Conan hraje hru Assassin's Creed: OriginsCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:11 968

V nejnovějším díle populárního pořadu Clueless Gamer si Conan do studia pozval dvě hvězdy americké NFL – Aarona Rodgerse a Davida Bakhtiariho. Hrát se bude nejnovější díl herní série  Assassin's Creed s podtitulem Origins, ale řešit se bude hlavně americký fotbal, především tedy Aaronovo zranění klíční kosti, které mu způsobil tento ostrý zákrok.

Přepis titulků

Ahoj, tady Conan O'Brien s dalším vydáním Bezradného pařana. Dneska si vyzkouším zbrusu novou hru Assassin's Creed: Origins. Vychází už 27. října na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Moc se těším, protože tu mám vzácnou posilu. On sám je velký videoherní nerd. Dvojnásobný držitel ceny pro nejužitečnějšího hráče NFL a člen týmu Green Bay Packers, vítěze Super Bowlu, pan Aaron Rodgers. - Vítám tě tu.

- Díky. Pojďme rovnou k věci. - Slušně jsi to schytal. - Přesně tak. Při zápase proti Vikingům. Připomeň nám, co se stalo, i když jsme to všichni viděli. Chci, aby sis to znova protrpěl. Jasně. Rozběhl jsem se doprava, hodil míč a pak jsem to schytal a skončil na zemi. Ale stačilo třináct šroubů a jsem v cajku.

To si teď asi snadno vrzneš, co? Chtěl jsem tu pustit videozáznam toho zákroku, ale NFL nám to nedovolila. Museli bysme si šáhnout hluboko do kapsy, takže si musíme vystačit s touhle názornou simulací. Tady je. Chci přijít tvému zranění pořádně na kloub. - Co sis zlomil?

- Klíční kost. Pořád mi to není jasný, potřebuju to upřesnit. Pan Bill Tull nám určitě rád pomůže. - To jseš ty. - Jo. Ukaž, co sis zlomil. Tohle? Dobře. Něco tam nahoře. Bille, flákneš do toho, ať si to dokážem představit? - Tak nějak to bylo. - Jo. - Díky, Bille.

- Díky. Můžeš si toho kostlivce odnýst? Už by nám ho tady nechal. Vysmahni s ním. Neskutečný. Je to sériovej vrah. Kdo by to do něj řek... Pustíme se do toho, jen zavolám svýho kámoše Aarona Bleyaerta, kterej nám hru trochu představí. Proč se sem vždycky takhle připlížíš?

Choď vzpřímeně jako normální člověk. Budete hrát výbornou hru Assassin's Creed: Origins, která je 10. dílem celé téhle série - a už z názvu je patrné, že se vrací ke kořenům. - Furt máchá rukama. - Promiň. - Je jak střelenej. Všechno musí ukázat. Pokračuj, nenech se odradit. Děj se odehrává ve starověkém Egyptě a vracíme se k počátkům série. Assassin's Creed je znám tím, jak asi ty sám víš a ty...

Jak oba dva víte... Odehrává se v současnosti, ale hlavní postava znovu prožívá vzpomínky svých předků prostřednictvím přístroje zvaného Animus. Takže všechno, co uvidíme na obrazovce... - Dává to smysl? - Ne. Nechápu ani ň. Ale nechci bejt za blbce, tak radši držím zobák.

Když něco vysvětluješ, potřeboval bych k tomu titulky. Dozvídáme se víc o vzniku asasínského bratrstva. Toto bratrstvo je uskupení, které v průběhu dějin... Úplně slyším, jak Aaronovy kosti srůstají dohromady. Než nám to dopovíš, bude zdravej jako řípa. Meleš z cesty. Bože můj. Takhle si tě Vikingové podali.

Dívej na to. - Jak si zatím vedu? Upřímně. - Dobře, dobře. Rád bych vzal roha. - Hezky se kocháš. - Dívej se! Nejdřív se tu chci pořádně porozhlédnout. Zdrhám mu. S takovýmhle neposedou ještě nebojoval. Co jsem to udělal? Co se děje? Co se stalo? Proč najednou dělám... Co se stalo?

Pardon, když zmáčkneš obě páčky, vstoupíš do božího módu. - Co to znamená? - Že jsi nezranitelnej. Vypadalo to, jako bych byl na nějakým fesťáku. Boží mód? To se mi líbí. Hezky! Už je skoro po něm. Co to je? To je ale trapas!

Dívejte. Kokoko-dák! Ubisoft vás chce ujistit, že mód, ve kterém pobíháte jako splašená slepice, není v běžné ve hře dostupný. Jde o tzv. boží mód určený výhradně pro vývojáře hry Assassin's Creed: Origins, a ne pro matláky, jako je Conan. Nevíme, jak mohl zmáčknout ty správné knoflíky ve správném pořadí. Conan je bohužel při hraní stejně nepředvídatelný jako tříleté děcko. - Jak mám jet?

- Dopředu. Aha, už to jde. - Mám někoho přejet? - Jo. Pardon! Pardon! Pardon! Mám dneska honičku. Ten to slušně schytal. Tohle by mi jako hra stačilo. Mohla by se jmenovat Grand Theft Chariot. To by byla pecka.

Bacha, kámo! - Promiňte mi to, koňové. - Dívej na něj. To snad ne. Vidíš to? S tím koněm něco... je. Co to sakra dělá? Bože. Snad je v pořádku. Vypadáš zdatně a nebojácně. Pomůžeš chudému farmáři? Tvého přítele zabil hroch.

Ty jo, jde po tobě. No tak! Teď jenom trhám plevel. - Asi jsme v hroší oboře. - Uteč pryč! Kam jedem? Dobře, stačí když pojedeš... - Teď to jenom trochu... - Objevils novou lokaci. Panebože, ty to...

Aspoň poznáme nový lidi. A všechno kolem hoří. No co, stane se. Panebože, oni chytili i koně! Právě se k nám přidal tvůj spoluhráč David Bakhtiari. - Vítám tě tu. - Díky. - Ty hraješ na pozici ofenzivního tackla. - Přesně tak. To znamená, že máš v popisu práce bránění quaterbacka. Vím, kam míříš, a nechal bych toho.

Neměls mu přispěchat na pomoc? - Měl. - Davide, kde jsi byl, když Aarona sejmuli? Můžeme sem vrátit toho kostlivce? Ukaž mi... Tohle je Aaron. Kde jsi byl, když Aarona srovnali se zemí? Ukaž prosím názorně. - Tohle je Aaron?

- Přesně tak. - Tak to jsem byl... - Postav se tam. Musel bych jít dál. Takže jsi byl úplně mimo. Na dosah ruky. - Byl jsi někde tady? - Někde za touhle stěnou. Davide, nechci ti kecat do práce... ale jak můžeš do p*dele chránit Aarona, když stojíš někde támhle? Cos tam dělal?

Šel sis koupit svačinu? Zkus nám to nějak vysvětlit. Klíčová kost je v pohodě. - Vypadá to dobře, to bude pasovat. - On to spravuje! Podívej. Hele! Ty simulante, jseš v pohodě! Co děláš? Chci vám představit kamaráda, kterým je můj dlouholetý producent.

Pracuje tu už řadu let. Jasone, pojď sem. - Jasone, znáte se? - Ne. - Jasone, to je Aaron a David. - David. - Ty hraješ fotbalovou fantasy ligu, viď? - Jo, moc rád. Kdo je tvůj quaterback? - Aaron Rodgers. - Máš ho ve svým týmu, jo? - Jo. - Jak sis vedl, než se zranil? - Byl jsem první v lize. A jak jseš na tom teď?

Dvě prohry v řadě. Jde to se mnou z kopce. Davide, nechceš se omluvit? Mrzí mě, že se tvýmu týmu nedaří. Ale já za to nemůžu. Jdem na to, tihle borci jsou na arénu zvyklý. Jsou to opravdový gladiátoři, tak mě napadlo, že si to zkusíme ve hře. Dej mu, dej mu! Nechápu, že nechcípnul.

Na, vem si to. Jo, doraž ho! Dej mu, dej mu, to zvládneš. Máš to! Jo! Je to tady! Usekni mu palici. Jo. Béčko, béčko!

Žádný slitování! Proč jsi ho ušetřil? - Cos to udělal? - Proč mačkáš áčko? Byl jsem nervózní a umáčknul jsem se. - To myslíš vážně? - Stačilo ho dorazit. - Znova. Restart. - Jseš normální? Restart, restart. - Vypadá to, že nemáš zabijáckej instinkt. - Proč ses smiloval? Můžu poznámku?

Podle mě je tvým přirozeným instinktem... Soucit. Soucit, mír... a proto má Aaron ruku v gypsu. Když stojíš tváří v tvář svému sokovi, přepne ti to v hlavě a spustíš: "Hele, dělej, jak myslíš. Jestli to tak cítíš..." "Jestli chceš sejmout Aarona, do toho. Nechci stát v cestu tvému snu." Prostě to tak máš, ale ostatní to stojí zdraví. Šel bys s Aaronem na terapii?

- Jo, klidně. - Šel bys s Davidem na terapii? Dobře. Tihle dva půjdou navštívit terapeuta. O tomhle totiž dnešní NFL je. O mezilidských vztazích. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Recenze toho, jak se nějakej mameluk zranil a do toho aby se neřeklo tak 2 minuty čistého hraní.

10

Odpovědět

Hořící koně v roce 2017? Děláte si srandu?!?

00

Odpovědět

Pecka. Ukazuje to AC zabugovany jako kazdy dil. Tenhle "god" mod kde jste nesmrtelni nezeru :D proste bugy a glitche, ale aspon jsme skutecne videli AC v cele recenzi :D nic jineho to totiz nenabizi :D

210

Odpovědět

Koukám, že Conanův Aaron dál úspěšně hubne...

40

Odpovědět

Líbí se mi, jak to má místo "Clueless Gamer" tag "Sportovní", když tam ze hry byla tak minuta. ;)

30

Odpovědět

Překlep... na Clueless Gamer tag jsem zapomněl...

11

Odpovědět

Tak tohle mi po ránu dobře zlepšilo náladu :D

11

Odpovědět

Aaaah, neskutečný video!! Arod a ještě ten offensive tackle tam :D Kdo sleduje NFL, musel se řezat. Na druhou stranu uznávám, že ze hry tam toho moc nebylo ;) Ale za mě 10/10

32

Odpovědět

Jžíš, ešte aj také drevo ako Conan nachádzalo nonstop bugy.

33

Odpovědět

Blah většina z toho bylo jen omílaní toho jak se Aaron vymlel :(

171

Odpovědět

Chybi mi tam to zaverecne hodnoceni :-/

132

Odpovědět

A-roooooood!!! A Conan k tomu, paráda.

31