Conan na návštěvě ve výzkumných laboratoříchLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:15 211

Dnes vám opět přinášíme jeden archivní kousek, ve kterém se Conan vydá do výzkumných laboratoří časopisu Good Housekeeping, který by se dal popsat jako americká obdoba dTestu určeného výhradně pro ženy. Redaktoři časopisu zkrátka testují nejrůznější spotřebiče, přípravky, produkty a poté na základě testů píšou články a recenze, které mají čtenářkám ulehčit rozhodování při nákupu. Nutno podotknout, že Conan si návštěvu v laboratořích velmi užil. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Tak jo, jsme zpátky. Všechno v pořádku. Za chvíli už přijde Amy Poehler, ale nejdřív vám chci něco říct. Asi před pěti týdny mi někdo dal do ruky březnové číslo časopisu Good Housekeeping. Březen mi nějak unikl. Jinak ho čtu každý měsíc. Dotyčná osoba mi řekla, ať si najdu sekci Recepty celebrit. Podívejte se, co tam dali u příležitosti Dne svatého Patrika.

Irské ragú Conana O'Briena. Nejdřív mi to přišlo super. Ale pak mi došlo, že nevařím. Nikdy jsem nenapsal vlastní recept, natož abych si uvařil ragú. Není to můj recept. Prostě se slavil Den svatého Patrika a redaktoři potřebovali irskou tvář. "Conan O'Brien má ragú určitě rád!" "Dáme do něj kapku Guinessu, ať má pořádný říz."

Už jsem tady o tom mluvil. A redaktoři časopisu to vzali skvěle. Zavolali mi, omluvili se, řekli, že to byla chyba. Šéfredaktorka Rosemary Ellis sem dokonce přišla celou situaci vysvětlit. A následně mě pozvala na návštěvu do jejich slavného výzkumného ústavu. To se nedalo odmítnout. Mě totiž nikdo nikam nezve. A tak jsem se tam před pár dny vydal a takhle to dopadlo. Nacházím se v laboratořích časopisu Good Housekeeping.

Vedle mě stojí Rosemary Ellis, šéfredaktorka časopisu. - Děkuji za pozvání. - Vítejte v našem ústavu. - Vypadá to tu hodně futuristicky. - Ano. Jako bych byl v úplně nové společnosti složené převážně z žen a mužů, kteří budou zřejmě kastráti. Můžete mi to vysvětlit? U vchodu jsem musel odevzdat své genitálie. - Dostanu je zpátky? - Když budete hodný. Dobře, stejně jsou mi na nic.

Zde máme oddělení zdraví, krásy a životního prostředí. Zdraví, krásy a životního prostředí? Zklamalo mě, že nemáte elektrické dveře. To by byla pecka. Pardon. Laboratorní plášť s jmenovkou. Paráda. - Ty rukávy jsou krátké. - Páni, dívejte se na to. Plášť od časopisu Good Housekeeping někdo trochu odbyl. Jak se jmenujete?

Charmaine Gillespie? Výborně. - K čemu je tenhle přístroj? - K analýze pigmentace. Nejprve do něj zadám informace. Jestli chcete informace, klidně se vám svěřím. - Jsem beran. - Dobrá. - Prakticky ještě panic. - Dobrá. S otcem se moc nestýkáme. V roce 1988 jsem myslím zabil člověka.

Přejel jsem ho autem a vůbec jsem nezastavil. - Hotovo. - Fajn. Pořídili jsme váš snímek a nyní si prohlédneme výsledky. Bože můj. Bože můj! Bože můj! Co to je? To jsou všechno pihy na vašem obličeji. Spíš to vypadá, že jsem kdysi ksichtem zalehl granát, abych zachránil svou četu.

- Dívejte! - Není to tak zlé. Ten snímek zkresluje. Přijde vám ten chlap přitažlivý? Co kdybyste tuhle fotku viděla na internetové seznamce? Tady vidím Dráždič 9000, který všechno příjemně pohladí. - Tenhle přístroj trhá spodní prádlo? - Spodní prádlo, látku... Skoro jako já, když jsem rozvášněný. Dívejte!

Zde testujeme tašky na svačinu, aby si svačina, kterou do nich dáte dětem, udržela správnou teplotu. Testujete taky to, jak dobře chrání ty tašky jídlo před poškozením? - Můžu otestovat tu s Hannah Montanou? - Směle do toho. Nevedla si špatně. Kvalitní taška. Asi si ji pořídím. Mám zlomenou ruku. Pěkně.

Tady už to dřelo. Tenhle kávovar to nedává. Zkusíme souseda. Ten je dobrej. Tady Todd testuje výdrž a odolnost produktů, je to tak? Ano, také zjišťujeme, které mají spotřebitelé rádi. - Momentálně testujeme rádia do sprchy. - Ty bláho! Do toho!

Takhle tančím. - K čemu je tohle? - To je přístroj simulující pád na zem. Otestujeme, co se stane s dětským telefonem, když spadne na podlahu. - Chcete mít tu čest? - Ano, chci. Tak co? Zkontrolujte ho a ověřte, zda je funkční. - Nic z něj neodpadlo? - Nic neodpadlo a funguje. Máme tu figurku Howieho Mandela, kterou prodává NBC.

Ber nebo... Ber nebo neber! Tebe bych teda nebral. - Co se děje uvnitř? - To je enviromentální komora. Můžeme v ní nastavit jakoukoli teplotu a vlhkost. - Jaký nastavení tam máte teď? - 32 °C, 90 %. - Opravdu? - Jo. Může člověk v takových podmínkách vůbec přežít?

Zkusíte to? - Moc jsem si to užil. Děkuju. - My děkujeme. Možná by vám přišl vhod kondicionér, který právě testujeme. To těžko. Vaše komora na mě neměla žádný vliv. Třeba příště. Díky. - Brzy se vraťte. - Vrátím. Vrátím se. To byly laboratoře časopisu Good Housekeeping.

Já jsem Conan O'Brien, co říká, že je Conan O'Brien a že byl v laboratořích. Za chvíli přijde Amy Poehler! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

úplné Aperture Laboratories :D (viz. hra Portal)

20

Odpovědět

Ten "Dráždič" řikal 9000, v titulkách je 2000. Je to narážka na něco, co jsem nepostřehl? A spojovník, kterej uvozuje Conanových 90 °F (32 °C), mi v tomhle použití přišel spíš jako mínus (ale to je možná jen můj problém po pár pivech :))

101

Odpovědět

Díky, číslovka mi ujela. Podle mě nejde o narážku na nic konkrétního, jen si dělá srandu z toho, jak jednoduchej ten přístroj je. A spojovník možná vypadá jako mínus, ale ta řeč dvou postav oddělená bejt musí, takže s tím moc nenadělám. Už takhle je ten titulek docela rychlej...

61

Odpovědět

Když už, tak možná na palubní počítač z Vesmírné Odyssey, HAL 9000. :)

A to mínus mě tam taky zaskočilo, ale když jsem slyšel 90 degrees (tušil jsem okolo 30 našich), pustil jsem si to znova a pochopil, že to byla odrážka. :)

10

Odpovědět

Nechtěli by jste přeložit tohle: https://www.youtube.com/watch?v=4i43AUqfzIo :)
Je to zase jinej humor než má Conan normálně a podle mě je to hrozně originální. :D

65

Odpovědět

Na tyhle tipy je tohle http://videacesky.cz/novinky. Dáš tam odkaz a název videa. Tady tím nespamuj.

153

Odpovědět

+smazanoVždyť jsou tady dva komentáře. Myslíš, že to tak vadí? :)
Ale díky o tom jsem nevěděl.

76

Odpovědět

+sgt.paperNevadí to, ale je to zbytečné :)

12