Conan v Berlíně #6: Jízda v trabantu a SADO OPERACONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:15 240

A jdeme do finále! V dnešních dvou posledních videích ze speciální epizody Conan v Berlíně uvidíte nejdříve Conanovu projížďku a rande v legendárním trabantu a následně zavítáme na koncert berlínské hudební skupiny SADO OPERA, která si Conana přizve přímo na pódium.

Děkuji, že jste se dívali a nezbývá než doufat, že Conan zase brzy někam vyjede. Třeba už konečně vyjde ta vysněná Itálie s Jordanem Schlanskym.

Přepis titulků

Chtěl jsem se trochu projet po městě a aby to bylo autentické, tady Tina mi propůjčí svůj nádherný vůz. Co to je? - Trabant. - Jediné dostupné auto v tehdejší NDR. - Přesně. - Řídí se těžko? - Jo. Uvidíš sám. - Vidíš? - Co se děje? Celý auto se klepe, dívejte. Dívejte. Jak dětská hračka.

Dobrá. Šup dovnitř. - Jako džentlmen. Dobrý? - Jo. Výborně. Tolik knoflíků... Tady poznávám stěrače. To je ale roztomilý. Schloopy, schleipy... - Schloopy, schleipy... - To neříkej. Proč?

Je to sprosté. Co jsem řekl? A buď upřímná. Vagína a něco... To druhé slovíčko nedávalo smysl, ale mluvil jsi o vagíně. - To jsem taky chtěl. - Dobře. Jednička je, když zatáhneš dolů. - Dobře. A dál? - Nahoru. Dobře.

A co trojka? Zařadíš neutrál a pak k sobě. Takže zpátky na neutrál, k sobě - a pak dolů, abych zařadil trojku? - Přesně tak. Jak bys zacouval? Nejlepší by asi bylo vylézt ven z auta a zatlačit. Co se stalo? - Musíš sešlápnout plyn. - To jsem udělal. To je jen nervozita před výkonem.

Víš, co to je? Když je muž s nějakou nádhernou ženou a začne z ní být nesvůj? Jo, když nefunguje páka. Přesně tak. Nahoru. Řazení jsem ti ukazovala. To už bys měl ovládat. - Zatím dobrý.

- Zatím dobrý. Ale jet na jedničku je snadný. Bože můj, co to vyvádíš? Jeď rovně. Guten Tag! Na randění to ale není nejvhodnější auto. Kdybych tě někam vzal a chtěl ti dát ruku kolem ramen, mám smůlu. Je doslova nadliským úkolem dát ti v tomhle autě ruku kolem ramen. Možná bychom se měli vrátit zpátky k řízení.

Právě jsem dostal košem v nejhorším autě, který jsem kdy řídil. Tohle je nový dno. Kdy si zase vyrazíme? Já bych to možná radši nechala být. - Dobře. Těšilo mě. - Mě taky. - Ahoj. - Měj se. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Amík v manualu s meziplynem :D Conan v Německu nezklamal, ale Cuba je Cuba.

00

Odpovědět

Trabant mi připomněl jak jsem se jednou jako člověk zvyklej na automat pokoušel řídit dědovýho žigulíka... a ta holčina v trabantu mi připomíná Diane Kruger.

00

Odpovědět

Z těchto dvou videí jsem si odnesl 2 poznatky. Zaprvé, Conan by asi neměl ani řídit, protože nemá řidičské oprávnění řídit vůz s manuálem. Zadruhé, Německo už fakt potřebuje Vůdce.

1114

Odpovědět

První video pěkné. To druhé až moc trapné.

71

Odpovědět

3:12 v druhém videu...zdá se mi to, nebo tam někdo drží Pilsnera :D

100

Odpovědět

Nezdá, už to tu níže psal gad. I když napoprvé jsem si toho vůbec nevšimnul. :-)

31

Odpovědět

Já si toho teda taky hned všiml, ale vzhledem k tomu, že Pilsner Urquell je německé pojmenování, tak mě nenapadlo se pozastavovat nad tím, že v Německu pijí Plzeň. Co jste z toho tak vyjetí? A hádejte kdo, jaké národnosti, je otcem té naší úžasné plzně?? :)

08

Odpovědět

+Kafka TamuraSenegal?

80

Odpovědět

Si docela zahrával s ohněm, jak do toho traboša kopnul.

252

Odpovědět

som zvedvy ako sa tvari conanova zena ked pozera tie jeho prasacinky lebo su doslova v kazdom videu :D

380

Odpovědět

Nebo jeho děti...

10

Odpovědět

gsg

01

Odpovědět

3:12 Plznička :)

350

Odpovědět

Tak moment.. proč nebylo ukázáno, jak se vysokej Conan dostával do malýho trabantu? :( :D

240

Odpovědět

Asi by to bylo o 10min delší video... :D

191

Odpovědět

No jo Trabant, a ještě manuální převodovka. To musela Amerika objevit Ameriku... :D :D

390

Odpovědět

Nejen manuální ale přímo na volantu, to je dvojnásobně těžké.

00

Odpovědět

Funkční model z bakelitu.

101