Conan v Berlíně #5: Fanoušek a návštěva uprchlíkůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:555
Počet zobrazení:17 377

Je tu předposlední vydání Conana v Berlíně. Dnes Conan nejdříve vyrazí do ulic, kde ho překvapí jeden velmi pečlivý a pozorný fanoušek z Bavorska, který mu předvede, jak vypadají Fanouškovské korekce naživo, a následně Conan navštíví berlínské letiště Tempelhof, které momentálně slouží jako útočiště uprchlíkům z Afghánistánu, Sýrie a dalších válkou zmítaných zemí.

Přepis titulků

Jsme v Kreuzburgu, části Berlína, kde to stejně jako všude jinde v Berlíně neskutečně žije. Můžete tu vidět dredy, lidi s páskou přes oko, lidi s papouškama, papoušky s páskou přes oko i dredama. Tohle je Berlín. Rád vás vidím. Tento muž se na letišti vždycky na týden zasekne u detektoru kovu. Guten Tag.

Guten Tag. Jak sami vidíte... jsem tu úplně na roztrhání. - Conan O'Brien? - Ano. - Zdravím. - Těší mě. Přijel jsem za tebou až z Bavorska. - Něco pro tebe mám. - Úplně jsi mě vyděsil. - Jsem dost nervózní. - Neboj se. Ha ha!

Našel jsem chybu. Pokud jste v našem pořadu našli chybu, nahlaste ji na /hahaifoundanerror. Ty fakt sleduješ můj pořad. To mě těší. Minulý pátek jsi řekl, že... chilli omáčka, kterou snědl jeden kuchař, byla 5000krát ostřejší než Tabasco. Ty nudle byly 5000krát ostřejší než Tabasco. Ale Tabasco má ostrost 5 000 Scovilleových jednotek, a ty nudle měly 20 000 000.

5 000 krát 5 000 je 2 500 000, takže jsi měl říct, že jsou 4000krát ostřejší. Psali to i v tom článku. Chápu, že nemáš čas, takže tady je seznam všech chyb. Našel jsem dalších padesát. To jsou chyby, které jsi našel v mém pořadu? Sleduju tvůj pořad 2,6krát rychleji než normálně. - A našel jsem toho spoustu. - To vidím. Jo. - A jel jsi sem dvě hodiny, abys mi to dal?

- Skoro tři. - Tři hodiny až z Bavorska? - Ano. - My, Němci, jsme pečliví. - Jo, dal sis záležet. Zatím stůj na místě. Můžeš na slovíčko? Rád bych si popovídal o tvém kamarádovi. - Mám o něj starost. - Je to psané ručně, takže... To je dobrý. Nikomu se nic nestane. Hlavně klid. Sežeň mu na to něco, jo? Jdu se mu zase věnovat. Úžasná práce.

Mockrát děkuju. Doporučuju Ritalin. 35 miligramů. Stejnou dávku dávaj cirkusovejm slonům. Díky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (179)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smích měl zaznít po: "nebo se asimilují".

95

Odpovědět

Až na to, že 5 000 krát 5 000 je 25 milionů, takže sám udělal taky chybu. Škoda, že si toho Conan nevšiml, mu to mohl pěkně vrátit ;)

40

Odpovědět

Přesně jsem tušil, že když se tady ocitne video s uprchlíky, tak hodnocení padne pod normál conanových videii :D Je to smutné ale..

3212

Odpovědět

Jjjj :D
Úplně stejný jak s Oliverem ..

51

Odpovědět

Proboha, jsme čeští vlastenci, přeci nebudeme podporovat něco, co má jinou barvu pleti než my, bylo to třeba jinde vyrobené nebo se to netváří jako vlastenec :D

20

Odpovědět

Naprosto přesné :D hned jak jsem klikl a viděl ten název tak mě to napadlo!

10

Odpovědět

Kreuzberg

20

Odpovědět

Jak měl knír i v tom poslední záběru, to nemělo chybu :D

210

Odpovědět

Video nejde preharat Dajte si to do poradku.

05

Odpovědět

Myslím, že největší problém, který mají běžní lidé s uprchlíky, je vnitřní pocit křivdy a nespravedlnosti. Vlastně podobně jako s romskou menšinou. Na většině videí, toto nevyjímaje, je totiž život uprchlíka zobrazován jako jedna veliká bezstarostná párty - fotbálek, ping pong, badminton, úsměvy na tváři, zatímco běžný člověk sám sebe vidí, jak ztrhaný přijde večer po práci domů, musí vytřít podlahu nebo porýt záhon a před spaním si přepočítá peníze, jestli mu zbylo na snídani.

386

Odpovědět

jasne, mas rozbombardovanu krajinu, prisiel si o vsetok svoj majetok a zazemie, zijes na letisku s tisic ostatnymi ludmi, nevies ci dostanes azyl alebo ta deportuju, nevies kde je polovica tvojej rodiny ale inak je to uplny chill.
tato neprajnost a nedostatok akejkolvek empatie je ukazka tej naprimitivnejsej malosti.

32

Odpovědět

Jak to může srovnávat s Berlínem po válce? Němci na rozdíl od nich nikam nezdrhli a začli makat... To oni neumí

2520

Odpovědět

Videl si to video ? Na to letiste muselo pristat kazdych 30 vterin letadlo s jidlem a zdravot. potreby jinak by berlin vyhladovel a umrel...takze Berlin a Nemecko by se taky nezvedlo tam kde je bez vnejsi podpory a to ted potrebuji i uprchlici ;)

3416

Odpovědět

Jistě, proto říkali milionům Němců, kteří byli odsunuti z Pobaltí, Polska, Československa a dalších zemí do rozbombardovaných zbytků Třetí říše přivandrovalci a dívali se na ně skrz prsty.

00

Odpovědět

No jistě že neumí makat. Kdyby byla v Íránu 1% zaměstnanost, tak neřeknu ani popel, ale v této muslimské zemi je zaměstnanost 85%, tak nevím co tady všichni píčujete. Mluvíte jakobyste uprchlíky všichni znali osobně

20

Odpovědět

sluníčkářský chujoviny.... nebejt toho nafetovanýho němce v prvním videu je to na odpad...

1249

Odpovědět

Kdyby dostali do ruky nůž, tak ve jménu Aláhu uřežou Conanovi hlavu. Prý mírumilovný muslim :D

1354

Odpovědět

Vypadali na to no..

241

Odpovědět

Před zhlédnutím jsem čekal ďábelskou "propagandu" islámu, kde bude Conan hulit ptáka odsouzenému teroristovi, citovat korán a kamenovat ženy, protože jim kouká špička nosu z prostěradla, a ono to bylo jen další video Conana s jeho osobitými humorem, který si zahrál dvacet vteřin fotbal s uprchlíky a zeptal se jich na tři věci, z čehož prim hrála debata o knírech. Přesto to stačí, aby se z nedotknutelného vládce webu stalo jakési "propagandistické zlo" domnělého "mainstreamu". Ten hysterický a úmorně všudepřítomný shitstorm by se dal pochopit za předpokladu, že bychom v ČR nějaké ty uprchlíky měli, ale on sem vůbec nikdo nepřišel, přestože na to měl dva a půl roku. Jsme v zásadě víc hysteričtí než ti Němci, kteří jich tam mají milion, my dvě stovky. Mám takový mrazivý pocit v p****i (a není to výjimečně dildo), že drsný vlastenecký boj proti neexistujícímu nepříteli a okamžitá kapitulace při nástupu skutečného, to je taková naše národní vlastnost, které se asi nikdy nezbavíme.

6418

Odpovědět

Buď rád za to, že lidi jsou schopni proti tomu zlu se alespoň ozvat, i když tady zatím ještě není. Němci se neozývají a jak to tam teď u nich vypadá, maj tam miliony prasomrdů.

1433

Odpovědět

+BeckRád bych byl, pokud by se jednalo o racionální argumenty zdůrazňující důvody a zároveň řešení migrační krize, která v nekontrolované formě nebezpečná skutečně je. Prozatím ovšem čtu jen off topic plný hospodských žvástů (i pod humornými videi tady, u kterých se chci primárně pobavit a oddechnout) a pobouřených rasistických keců o n*****h v letáku Lidlu, což má něco společného jen s koňskou dávkou demence daných individuí, ne s nějakou zdravou "schopností se ozvat". Naše azylová politika je mimochodem natolik přísná, že pobouřený plebs s amatérskými kolážemi z malování o vlastizrádné vládě podporující islamizaci ČR, nemůže být více mimo a směšný.

Německo má miliony "prasomrdů" na svém území od té doby, co prohrálo válku a neměl jim kdo makat v továrnách, takže se pozvali Turci, aby zastoupili prořídlou mužskou populaci. Francie udělovala občanství Arabům z okupovaných území jako kompenzaci za jejich "okrádání", Belgie, Nizozemí, Británie, podobný příběh. ČR byla vždy nevýznamná a vždy bude, proto jsme monokulturní konzervy jako prase, mizerně placená montovna Evropy, která naláká možná tak největší zoufalce, nikdy ne davy.

4212

Odpovědět

+ZeckMilý Zecku, pokud chceš být multikulti, máš na to k dispozici celou Zeměkouli, která je multikulti tak nějak sama od sebe a nepotřebuje k tomu tebe. Ale nenuť ostatní, aby sdíleli tvoje, mírně řečeno podivné názory a proti své vůli byli nuceni budovat monokulturní novodobou potěmkinovu vesnici, v rámci zrůdného sociálního experimentu, který si klade za cíl vybudovat novou standartní rasu, s jednotným náboženstvím, názory a ideologií.

Ještě nikdy jsme nebyli v takovém ohrožení, jako jsme teď a ještě nikdy jsme nežili v šílenější totalitě, než dnes. V situaci, kdy nás chtějí plošně nahradit černochy a araby, by tvoje hloupé kecy nemusely být přijaty jednoznačně kladně. Já sice chápu, že se tu schází hlavně mladší publikum, které má ze školní multikulturní výchovy vymytý mozek, ale prosím, aspoň se nad tím zamysli, než podobný rádoby "rozumný" žvást, typu, "je jich tu jen pár," napíšeš do veřejného chatu.

Pokud to nevíš, plán Evropské komise, se kterým se tato nijak netajila, (vyšel ve všech novinách, i u nás), počítal s přísunem 50-80 milonů arabů a černochů do Evropy, k těm co tu už jsou. K nám má přijít milion, jen abys věděl, do čeho jdeš.

1138

Odpovědět

+Jo_DoCtěný Jo_Do. Pokud máš ambice sestavovat můj psychologický profil a působit u toho nadneseně ironicky, nesmíš být především úplně vylízaný. Pokud totiž jsi, neuspěješ.
Zda jsem nebo nejsem pro multikulturní společnost jsi patrně vyvěštil z mé reakce na vyšší příspěvek, ve kterém zmiňuji důvody, proč západní státy multikulturní jsou a byly už před migrační krizí a proč je naopak ČR ryze monokulturní a zakonzervovaná společnost. Gratuluji, jako věštec stojíš taky za hovno. Ovšem, vzhledem k tomu, že machruješ a laškuješ s pojmy, kterým ani nerozumíš, jen abys působil více erudovaně, odpouštím ti to.

Cituji: "...pokud chceš být multikulti, máš na to k dispozici celou Zeměkouli, která je multikulti tak nějak sama od sebe a nepotřebuje k tomu tebe. Ale nenuť ostatní, aby sdíleli tvoje, mírně řečeno podivné názory a proti své vůli byli nuceni budovat monokulturní novodobou potěmkinovu vesnici, v rámci zrůdného sociálního experimentu."

Ach, Ubohý Jo_Do, sám nevíš, co vlastně chceš. Monokulturní potěmkinova vesnice je přeci tvůj sen!

A jestli si nevybavíš v historii lidstva větší a šílenější totalitu než současnou demokracii, pak to leccos vysvětluje. Doporučit ti mohu jediné, okamžitě zmiz ze země do nějaké bezpečné a tolerantní země, třeba Ruska, protože jsi disident jako prase a za chvíli ti za napsání tohoto příspěvku vyrazí dveře URNA, zavře tě do cely a veřejně tě zmrská (nikoliv rukou, ale bičem). Jde o minuty, ba co víc, jde o vteřiny! A než utečeš do Ruska, nalij si na hlavu litr octa, ať tě nedostanou přes chemtrails!

335

Odpovědět

+ZeckTak nevim, ale je mi k smíchu, jak se snažíš vypadat vzdělaně a učeně a já nevím co, ale pořád nedokážeš udržet nervy na uzdě a pouštíš si do huby sprostá slovíčka a urážky.

Připadáš mi jako kříženec prašivého studenta fildy, parazita z neziskovek, politicky korektního aktivistu a studenta medicíny co právě udělal anatomii.

Za víc písmenek mi už nestojíš, jdu trolit jinam

425

Odpovědět

+ZeckZecku, více polopatě. Nikdo tě nenutí, abys byl křesťan, nebo demokrat. Nenuť TY ostatní, aby se stali nedobrovolnými chůvami milionů nepřizpůsobivých z Afriky. Uznávám, byl jsem na tebe značně naštvaný a nemusel jsem být tak útočný. Pokud jsem tě tím urazil, omlouvám se.

O co mi tedy vlastně jde? mrkni na youtube na pěkná videjka, například na "Watch African migrants destroy southern Italy" popřípadě stovky jiných, než je smažou, podle nového zákona o boji s "dezinformacemi". OPRAVDU CHCEŠ TYHLE LIDI V TÉHLE ZEMI, JAKO SVÉ SOUSEDY?

Jestli ano, máš možnost tam za nima jet, nikdo ti bránit nebude, můžeš tam prosazovat naše hodnoty, stavět křesťanské chrámy, strhávat z ženských burky, protože mají nosit bikini, a vykládat jim, že jejich "náboženství" je nesmysl, které si vymyslel pouštní lupič, přepadač karavan, vrah a znásilňovač Mohamed (všechno historicky potvrzené fakty, žádné pomluvy).
Jsem zvědavý, jak dlouho ti to budou tolerovat.

Trvalo miliony let, než se vyvinuly různé rasy a přizpůsobily se svému prostředí. A pak přijde nějaký pan Zeck, kterému paní učitelka namluvila pár nesmyslů a on se rozhodne, že všechno je špatně a rasy se musí promíchat, i kdyby nás to mělo zabít, protože na oltář multikulturalizmu se musí přinést oběti (SAMOZŘEJMĚ CIZÍ).

Žít a nechat žít, je to až tak těžké pochopit? Můžu tě ujistit, že ještě žádná totalita nepřišla s něčím tak šíleným, jako je prefabrikovaná plošná likvidace ras a umělé vytvoření "tavícího kotle," ve kterém se rasy a národy mají rozpustit.

118

Odpovědět

+Jo_DoJo_Do, v čem je náš stát totalitní?

00

Odpovědět

stačí sa mi prejsť v piatok po meste a vidím tu našu nadradenú rasu, ako sa ľudia dokážu vrátiť do primitívneho zvieracieho štádia :D stačí že si pozriem ako sa ľudia hádajú o blbostiach, nadávajú po sebe, ohovárajú proste sa správajú jak hovädá. Imigranti sú normální ľudia ktorí utekajú pred vojnou ktorú spôsobili hlavne krajiny západu.Či si niekto myslí že všetci tam sú teroristi a pred vojnou sa odpaľovali jedna radosť? :D Ale najviac sú tí tzv národniari ktorí chcú bielu európu. A pritom keby bola vojna tu tak ako prví by utekali do Austrálie.

1213

Odpovědět

Video s Conanem, co má oranžové hodnocení? Po přečtení nadpisů je mi jasné, která část populace se sem přišla vyzvracet. Lidi, cestujte! Poznejte cizí lidi různých národností a náboženství osobně. Čím více toho poznáte, tím méně budete chtít stavět ploty...

5518

Odpovědět

Podepisuji! :)

235

Odpovědět

Rozhovor s ženama nebyl ? Nechtěli ho k nim pustit nebo jich je tam tak málo ?

293

Odpovědět

Pro Muslimy jsou ženy na úrovni "dobytka" a přece by si k hostovi nepustil svojí "krávu" aby s ní dělal rozhovor.

98

Odpovědět

+FordzyJá vím jen jsem nevěděl jak jinak to napsat s co nejmenším počtem palců dolů :D ... Navíc přece sebou nebudeš krávu vláčet přes moře, že ?

12

Odpovědět

+TombasKašli na palce. Já jich už dostal, že si s nimi můžu vytapetovat kópelku a ještě mi zbude na hajzlík.
Když máš krávu v ceně tří velbloudů, tak si jí samozřejmě vezmeš sebou. Ale když manželé utečou do Německa, tak manželky radši utečou do Francie, aby byli od manželů co nejdál a mohli začít žít normální život.

21

Odpovědět

Ako vždy video s Conanom pobavilo.

84

Další