Odbornice na sex Jennifer Berman znovu u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:383
Počet zobrazení:8 416

Jennifer Berman, která Conanovi kdysi předváděla, jak se masíruje prostata a kde naleznete u žen takzvaný bod O, se opět vrací na scénu. Tentokrát Conanovi ukáže, jak se posilují svaly v oblasti pánevního dna. Takže muži, zbystřete, jestli chcete zlepšit kvalitu a intenzitu orgasmu, musíte pořádně trénovat...

Přepis titulků

Chci vám trochu blíže popsat pánevní dno. Tahle modrá čára, která vede až od kostrče... Já myslel, že je to fajfka od Nike. Už jsem se bál, že nás zažalujou, ale dobrý. Omlouvám se. Pokračujte ve vysvětlování. - Tohle je penis, tohle varle. - Tohle že je penis? - No, když to říkáte. - A stahováním tohoto svalu... Jde o sval pánevního dna nebo také Kegelův sval.

Takže problém tkví v tom, že tahle oblast chabne. Přesně tak, ale pravidelným posilováním můžete dosáhnout větší tvrdosti penisu během vykonávání sexuálního styku. - Můžete oddálit orgasmus. - Paráda. Dokonce tím můžete orgasmus posílit, takže vám chci ukázat, jak se to dělá. Dobře, chápu. Nejdřív mi bude stačit, když si představíte, že stahujete Kegelův sval, abyste přerušil močení.

- Zničehonic. - To dělám skoro pořád. - Podal byste mi ještě ten diagram? - Jistě. Ten sval stahuju vždycky, když močím do sněhu a zrovna dopíšu slovo. - Přesně tak! - Vždycky píšu dlouhé slohy. Ano. Takže chápu. Každej chlap zná ten pocit, kdy přeruší močení a pak pokračuje.

Ale kdyby se tu náhodou našel někdo, kdo si to neumí představit, zkuste si nazí stoupnout před zrcadlo, představte si, že zatáhnete kořen penisu dovnitř a potom nahoru. - Dovnitř, nahoru, zmáčknout. - Cože? - Zatáhněte penis dovnitř... - Co prosím? - Zatáhnete dovnitř... - Dovnitř? - Ne rukou. - Aha, já myslel rukou.

- Ne, ne, ne. Nechápal jsem, kam ho zatáhnem, kam jako zmizí... "Strčte si ho dovnitř, pak nahoru." Dovnitř, nahoru. Penis dovnitř, šourek nahoru a zmáčknout, jasné? - Penis dovnitř, šourek nahoru a zmáčknout. - Už to děláte? Jen je to podle mě krásná báseň. Divnější verše jsem v životě neslyšel. - Máte tu pomůcku, která to trochu usnadní, viďte? - Ano. V čem přesně to spočívá?

Tato pomůcka je navržena pro muže. Pomáhá s trénováním Kegelových svalů a říká se jí Kegel Boost. - Vzpomínáte si na tu modrou fajfku od Nike? - Jo, jasně. Na toto se posadíte přesně tou částí těla, - oblastí mezi varlaty a kostrčí. - Zadounem. Přesně tak. - Andy, Andy... - Je to zadoun. Andy, ne.

Andy... Andy, každej z nás nevystudoval medinu, jasný? - Nech si ten svůj doktorskej žargon. Co mám udělat? - Sednout si na to. Mám si na to sednout? Tou oblastí, kterou jsme... - To nemusíte. - Cože? Kalhoty nechat? - Zůstaňte oblečený. - Aha, můžu zůstat oblečený. No dobře. Myslel jsem, že to budete chtít udělat pořádně. Takže si mám jen sednout?

Vy si mě rovnáte? Páni! - Sedejte. - Jen si odložím snubní prstýnek. Miluju tě, zlato. Tak jo. Dělejte, co je třeba. - Už si sedám. Jdu na to správně? - Jo. Nevím, jestli jsem přesně... - Ne, jsem mimo. - Netrefil ses. - Minul jsem.

- Trochu víc dopředu. Co mi tam šmejdíte prstem? - Je to doktorka! - Jste doktorka! - Musím to posunout. - Doktorka v minisukni! Paní doktorka ti říká, že si na to máš sednout, tak si na to sedni! - Ono to vibruje! - Jo! Skvělé, a teď zmáčknout. Nohy musíte mít... Soustřeďte se. - Dovnitř, nahoru a zmáčknout.

- Teď nejsem schopen ničeho. Na "dovnitř, nahoru a zmáčknout" vám kašlu. Chci si to pořádně užít. - To jsem ráda. - Je to skvělý. Děkuju. Co že to děláme? Co tady dělaj ty kamery? - Takže dovnitř, nahoru a... - Zmáčknout. - A tahle věcička je přenosná? - Ano, můžete si ji vzít úplně kamkoliv. Představ si, že se takhle tváříš v metru. Jo, takhle budu od teď jezdit autobusem v LA. - Vezměte si ještě tohle.

- K čemu to je? - To je verze pro ženy. - Bože můj! - Dobře. - Tohle se strká dovnitř. Vy si naštěstí nic dovnitř strkat nemusíte. A žena to zmáčkne. Takhle mačkáme my. U vás je dobré, že můžete zůstat... Připadám si jako největší úchyl. Tohle zůstane venku. To je Kegelův... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestlipak taky poskytuje soukrome konzultace?

80

Odpovědět

Na konci mám pocit, že říká: "There's even an app." Že je k tomu asi i aplikace na mobil :).

40

Odpovědět

Tady mě trošku sere jak ji pořád skáče do řečí. I jí to kakalo že jí neustále skákal do věty.

264

Odpovědět

Paní doktorko, vy jste doktorka?

512

Odpovědět

Ty odbornice na sex musí bejt vždycky takový kočky :D

873

Odpovědět

luxusní děvka :)

4058

Odpovědět

"Děvka"? Hm, vy musíte trpět nějakým pocitem méněcennosti, že se takhle vyjadřujete o ženách....

5352

Odpovědět

+JakubTak to ještě musíš být panic,ne? :D

3641

Odpovědět

+JakubVypravila se pro šafrán a trochu toho zázvoru, děvenka moje starostlivá........
..... Pro šafrán, Děvka !!!
:D

571

Odpovědět

Je jí 51 a klátitelnější než spousta dvacítek.

1755

Odpovědět

a je docentka :-)

603

Odpovědět

Klátitelnější by měl bejt řádnej termín se zavedenou měřitelnou hodnotou.

271

Odpovědět

Tak pre amíkov je všetko o sexe, no pôvodne cviky pre zeny pri inkontinencii.
Dobra cast, uzitocna:)

84

Odpovědět

booze, tu by som vymrdal... ta ma neskutoceny sexappeal. len nech menej rozprava

4124

Odpovědět

Nevím proč se dělá z mrdání taková věda. Prostě se ti postaví, vošaháš jí kozy, strčíš jí ho tam a chčiješ.

13236

Odpovědět

A když jí nechceš zbouchnout, tak ho vytáhneš a pochčiješ jí nohu

5712

Odpovědět

+OldřichSouth park

300

Odpovědět

+OldřichKtorá časť ?

20

Odpovědět

4:13 jak jej čekne výstrih pohľadom

273

Odpovědět

4:13 mu unikol pohľad do výstrihu :D

452

Odpovědět

vidím, že nie som jediný, kto si to všimol

130

Odpovědět

Kdy bude ta nová Bichle?

62

Odpovědět

Chápu,že to posílování slouží k tomu,aby nebylo předčasné vyvrcholení.Ale k čemu sakra slouží ta věcička,která je určená pro ženy? :D Jak kdyby se pro ně vyrábělo málo pomůcek :D

155

Odpovědět

Ne jen aby nebylo předčasné vyvrcholení, ale i lepší orgasmus třeba, jak tam říká. To samé u žen, lepší orgasmus a atd. Si zadej do guglu Kegelovy cviky a dočteš se, proč se cvičí.

160

Odpovědět

Úplně k tomu samému, co říká ve videu plus něco na víc... Lepší sex pro oba, lepší orgasmus, někdy může pomoct i těm co zažívají jen klit. org. docílit jiných a proti inkontinenci v pozdějším věku.
Zkušené cvičitelky prý dokonce dokáží trik: past na penis :D A jedna (teda aspoň vím o jedné) se díky nim a zdravé stravě dokáže udělat asi za 10s jen myšlenkami. Jiná expertka zase těmi svaly dokáže zvednout surfařské prkno...
Bohužel se prý staly i situace, kdy svou sílu cvičitelky při sexu nedokázali odhadnout... S velkou silou přichází i velká odpovědnost, jak jde o penis, tak to platí dvojnásob...

581

Odpovědět

+pav1Jop, tohle umí moje žena a musím říct, že to je teda bomba. Samozřejmě neudrží stisk po celou dobu soulože, ale před mým vyvrcholením to třeba půl minuty až minutu vydrží a to je jinej level v prožitku. Skoro jak do zadních vrátek :D

90

Odpovědět

+pav1závist

50