Conan a Will Arnett hrají ARMSCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:187
Počet zobrazení:10 523

Do dalšího dílu ze série Clueless Gamer si Conan tentokrát pozval komediálního herce Willa Arnetta, který se v poslední době asi nejvíce proslavil tím, že propůjčil hlas LEGO Batmanovi. Společně si zahrají hru ARMS pro Nintendo Switch a přitom se pokusí jeden druhého co nejčastěji setřít –v grafice videa se proto průběžně objevuje nápis "BURN", který značí stěr na jedné či druhé straně).

Poznámka:
The Rolling Stones / The Strolling Bones – náezev světoznámé hudební skupiny se dá volně přeložit jako Valící se kameny; Conan si z nich ve videu utahuje a naznačuje, že jelikož už to jsou staří dědci, mělo by se jim říkat spíš Toulavé kosti.

Přepis titulků

Zdravím, přátelé. Dnes pro vás máme opravdovou specialitu. Budu totiž hrát zbrusu novou bojovou hru pro Nintendo Switch s názvem ARMS. Tady ji máte. Jelikož v ní jde o souboj dvou hráčů, měl bych se utkat s někým, koho jsem chtěl vždy veřejně zdevastovat. A tak tu je můj úhlavní nepřítel a muž, kterým opovrhuji... největší hajzl široko daleko Will Arnett. Pojď ke mně.

Hned jsem u vás. Jasně, jasně. Díky moc. - Nazdar. - Nikdo netleskal. Jen jsem dával selfíčka s fanouškama. Není tu ani noha. Žádný fanoušci. Wille, vítám tě v dokonalé replice mého bytu. Rád tě vidím. Představ si, že tady ve dne v noci klátím. Nechtěj, abych hodil šavli. STĚR - Díky, žes přišel.

- Jasná páka. Vypadáš jako Marlboro Man s leukémií. STĚR - Budeme hrát ARMS. - ARMS? Jo, můžeme se tam mlátit dlouhejma rukama, který jsou z čínskejch nudlí. Jako tvoje skutečný ruce. Kdybyste si tak mohli sáhnout. Na dotek je to úplnej guláš. Klepeš se jak sulc.

Co ti je? Měl bys jíst bílkoviny a cvičit s činkama. - Tak se ukaž ty. - Prosím. Bože můj! To je jako uzavíratelnej igelitovej sáček, ve kterým nechal někdo tejden uležet omáčku na špagety - a zapomněl ho na verandě. - Jasně. - Páni. - Lepší než ta tvoje želatina. - Pojďme vyzkoušet tu hru.

- Dobře. Na tenhle výprask jen tak nezapomeneš. Ten z nás, kdo vyhraje... nechá poraženého natočit video, ve kterém poražený vysvětlí, proč je vítěz jeho hrdinou. K tomu bych se musel hodně přemáhat. To by vyžadovalo... Nejspíš bych se musel nejdřív stát ucházejícím hercem. - SAMOSTĚR - Vážně? - Jo. Víme, o co hrajeme.

Poražený bude zkrátka muset... Co se děje? Nic, podle stisku bych řek, že ses zrovna probral z kómatu. Jdem hrát! Adam Bleyaert nám o tý hře něco řekne. Adame, můžeš... - Jseš Adam, nebo Aaron? - Aaron, známe se už... - A ty? - Bill Arnett? - Will. Aarone, prosím tě, jak dlouho už pro Conana pracuješ? - I já vím, jak se jmenuje.

- 16 let. 16 let, a on neví, jak se jmenuje! Jeď, Aarone. Dobře, budete hrát ARMS. Ta hra vypadá jako obyčejná boxovačka, ale je v ní dost strategie. Radši si nasadím na ruce poutka, abych tě při hraní nezranil. Tebe zastavěj poutka? Moc vtipný. Co od tebe taky čekat... - Nejdřív si musíte každý vybrat postavu, za kterou budete hrát.

- Dobře. Spring Man mi je hodně sympatickej účesem. Je to Spring Man? - Já jsem Kid Cobra. - Tak ho tímhle tlačítkem potvrď. My už hrajem? Počkej! Nebyl jsem připravenej! - Jo! - Počkat, počkat, počkat! No tak! Tu máš! Už je to tady! Mlátička komiků! - Mlátička komiků.

- K zemi! - Ne! Ne! K.O. Já vyhrál? Jo! Jo! To bylo jen první kolo. Tak jo, exhibici máme za sebou, teď si to dáme naostro. USA si právě povodily Kanadu! Tak jo, zaprvé, pokud vím, když jsme spolu naposledy válčili...

Kanaďani vyhráli. - Co to bylo za válku? - To bys rád věděl. - V jakým roce? Nevím, 1812 nebo tak nějak. - Jdem na to. - Co děláš? - Už ho mám přečtenýho. - Za tebou! Japak to de? Japak ti ta mlátička šmakuje, Connore? Nejsem Connor. Proč bys mi tak říkal? A ještě něco... - Spustils to, aniž bych byl připravenej.

- Už se vzpamatuj, vole. Tebe bych nechtěl mlít... Cože? Co to? Cos to říkal? Že bych tě nechtěl mít po boku v Normandii. A já bych nechtěl mít po boku týpka, co neumí mluvit. Bla bla, bla bla... Už ti to tam letí, nepřej si mě. - Kupředu! Kupředu! - Ne, počkat! Stanoviště je naše!

Kam se poděl O'Brien? Zařval na pláži! - Co se stalo? - Vůbec neboxuješ, jen máváš rukama. - Jak že se jmenuje? - Steven Reynolds. Steven Reynolds. - To ne! - Zklidni ty lokty. Začínám bejt fakticky unavenej. Wille, s tebou to nic nedělá? Počkat, co se stalo?

- Kdo vyhrál? - Co je? Kdo vyhrál? - Tys vyhrál, protože vypršel čas. Měl jsi o fous víc... - Jo! Cože? - Jo! - Vyhrál, protože vypršel čas? "Jo, čas je na naší straně," jak pravili The Rolling Stones, i když teď ve stáří možná spíš The Strolling Bones. -1 BOD To mi nejspíš vystřihnou.

Hele... Chceš zavolat zdravotníka? Znám jednoho, co by hned přijel. - Když jsem vyrůstal v Kanadě... - WILL TAJNĚ SPUSTIL DALŠÍ ZÁPAS - To muselo být hrozně těžký. - Bylo to úžasný. Vy ani nemáte pořádnou měnu, viď? Naším patronem je královna, takže jestli si z ní chceš utahovat... To bych si nikdy nedovolil. - Už to děláš.

- No... Promiň, právě jsem tě zabil. - Cože? Vždyť jsem nehrál. - Hrajeme nonstop, Conane! Neřvi na mě. Dobře... Bože! Jak to, že se to počítá, když jsem vůbec nehrál? - Protože zápas běžel... - A proč jsi nic neřek, Arnolde? Já možná tuším, proč ti nedal vědět. Zrádce.

Jdi si radši támhle kleknout na hanbu. Jinak jseš fakt skvělej moderátor. - Kecám! - Paráda. Mimochodem, ten popcorn je z azbestu. Jak jsi mohl? Stál nás mnohem víc, než by stál obyčejnej popcorn. Dělej, kámo! Kdo vyhrál? Kid Cobra! - Jak to, že vyhrál?

- Jsem prostě dobrej. Dal ti víc ran, ubral ti víc života. Běž pryč. Víš, každý souboj spočívá v tom, že musíš protivníka uhodit víckrát než on tebe. On se potí! - Nepotím. - Potíš, zaberte ho. Jen na mě stříkli vodu. Nic jsme na tebe nestříkali. Prostě se potíš. Já se nepotím. U mě je to geneticky nemožný.

Mám jednu maskérku. Jeho doprovázej tři autobusy maskérů. - K.O.! - Sakra! Jejda! Fakt se to stalo. Můžete mu udělat něco s tím čelem? Mohla byste prosím předstírat, že mi chcete napudrovat čelo, ale pak si uvědomíte, že to vlastně nepotřebuju? - Kašlete na něj. - Ne, prosím. Udělejte to. Nakloňte se a pak odkloňte ve stylu: "Jé, vy to nepotřebujete.

Jste ve skvělé kondici." Je mentálně postižený. V jeho věku se není čemu divit. Je to normální. Will zatím vede. Duchem je totiž stále ještě dítě. Moje děti se koukaj. No jo, vzal s sebou i děti. Will je skvělej chlap.

Mám ho rád a moc si ho vážím. To bylo hnusný. SHRNUTÍ Tak jo, v ruce držím výsledky. Teď si je přečteme. Jak jsi na tom? Jsem nervózní. Nechci ti mazat med kolem huby v nějakým přiblblým videu. Nejdřív zápasy...

Conan vyhrál celkem 4. - Will jich vyhrál 7. - Skoro dvojnásobek. Tak jo. - To se... - Kašlal jsem. Zakašlal jsi: "Skoro dvojnásobek"? Teď velký stěry. Conanovi se povedlo celkem 10 stěrů. Jeden dvojsmysl jsme museli odečíst. Will jich měl 11.

Jo! Hlásí se vám Conan O'Brien. Rád bych řekl pár slov o... mém hrdinovi Willu Arnettovi, kterej je... - Je to skvělej a moc pohlednej chlap. - Díky. - Skvělej a úspěšnej herec. - To je pravda. - Miluju jeho hlubokej hlas. - To nestojí za řeč. - Je to hotová legenda. - A hrozně chytrej. - Já tě slyšel.

- Promiň. - Taky je moc chytrej. - Ty vole. Jsem rád, že to říkáš. Zkrátka můj hrdina Will Arnett. Díky. A dost se potí. Snad mě nechceš líbat. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyhle videa s Conanem zbožňuju! Líbí se mi to vytváření těch titulků.
Můžeš tam napsat "Vůbec nikdo tu není", ale ty to napíšeš hovorově "Není tu ani noha".
Nezní to tak roboticky. Paráda! (y) :-)

140

Odpovědět

To je snad nejtrapnější Conan aneb jak to dopadá, když se sejdou dva třídní šašci - budou se předhánět, kdo je trapnější. Ale je mi jasné, že někteří Conanovy přívrženci se za břicho popadájí i např. z tak nápaditého humoru, kdy C. opakovaně předstírá, že neví, jak se Aaron jmenuje apod., fakt k popuká.

1024

Odpovědět

Věřím, že v 6:00 Conan říká zrádče, ne Aarone.

20

Odpovědět

Máš pravdu. Díky za opravu. ;-)

10

Odpovědět

len drobná poznámka k prekladu: 2:45 „You need a strap-on?“ je narážka na erotickú pomôcku a Conanovu mužnosť a nie na pútka :)

50

Odpovědět

To samozřejmě vím, ale v češtině mě nenapadl 100% přesný dvojsmysl, co by znamenal zároveň poutko a zároveň umělé dildo. :-)

40

Odpovědět

ARMS pro Nintendo Smart? A já myslel, že je to Switch :P

20

Odpovědět

Ne,je to Nintendo Smart !

20

Odpovědět

+Sexydogi↑↑↑ Je si tento člověk jistý? Uvidíme! ↓↓↓

00