez jakékoliv pointy a výsledku. Naprosto zbytečná věc. Ze začátku sem myslel že se to nějak vyvrbí ale prakticky to zůstalo o ničem, jen na efekt.

180

Odpovědět

ty dvaja na konci to bude asi chaby pokus o napinavost pre dalsiu seriu :D

180

Odpovědět

Tu to môžete ohodnotiť: http://www.csfd.cz/film/282380-compulsions/.

180

Odpovědět

Who the hell was that

180

Odpovědět

pochybuju, že tento seriál končí na panězích, hraje to banda lidí, bez efektů a v současném prostředí, tak nevím. stejně to je o nečem, žádná škoda:-)

180

Odpovědět

Je to hloupost, ten seriál nedodržuje šablonu postav a nic se tam neděje, Po osmi "dílech" nic nevim. Tohle sledovat nebudu.

180

Odpovědět

vlece se to jako prase..

180

Odpovědět

1. myslim si že prachy seženou tenhle serial nemuže stát hromadu peněz.
2. mám jednu vítku nevim jestli by měla signál telefonu.
3. máte pravdu je to až moc krátký, kdy by alespon těch 5 minut

180

Odpovědět

Sushi: Bohuzel nemame v blizkem okoli zadnou pujcovnu filmu... A vlastne Segala ani nemam moc rad, proste tomu jeho stylu hrani moc neverim :)

180

Odpovědět

čakal som, že posledná epizóda nič neukončí a nevysvetlí. Ale že bude aj neskutočne zbytočná- to som netušil.

180

Odpovědět

hm tak prozatim konec a vlastne sem se nic nedozvedel...

180

Odpovědět

Jako jo, napínavý je to pořád, ale mohlo by to rychleji odsýpat...

180

Odpovědět

no, a je tu konečná.... musím říct, že sem docela rád, protože tenhle seriál je fakt kekel (použil bych jiný slovo, ale nechci bejt sprostej)

180

Odpovědět

hypo: tak si ve videopůjčovně sežeň něco se stevenem segalem, uvidíš, že budeš spokojenej ;)

180

Odpovědět

Nesmirne kratky=nesmirne nezazivny=nestihnu si ani poradne zapamatovat postavu a uz je konec dilu, vlastne ani po cely ,,serii" neznam jmeno hlavniho ,,hrdiny" a mohu vas ujistit, ze toho nemce co po domu schovava veci nemam...

180

Další