Conan a Terry Crews hrají Battlefield 1CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:262
Počet zobrazení:19 910

Conan v Berlíně je za námi, a tak je načase dohnat nějaké resty a překládat i jiná Conanova videa. Nedávno se u něj zastavil herec Terry Crews, kterého bude asi většina z vás znát především z reklam na Old Spice, aby si spolu s Conanem zahrál nejnovější díl z úspěšné herní série Battlefield, který je zasazen do období první světové války. Bude to hodně náročné a dojemné, ale samozřejmě taky zábavné...

Přepis titulků

Už se nemůžu dočkat! Konečně jdu hrát videohru, na kterou se vážně těším. Battlefield 1. Nedávno vyšel. Chtěl jsem si ho zahrát s někým zábavným, kdo bude tu hru trochu znát, takže jsem pozval kámoše Terryho Crewse. Díky, žes dorazil. - Jseš dobrej hráč? - Ne, ne. Nejde ti to?

"Hráč" si můžu říkat leda v tom smyslu, že jsem synovi sestavil počítač. Chtěl jsem k němu mít blíž. - Tys sestavil počítač? - No, musel jsem... - Ty mi teda dáváš! - Ale dobrej hráč umí hrát všechny ty hry. Tahle hra mě zajímá, protože se docela vyznám v dějinách. - Ano. - O první světové válce mám hodně načteno, takže si všimnu i té sebemenší nepřesnosti. A jestli nějakou najdu, nase*u se.

Budeš to mít těžký, protože tahle hra jde hodně do detailů. Slyšíš i vlastní dech, cítíš každej výstřel a plamen. Uvidíš. Nic hezčího jsem ještě neviděl. - Nic hezčího jsi neviděl? - Fakt ne. - A to máš syna. - Hele... A mám tě! - To jseš ty? - Jo. - My už hrajem! Takhle rychle jsem snad ještě nikdy ve hře nebyl.

Většinou tomu předchází 45 minut kravin. Jo! Žízním po krvi! Chcípni! Chcípni, hajzle! Úplně tě vidím v dopravní zácpě. Ne, takhle řvu ve Starbucks. "Navalte latte!"

- Obří vzducholoď! - Vidím. Můžeš ji sestřelit? Chcípni, vzducholodi, chcípni! Pozor! Pozor! Chudák Archie... A umřel jsem ve zpomalovačce, takhle stylový to měli. "Místo dobrodružství jsme našli strach, jedinou protiváhou války je smrt." - Bože můj.

- To je neskutečná síla! - To teda. - Takhle to tu bude vypadat půl roku po začátku Trumpovy vlády. Vzpomeňte si na mě. Pokud to má být historicky přesná hra – doufám, že bedlivě poslouchají – 80 % hráčů by se mělo při hraní pos*at. - Z úplavice. - Z úplavice nebo... Ještě že mám Old Spice. Teď tě musím vyzvat na souboj. Conane, sejmi ho!

Jo! Ustřelils mu palici! - Má po palici! Počkat, kde se tu vzal? - Má v ruce lopatu! Ne, ne, ne! - Co se stalo? - On tě ulopatoval. - To mě porazil lopatou? - Dal ti rýčem do držky! - To je síla. - Dívej na ten popel všude kolem. Bože můj. Čas od času, když se lidé ze všech sil snaží, dokážou rozjasnit i temná mračna.

Daj si pusu? Určitě se vykousnou, že jo? Na tuhle hru jsem si tě pozval i proto, že jseš neskutečně pozitivní chlápek. - Ale všichni umřeme. - Cože? - Že všichni umřeme. - Nech toho. Nejpůsobivější na tom je, že vidíš, jak dlouho žili. Ukážou ti rok jejich narození a smrti. Představte si Pacmana, kde vám po snědení tečky řeknou, kdy se ta tečka narodila, ukážou vám fotku její matky a pak vám řeknou, že má doma tečku juniora, kterýho už nikdy neuvidí.

- A k tomu soundtrack. - Jo, k tomu dojemnej cajdák. - Ty bláho... - Nemáme tu něco na rozveselení? Králíčková pauza! Tenhle králíček vůbec netuší, jak na sebe dokážou být lidé zlí. Určitě nám tam napíšou, kolik králíčků zemřelo během první světové.

- Božínku! - Němci používali speciální králíčkové granáty. Mám ho! A má po ptákách! - Ty jeden zmr... - Klid! - Ne! Takhle se za první světové nemluvilo! - Říkalo se spíš: "Jémine!" - Jémine! To je ale nadělení! Bože můj, právě jsem střelil strom! - Je mi z toho smutno.

- Já vím. Ukažte nám, kolika se dožil let. Strom, 1622–1917. - To je on. - Už jsi ho trefil snad desetkrát. Proč žije? - Mám ho. Ne, on má nás! - Ne! - Válka je hrozná. - Představ si to... Nemusím, od toho mám tu hru. Chcípni, dělej! No tak! - Z čeho to vyráběli?

- To není možný! Ve skutečným životě když přijdeš k balónu a píchneš do něj špendlíkem, nemusíš do něj píchat špendlíkem ještě další hodinu. - Vždyť je to balón! - Už to bude. Už to bude. Znič tu vzducholoď! Cože? Jak to, že to nestačilo? - On si z něj utahuje. - Co se stalo? Ještě než se ta vzducholoď zřítila, povedlo se vám na ní nouzově přistát. Jste na její palubě a musíte zabít chlápka, co má protiletadlovou zbraň.

Počkej, ten to schytá! - Je po něm! - Jo! - Je po něm! Chcípněte, hajzlové! Doufám, že se ta věc dole odtrhne. Ona fakt spadne, hele! Ustřel to poslední lanko. Z toho si ty chlapi nase*rou do kalhot. - Příjemný let, Fritzi! - Vyspi se... do smrti! - Jo!

- Do p*dele! - Konečně padá k zemi! - Do háje, všichni tam zařvem. - Co jdou dělat? - Kam se ženou? - Přežili jsme! - Jo! - Musím na malou. - Fakt? Jo, jo. Jsem z toho tak vedle, že si musím odskočit. Z Battlefieldu 1 se samým vzrušením pomočíte. Vychází na Xbox One, PC... Můžeš sestavit nový. ...a na PS4.

Určitě si tu hru pořiďte. Je neskutečná! - Měj se, chlape. Asi sis učůrnul. - Přežili jsme! Jo, taky jsem rád. TERRYHO MOČ, 2014–2016 Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak tam Aaron dostal výtlem :D :D

00

Odpovědět

Ta hra kromě grafiky nemá nic, absolutně nic.
Historicky nepřesná hra.
Kampaň jedné země dohrajete za 20 minut.
Social justice obsah kde strong female character vystřílí celý kemp nepřátel.
Samozřejmě tam museli nacpat n***a - to však v kontrastu se hrou zas tak špatně nepůsobí
Umělá inteligence stojí za prd
Tvůrci chtěli vydělat na hypu kolem '1WW' a tak se opět vysrali na zajímavou kvalitní kampaň. Polovina všech misí je stealth, který má bavit jako koho? Úrovně MGSV to nedosahuje, tohle je střílečka tak makejte. Navrhnout takové úrovně bylo to nejlehčí a nejprimitivnější, co lidi z DICE mohli udělat.

Tupý nevkusný fanboyové tu slátaninu stále brání. Conan ví nejspíš o tý hře samotný hovno, takže jeho názor nemá váhu. Tohle mělo takový potenciál, ale to by to nesměli dělat lidi z DICE a EA.

PS: Online je pro lidi, kteří si potřebují dokazovat, že jsou lepší než ostatní skrz něco tak ubohého jako je multiplayer. Já vím, že jsem lepší než většina, takže si to nemusím dokazovat skrz něčím tak zbytečným. Hry hraju kvůli příběhu - To mě totiž nějak naplní. Z toho si můžu něco vzít. Nad tímhle tvůrci přemýšlí několik let. Tohle je ta pravá kreativní práce jejíž výsledek může člověka emočně zasáhnout.

PS2: Nejsem namachrovaný, ale uvědomělý. To jen aby jste si nechali ty omezený kecy, který snadno přeargumentuju.

1228

Odpovědět

Nejsi uvědomělý. Jsi jen omezený imbecil se sklony k rasismu, co si sice svoji nadřazenost nedokazuje v online hrách, ale v diskuzích pod průměrným videem. Tvoje časté používání anglických výrazů navíc naznačuje velmi omezenou slovní zásobu mateřského jazyka, což jen umocňuje celkový dojem...a to, že tvá vlastní inteligence stojí za prd. A teď šup, šup, přeargumentuj mě, už se nemohu dočkat :D

2315

Odpovědět

+Mike.HavliczekVelice rád. Černoši v jednotkách kam se v životě nemohli dostat. Kdyby udělali linku kde je jednotka plná černochů které běloch posílá na jistou smrt to beru tak to bylo. Na rasismu mohli postavit velkou část příběhu a nic. A sakra DICE mi chce tvrdit že v 20. století jsem si byli všichni rovni jo? Radši udělali nesmysl a okecali to už ani nevím jak. Bajonety? Sakra to je na dlouhou řeč tak třeba vroubkování i ten co viděl pouze Na západní frontě klid ví nehledě na to že některé frakce mají stejné i přesto že je to blbost a ne nejde o úpravu postavy. Uniformy další blbost jednoduše mají špatné skoro všichni. K hratelnosti to že je to hlavně o MP nějak omlouvá že singl stojí za hovno? Ne! Prodáváš mi produkt tak prodej pořádný taky by se ti nelíbilo kdyby ti škodovka prodala auto a řekla že to je hlavně pro jízdu v před že na brzdy nemáš koukat. Rozbitý matchmaking. Jste parta týpků co má nahráno a umíte proti partě začátečníků fakt pecka. A co s tím udělali? Dali jim rytíře s plamenometem, vzducholodě, lodě, vlaky takže se pak ani nehnete z místa jinak instakill. Opravdu to motivuje k tomu být v tom dobrý. Nehledě na balistiku střel která je hrozně vtipná a dělá si z ní srandu celej internet nebo smrtící pušky které v BF moc smrtící nejsou za to samopalem stačí lehce pokropit a je po vás. Vyváženost chlapci pravá vyváženost. Luminiscenční závodní mířidla? WTF? Co to sakra je? Nechci simulátor je mi jasný že to je jen popcornová zábava ale když už tak ať mi ukážou tu válku jaká doopravdy byla všechen ten hnus a co se okolo dělo ne jen to že uvidím datum narození a smrti postavy + smutná písnička.

140

Odpovědět

+DrtičSanic3000A ještě detail. Kdyby někdo měl kecy že to nemůže být úplně historicky přesné. Jasný to chápu ale ono to je úplně historicky nepřesné o to jde. To si rovnou lidi můžou pustit Overwatch a říkat tomu hra zasazená do období první světové války. Tam je aspoň nějaký progame. Většině lidí co jsem četl prostě vadí ty obrovské nesrovnalosti a i mě pokud chceš dělat hru z první světové tak z první světové ne první světovou kříženou se star wars a social justice obsahem.

70

Odpovědět

+DrtičSanic3000Je fakt ze jeste pred vydanim se vsude vyskytovalo dost clanku o tom co je a co neni historicky presne a krome toho co pises to pry byly jeste nektera konkretni letadla. Naopak co pry presne je jsou ty ryce pro boj na blizko, protoze mnohdy nemeli ty vojaci nic jinyho po ruce. Jinak se pry DICE vyjadrilo tak, ze nechteji delat historicky presnou hru, ze od toho jsou tu strategie, ale pry co nejvetsi zazitek. Jinymi slovy chcem prachy :D
Ale i tak jsem si BF 1 zahral a u kampane si par momentu uzil. Ne ze by bylo co vypichnout, ale po 10 letech her kde se valci v budoucnosti je tohle docela prijemna odbocka a i pres nedostatky je dobre, ze se aspon nekdo do te 1. svetove odvazil pustit tak aspon a to jim dam plusik :D
Jinak teda mas v tom co pises pravdu. Hlavne ten MP teda docela zbabrali.

30

Odpovědět

Battlefield se nedělá kvůli singleplayeru, pokud jsi tak hloupej, že si ho kvůli singlu koupíš, tak se nad Tvojí "recenzí" dá leda tak mávnout rukou.

96

Odpovědět

Ja chci videt dohranou kampan BF1 za 20 minut :D
BTW Conanuv nazor na jakoukoliv jim "recenzovanou" hru nema zadnou vahu, dela to pro pobaveni fanousku. Proste si z toho utahuje, protoze to je absolutni nehrac :)

71

Odpovědět

Nehrál jsem to, ale Battlefield byl vždycky hlavně o multiplayeru. Pokud nechápeš smysl multiplayeru, tak chápu, že ti ta hra nenabízí krom grafiky absolutně nic. Ale pořídit si Battlefield a fňukat nad absencí kvalitního příběhu, to není moc uvědomělé. Spíš lehce retardované.

42

Odpovědět

čekal jsem vetší pecku...

32

Odpovědět

Kolik jim za to EA zaplatilo?

152

Odpovědět

škoda, že tam nebyl víc Bley. díly s ním jsou lepší než s kdejakou celebritou :)

80

Odpovědět

Poslední rok s Conanem. Bude mi chybět. :D

161

Odpovědět

Copa? Něco mi uniklo? On končí? . . . :O

00

Odpovědět

+Carpenter DiemPodle videa příští rok zemře

20

Odpovědět

S tím Terrym bych uvítal klidně další díly zdá se jako pohodář. Třeba kombinace s Terrym, Ice Cubem, Hartem a Conanem by byla super... :D Battlefield vypadá vážně luxusně, jak graficky, tak příběhově.
Doufám že bude pokračovaní z 2 světové války.

25

Odpovědět

Tak Terry s Ice Cubem asi těžko. Jsou spolu na nože, protože Cube Terrymu přehnul starou.. dokonce se i střílelo (bez zranění). Ironií je, že nestřílel Terry :) ... není to tak dávno.

51

Odpovědět

Conan v Berlíně je za námi? Škoda,že jste nepřeložili všechna videa,třeba řeznictví tu není ;-)

05

Odpovědět


Odpovědět

Jak píše Ryel... zrovna z Berlína jsem vážně přeložil úplně všechno kromě livestreamu, kde Conan a spol. zodpovídali dotazy fanoušků. ;-)

80

Odpovědět

Ajo omlouvám se, nejspíš sem viděl Nudapláž a usnul jsem a tak jsem to bral za shlédnutý,díky za opravu

10

Odpovědět

Kde je Conanovo pověstné závěrečné hodnocení?! :D

90

Odpovědět

To bohužel chybí už hodně dlouho. Kéž by zase natočil nějaký klasický díl, kde hraje jen s Aaronem a v závěru šíleně hodnotí. :-)

200

Odpovědět

+BugHer0Volím 54 hvězdiček kdy 45 znamená skvělá, 10 znamená nic moc, 4 je hodně dobrá 1 je příšerná takže hodnocení 15 a půl hvězdičky... :D :D

00

Odpovědět

BF som nikdy nehral, ale toto vyzerá vážne LUXUSNE!
Je vidno, že sa na tom chlapci fakt vyhrali...

147

Odpovědět

Hra, na kterou se Conan těšil? Týjo… A "Strom" mě dostal. :)
Jinak v 1:48 je dvakrát smrt (místo strachu).

30

Odpovědět

A ještě v 6:18 Tyrry (pardon, že se v tom rejpu ;) ). Překlad jinak super.

10

Odpovědět

Nic se neděje, díky za opravy, už je to v pořádku. :-)

20

Odpovědět

+BugHer004:20 War is hell -> Život je svině... to jsem zvědav, co mi k tomu řeknete, pane BugHer0 #FanCorections :D

40

Odpovědět

+Roman1211Opraveno. Nevím, proč jsem tam střelil život a neposlouchal jsem. :-D Díky, pane.

70

Odpovědět

Milujem celú sériu BF !!! Najlepšia hra na svete :D A najviac milujem BF Bad Company 2 a BF 3 :D Len to som chcel :D

620