Conan v Berlíně #1: Bleší trh a lekce němčinyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:23 388

Conan se nedávno vydal se svou show opět do světa a tentokrát si vybral Německo, konkrétně Berlín. Co to znamená? Že máme na dalších několik týdnů o zábavu postaráno. Každé úterý večer tu očekávejte nějaké to video z Conanova výjezdu a věřte, že to opět stálo za to. Pojedu hezky chronologicky, takže dnes vás čeká samotný úvod speciální epizody, kdy Conan navštívil berlínský blešák a následně uvidíte, jak poobědval se svým německým přítelem Flulou Borgem.

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Conan O'Brien. V průběhu posledního roku jsem už několikrát vyjel do světa. Když jsem přemýšlel, kam se vydat příště, pomohl mi náš dobrý kamarád, německý komediální herec a hvězda filmu Ladíme 2 Flula Borg. - Rád bych jel do Německa. - Výborně. - Vzal bys mě tam? - Já se přidám k tobě a ty ke mně. Budeme jako tři nohy skákající v pytli.

Jen bez pytle a skákání. Dáme si na čas. CONAN V BERLÍNĚ BERLÍNSKÁ ZEĎ Ahoj, nemusíš se... Klidně můžeš na druhou stranu. Od roku 1989 je to povolený. Klidně sem můžeš přelézt. Můžeš být se svým milým.

BLEŠÍ TRH V MAUERPARKU Potřebuju vypadat jako Berlíňan. Co to je? Prý bývalá východoněmecká medaile. - Takhle. - Díky. Vy jste mě chtěl políbit? Ano. - Díky. - Jste velký blázen. Velký blázen?

Tak mi v Německu říkají. - Nejste vy ten moderátor večerní talk show? - Ano, jsem. - Letterman? Ne. - Ano, jsem David Letterman. - Chtěla byste? - Ne. Tohle musím mít. To je svěrák pro sexuální potěšení. - Amišská erotická hračka. Kolik stojí? - Dreißig - Dreißig? - Třicet. To bych ti dal za celýho jelena. - Dvacet jedna?

- Dvacet dva. Tak jo! Podržel byste mi svěrák? Podržte mi svěrák i hůl. A nikam nechoďte. Vím, co máte za lubem. Abych na vás nezavolal URNU. Tenhle vtip asi nepochopíte. Danke. Kolik za to? Chci tu židli! Kolik stojí? To je ten samej chlap?

Ten už mě natáhnul, když jsem si kupoval tohohle jeleního fakáče. Cože? Kaput! Jsou pánské? Potřebujete znát velikost, nebo jsou univerzální? Ano. Jakou máte velikost? Jaká velikost vás zajímá? Nesmějte se mi!

Velmi sexy. Přijdu vám sexy? Ano, vážně jsem to já. Hlavně klid. Ten kluk je ze mě paf. Konečně viděl Davida Lettermana naživo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mu nepřinesli ten šnitzl :-(

130

Odpovědět

flula je komik? alebo nahodny nemecky autista?

231

Odpovědět

:D LOL

00

Odpovědět

Einer geht noch, einer geht noch rein ♫

130

Odpovědět

Přesně to vystihl ten outfit! Přesně takto vypadá ta umělecká, alternativní část Berlína :D

180

Odpovědět

ANO HOVADO !!! :-D

21

Odpovědět

Hovado! :-D

31

Odpovědět

Berlín mu přijde sexuálně nespoutaný, co by asi říkal na takový Kolín nebo Düsseldorf? Prý hlavně na Silvestra to tam žije.

1931

Odpovědět

zvuk som mal dosť potichu ale koniec tej piesne mi znel dosť ako " i like hitler, iam hitler guy"

561

Odpovědět

rika "einer geht noch, einer geht noch rein" - jedno (pivo) jeste jde, jedno se dovnitr jeste vleze neco v tom smyslu

23

Odpovědět

+anonno, vypadá to jako gelfština, když to teď čtu a neumím německy :D

20

Odpovědět

Ze dobché video!

110

Odpovědět

Na Conana v Německu jsem se těšil, ale zatím celkem zklamání (Ten šášula vedle něj mi moc nesedí). Snad budou další epizody lepší (y)

2826

Odpovědět

Prý v Berlíně...Buď koupil zájezd pro fanoušky Conana, aby mu tam dělali v pozadí hlasitý smích nebo jak je u takových talk show zvykem, je to někde ve studiu. Jak lehce zmást diváky. To je panečku lišák. :)

340

Odpovědět

Fakt jsi nějak vypadl z formy, člověče. Hodně slabý. :-D

543

Odpovědět

+BugHer0Má aktuální forma je přímo úměrná aktualní kvalitě webu. :P

2310

Odpovědět

+JaaJGood one!

365

Odpovědět

samozřejmě že je to ve studiu... Němci se nikdy nesmějí! Jen když se chystají napadnout Polsko, ale to už dneska není tak často :-D

1052

Odpovědět

Říkal jsem si, super, opráším němčinu. Jenže! :D
1) BugHer0 němčinu přeskočil
2) Německé titulky na YouTube německou pasáž přeskočily
3) A vůbec nejlepší jsou anglické titulky na YT/TeamCoco: "(speaks foreign language)" :D

320

Odpovědět

Jo jo, občas, když v Conanově videu něco nemůžu odposlechnout, otevřu si transcript na ofiko stránkách teamcoco.com a v 95 % případů zjistím, že rodilý Amík, co dělal transcript, taky nerozuměl a všechny ty problematické pasáže, kdy přes hluk v pozadí není slyšet, vynechává. :-D

241

Odpovědět

Ten německý ogar je parádní! Jeho schopnost improvizace spojená s použitím přirovnání a metafor je obdivuhodná!

744

Odpovědět

Ogar ?? Mluv normálně křupane.

011

Odpovědět

+BerlinerVelice se omlouvám Vaše veličenstvo. Jest možno odpuštění Vašeho královsky vytříbeného slovníku?

130

Odpovědět

Chyba v titulcích, Conan říká 1989 :) Jinak díky za překlad :)

20

Odpovědět

Opraveno. Klasická dementní chyba k nepochopení. :-D

181

Odpovědět

Tak blízko :D

90

Další