Conan v Berlíně #3: Hrátky s dominouCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:459
Počet zobrazení:28 063

Je tu další část Conanovy výpravy do německé metropole. A tentokrát si užijete jeho návštěvu u berlínské dominy s uměleckým pseudonymem Lady Velvet Steel.

Přepis titulků

Berlín je znám jako město, kde lidé zkoumají své nejhlubší a nejdivočejší sexuální fantazie. Chtěl jsem zjistit, jestli je to pravda. A proto jsem tady. Ta budova vypadá celkem nevinně, ale bydlí v ní domina, která mě vzdělá v oblasti sadomaso umění. A máme kliku! Einfahrt freihalten je totiž mé záchranné slovní spojení. - Toto je Lady Velvet Steel.

- Ahoj. - Jste profesionální... - Domina. - Domina. - Ano. - A odbornice na výprask. - Takže mě proplesknete? Ano. Protože jsi určitě nemrava. Dobře. Máš předem nějaké jasné hranice, co už je moc? No, jsem ženatej... - Takže žádné modřiny.

- Přesně tak. Jo. Chtěl jsem říct něco jinýho, ale jo. - Co to je? - To je pro lidi, co mají rádi anální hrátky. - Takže tu mám... - Máte popsanou krabici. Líbí se mi, jaký tu v tom máte pořádek. Jste hodně anální... co se týče análních hraček. Co čekáš? Tohle je kobka neřesti. Jo, na finančák jste připravená. - Na co je tohle?

- Na čištění. Chci si hrát s tvým zadkem, ne s tvýma hovnama. - Cítím, že máš trošičku strach. - Mám strach jen o vás. Až vám pod rukama projde bílá anakonda, dost možná pověsíte řemeslo na hřebík. O tom pochybuji, ale ráda se nechám překvapit. - Tady budeme kouzlit. - To je úžasný! - Díky. - Tohle jsou bičíky? Tohle je na mlácení až moc tvrdé. Tak k čemu to teda je?

Třeba k rovnání držení těla. Bradu nahoru! - Jasně. - Ramena dozadu! - Ramena dozadu. A zastrč břicho. Nesnáším břicha. Dáme se do toho. Sundej si tričko. - Mám si sundat tričko? - Ano. - Poprosíte? - Ne. Já dávám rozkazy a ty je plníš. Dobrá, takže...

No tak, přiznejte, že na třicátníka mám dost slušnou postavu. Na třicátníka, jasně. Bujná fantazie je pro roleplaying rozhodně potřeba. - Ale jo, vypadáš dobře. - Nechte si to. - Začneme zvolna. - Cítím nějaké pero. Kreslíte mapu Aljašky! Zase přes bradavku! Všechny vaše cesty vedou přes bradavku. Nevím proč, ale mě bradavky nikdy moc nebraly.

Mám radši chycení pod krkem. Koukám, že vás můj vtip nepobavil. - To bolí! - To je dobře. Já mám bolest ráda. Vás to vzrušuje? V tom případě mi dlužíte 50 eur. Platí? Už vím, o co vám jde. Přicvakáváte si k mým bradavkám poznámky. "Nezapomeň koupit mlíko a další umělý ****." Bože můj!

Já se těšil, jak si to užiju. Zatím jste mi akorát srovnala držení těla a zrušila bradavky. Ticho! Ty jsi ale neposeda. To je hrozný. Jak se ti to líbí? Mám jisté obavy. Doufám... Opravdu doufám, že nemám na bradě to, co si myslím, že tam mám.

Mohla by to být třeba šachová figurka... Věž! To bude věž! Ne, podle vršku spíš střelec. Do tohohle mě kdysi strojili rodiče. - Byl jsem hrozně rozjívenej a oni mě... - To snad ne! - Měl jsem slušnou páru. - Ty jsi to rozbil. Ty otroku jeden. Tohle si spolu ještě vyřídíme. Proč to házíte na mě?

Prasknul popruh. Šlo o vadné vybavení! Sedni si. Jako z nějaké podfinancované školy. Jistě. Co se stalo s tím popruhem? - Praskl, protože byl vad- - Pokud mluvíš na mě, dívej se mi do očí. Jinak jsi nezdvořilý.

A já nemám nezdvořilé žáky ráda. - Jasné? - Jasné. - S kým mluvíš? - Jasné, paní Velvet Steel. - Výtečně! Učíš se rychle. To se mi líbí. - Ano. - Chytrý chlapec. - Ano, velmi chytrý. Jak to bylo s tím popruhem? Ten popruh praskl... protože šlo o vadné vybavení.

- To ty jsi tady na vině. - Takže já můžu za to, že ten popruh praskl? Rozzlobil jsi mě. A proto tě teď potrestám. Koukej vstát a předkloň se. Už se nemůžu dočkat. Narovnej se a stáhni si kalhoty. Ne, to bohužel nepůjde. Kalhoty si nestáhnu. O tom si můžete nechat zdát.

To se nestane. Ne. To stačí! A dost. Krucinál! - Klekni si. - Mám si kleknout? - Ano, hned. - Máte tu tvrdou podlahu. - Chceš být mým psíkem? - Rád budu vaším psíkem. Když jsem se naposledy dívala...

Teď budeš štěkat a vrčet. Hodnej, líbíš se mi. Hodnej pejsek. - Máš radost? - Haf. Jestli máš radost, zavrť ocáskem. Haf. Haf. Hodnej. Hodnej! - Haf.

- Výborně. - Sedni. Sedni! - Haf. Skvěle! VESELÉ VÁNOCE PŘEJE LADY VELVET STEEL A HODNÝ PEJSEK Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ze začátku to bylo vtipný, ale pak už mi ho bylo až líto, chudák jak se jí bál :( :D

40

Odpovědět

Flugeeeeeeeen

20

Odpovědět

Nouzove slovni spojeni jsem jeste neslysel. U nas se pouziva: Zachranne slovo.

41

Odpovědět

Ten sexy německej přízvuk... Unter!

60

Odpovědět

Nechápu proč tohle hanebný video má tak kladný skoré když jeto uplná hovadina to by tu nemělo vůbec být takové pošetilé divnosti. x)

340

Odpovědět

Když tu nemají být Hovadiny a pošetilosti tak to aby si odešel :D

120

Odpovědět

Za me bozi, hlavne hlaska s hovnama :-D Conan se fakt nezalekne niceho :-D

202

Odpovědět

Asi všichni čekali, že si to tam Conan na férovku rozdá s dominou před kamerou... nebo nevím.

132

Odpovědět

Čakal som, že sa Conan viac odviaže, ale bolo to dobré video.

315

Odpovědět

TOP :D

193

Odpovědět

no Conan po tomhle videu spíš bottom

440

Odpovědět

Cakal som od toho viac, ved tam skoro nic nerobili... - na to, aky odvazny nazov ma to video

1418

Odpovědět

Na nějakém setkání s fanoušky po Berlíně Conan říkal, že ta slečna zrovna moc nechtěla pochopit, že se snaží natočit zábavný skeč do večerního pořadu, a naopak pořád opakovala, že ty kalhoty prostě musí dolů.

Třeba si za ní na nějaké druhé kolo "Fifty shades of Conan" skočil později, když už ho zpoza kamery neočumovala skvadra typu Flula, Bley a Andy. :)

281

Odpovědět

Škoda, že neukázali jak se Conan vyčistil.. A nemělo by to mít rating 18+?

131

Odpovědět

Stejně by na to každé děcko klikalo 2x více kdyby to tam bylo :D

70

Odpovědět

to by tu nemělo být

650

Odpovědět

Ty bys tu taky neměl být, když nevíš jaký je tvoje jméno..

705

Odpovědět

+5825Říká číslo...

483

Odpovědět

+nevimjmeno2Lepší číslo než nicneříkající jméno :D Kdyby jsi tak tušil,co moje číslo znamená ale...... nic :D

22

Odpovědět

Vy dva jste se hledali, až jste na sebe zbyli. Jinak dobré videjko, Bylo tam víc než jsem čekal :D

50

Odpovědět

Hmmmm, chtěl bych tu přísnou učitelku protože se mi zdá,že jsem moc zlobivej kluk a určitě bych chtěl nasadit tu plynovou masku..........máte někdo na ní adresu? :-P :D

717

Odpovědět

Adresa: Ringbahnstraße 64, 12099 Berlin, Německo
Telefon: +49 1522 3295646

70

Odpovědět

+Good SamaritanTy vole :D :D :D :D :D :D :D

10

Odpovědět

Tak tohle bylo akward..ale furt nic oproti lidem co to museli točit.

293

Odpovědět

Snad nejlepší Conanovo video tady, šup s ním do top 10, protože tohle... tohle, vážení, nemělo chybu! Měl jsem jenom štěstí, že mě nikdo nepřišel zkontrolovat, proč tu vydávám ty hrozivé dávivé zvuky (naivně jsem si myslel, že se u videa zvládnu navečeřet...) a neviděl důvod mého záchvatu...

1047

Další