Odbornice na sex Jennifer Berman u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 143
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:572
Počet zobrazení:7 605

Dnes jsem si pro vás připravil překlad poněkud netradičního rozhovoru. Do Conanova pořadu totiž dorazila doktorka Jennifer Berman, která dá Conanovi, Andymu a Kevinu Nealonovi hned několik užitečných rad ohledně sexu. Dozvíte se, jak se masíruje prostata a kde naleznete u žen takzvaný bod O. Přeji příjemnou naučnou zábavu.

Přepis titulků

Tentokrát bych vám ale ráda ukázala takzvaný bod O, který se ukrývá daleko za děložním hrdlem. Ten červený balónek představuje dělohu. Já už myslel, že tam všechny ženy mají červený balónek. Jsem to ale primitiv. "On je tam červený balónek?" Takže je to mejdan! Promiňte, chováme se dětinsky. Teď budeme zase dospělí. A dovnitř se dá dostat jenom tudy?

Ano, vagínou. A nepotřebujete... - Je to totiž dost daleko. - To je pravda. - Výborný postřeh. - Máte tam celou ruku. Chce to dlouhé prsty. Já mám hodně velké ruce a dlouhé prsty. Jen pro vaši informaci. Díky. Takže musím strčit ruku až dozadu. - Ještě dál. - Ještě dál. - A zezadu stimulovat.

- To je ale fakt pěkná štreka. Ten balónek bude spíš plíce. - Dobře. - Co mám teď dělat? Stimulovat tu oblast buď manuálně rukou, nebo... nebo svou dolní genitální partií. - Je to ale fakt daleko. - Tak doufejme, že je dost dlouhý. A ten balónek se pak nafoukne? - Dobrá otázka. - Balónek pusť z hlavy, Kevine! Výborně, oba dva.

O balónek teď nejde, protože neřešíme dělohu. A vy se správně ptáte, jestli se zvětší. Je nesmírně důležité, aby byla žena vzrušená. Nemůžete tam jen tak vlítnout. - Chce to pozvolnou stimulaci. - Musí být vzhůru? - Měla by být. - Dobře, dobře. Je lepší, když je vzhůru. Takže tomuto se říká bod O.

Nachází se ve slepé uličce za děložním hrdlem. Nevím, jestli se mi povede tu ruku vytáhnout. Jestli ten bod najdete, máte vyhráno. Přijď s tím takhle domů. "Tys mi zahnul!" Manželka se bude ptát: "Co jsi to provedl?" "Já za to nemůžu!" - "Nemiluju to!" - Určitě vám poděkuje. Takže se prostě dostanu sem a co potom?

Musíte tu oblast stimulovat buď rukou, erotickou hračkou, nebo tím, co už jsem zmiňovala, pokud to tam tedy dosáhne. Ano, ano. Prvotním nástrojem, kterým jsme obdarováni. Věřím, že v tomto případě určitě plně postačí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebylo tady video ještě jednou? nemůžu najít svůj komentář.

00

Odpovědět


Odpovědět

+Spiker01Zmíněné video opraveno.
A jedná se o jinou návštěvu u Conana, nikoli duplicitu:)

10

Odpovědět

Odpovědět

docela mně pobavilo že ta odbonice na sex má tak velkej problém vyslovit slovo penis :D

91

Odpovědět

Je hezké vidět, co si o ní myslí a že se nebojí jí to dát najevo :)

04

Odpovědět

Nevim jestli je to tim že poslední dobou sleduju převážně Olivera a Craiga ale Conan je dost suchej a nezábavnej...

1822

Odpovědět

Bývalá milovala fisting.. :D už vím proč :D

113

Odpovědět

lebo ho máš malý

1864

Odpovědět

protože to byl chlap?

330

Odpovědět

Prevence proti prostatě, masturbace?! Tak to jsem v klidu :D

1081

Odpovědět

Ale bacha na tenisový loket

430

Odpovědět

Paní není schopná říct slůvko „sex“ a je odbornicí na sex?

2511

Odpovědět

Zřejmě nejde o to, čeho není schopna, ale o to, co může v televizi...

653

Odpovědět

potřebuju někoho ženu nebo muže kdo by mi pravidelně masíroval prostatu všemi možnými přostředky, velmi rád se nechám a chci být zdravý

163

Odpovědět

Jedna ženská obřízka kusem rezavého plechu by jí odnaučila tyhle módní móresy. Chudák poctivej a utlačovanej chlap. Kde jsou ty zlaté časy křesťansky korektního sexu, kdy přišel chlap z práce, manželka s nepřítomným pohledem a den starým monoklem za odmlouvání, roztáhla chlupatý pekáč s děsivou představou, že pokud tak neučiní, dostane dělo. Chlápek tam strčil ten svůj umaštěný 6 cm eso párek ještě z doby, kdy tři dny nazpátek navštívil nejlacinější bordel ve městě a ještě neměl tu příležitost se umýt od té kvasinkové infekce, za deset vteřin bylo po předehře a sexu zároveň, a šlo se natáhnout k fotbálku s lahváčem v ruce. Teď aby tvořil jazyková tornáda, hrabal se v buchtě jak v motoru od traktoru, geometricky propočítával s nahmatával body od A až do O, vymaloval pokoj manželčiným squirtem, nechal se podojit s dildem v p****i, a pak možná mohl zasunout. Tsss!

434136

Odpovědět

na agresorech nebo návratu do reality bys byl top koment, ale tady je to trochu moc :D ale pobavils a znechutils zároveň :D

3385

Odpovědět

A proto budeš nadosmrti jen honit…

4225

Odpovědět

já bych se nechal podojit

311

Odpovědět

Nešly by překládat celé epizody prosím ? Myslím si že by se tu našlo dost lidí co by to sledovalo

488

Odpovědět

Na tuhle otázku odpovídám už poněkolikáté. Celé epizody talk show tu překládat nebudeme. Vím, že za to opět schytám spoustu palců dolů, protože to není odpověď, kterou chcete slyšet, ale hlavním smyslem našeho webu je lidem představit zajímavé YouTube kanály, komiky a zahraniční pořady. Chceme pomocí vtipných ukázek a úryvků upozornit lidi, že tyto věci existují. Nejsme a nikdy nebudeme webová stránka, na které se objevují nové televizní filmy, seriály a pořady zdarma ke stažení a s českými titulky - na to je tu spousta jiných webů.

Překládání celých epizod by bylo nesmírně časově náročné a dost na hraně. Videa, která sem překládáme, jsou volně dostupná na Conanově YouTube kanálu bez územního omezení (tj. český divák si je může kdykoliv pustit a my jen pomáháme, aby jim porozuměl). Conanův tým tato vybraná krátká videa na YouTube úmyslně nahrává pro státy, ve kterých nemají lidé možnost jinak jeho show sledovat, protože neběží v televizi, a slouží především k onomu budování povědomí.

Zrovna včera jsme se byli podívat na živé vystoupení komika Daniela Slosse, od kterého jsme tu přeložili několik krátkých úryvků, a na konci vystoupení říkal, že nedávno vystupoval ve Skotsku, pár kilometrů od svého bydliště, a do sálu určeného pro 200 diváků jich dorazilo jen asi 140. Proto nemohl uvěřit, že na něj v ČR přišlo nějakých 280 lidí (bylo skoro plno). Říkal, že ani netušil, že ho tu někdo zná. Kdyby se u nás na webu objevilo např. celé Danielovo vystoupení s českými titulky, hodně lidí by nedorazilo, protože už to viděli, nebo by dorazili a pak by byli zklamáni, že se opakoval.

Jsme rádi, že se tu díky nám začnou lidé zajímat o osobnosti, které dříve vůbec neznali, ale celých vystoupení a epizod se tu dočkáte pouze v případě, že se nám podaří oficiálně domluvit spolupráci s daným umělcem a zpřístupnit vám nějaké vystoupení např. formou VOD (Video On Demand), kdy zaplatíte třeba 100 Kč a budete si moct užít talk show nebo stand-up z tepla domova. ;-)

8816

Odpovědět

+BugHer0Ake bolo to jeho vystupenie?

60

Odpovědět

+BugHer0Mě jste upozornili a moc rád se od vás nechám upozorňovat dál. Díky za Conana, Fallona, Olivera, Vsauce, HISHE, Honest Trailers a spoustu dalších, který bych bez vás asi těžko někdy objevil. Veliké vřelé DÍKY!!! Jstě skvělí!!!

160

Odpovědět

Až bude vysvětlovat problém s rakovinou prsu donese si nejspíš sáček od svačiny naplněný vodou ... paní zjevně šetří na pomůckách :)

1253

Odpovědět

sice jsem netušil že tomu říkají bod O, ale pokud chcete u partnerky dosáhnout mokrý orgasmus, vřele doporučuji jeho masáž. Jde ho totiž dosáhnout téměř u každé ženy(o různé intenzitě) a málo kdo o tom ví. Chce to hodně vzrušenou partnerku, trochu tréningu a doporučuji použít spíš ruku, pokud se vám to povede zřejmě to pro ni bude nezapomenutelný zážitek(i když z prvu jsou z toho spíš překvapené).

163

Odpovědět

Podle Wiki je to bod G, takže nevím proč tomu říkají bod O. Teda pokud to není něco úplně jiného.

716

Odpovědět

+fallangaTaky nechápu co tam pořád melou o bodu O :D bod G je u nich v TV asi nepřípustné vyslovit tak tomu říkají bod O :D

96

Odpovědět

+fallangaTo už by bylo trochu moc, ale věřil bych tomu :D

00

Odpovědět

Dělal si to někdy ptákem?

110

Odpovědět

+AutoAno, ale výsledek byl horší, asi je hold ruka přesnější nástroj. Tohle neuděláš pro sebe ale pro partnerku. Ale pokud to penisem zvládneš lépe, nebo zkoušíte společné vyvrcholení, jen do toho. Já se, ale bavím o trochu vyšší lize orgasmu u ženy, a jak to jde asi nejsnáze.

51

Odpovědět

Nevim jak vy, ale představa, že jdu za přítelkyní a řeknu jí "Zlato, pojďme si udělat hezký večer, ty mi vrazíš dva prsty do zadku a projedeš mi prostatu a já ti tam zas vrazim celou ruku a promačkám dělohu, what a beautiful night." mi spíš připomíná p***o verzi SAW XXX :D

2362

Odpovědět

Můj syn by v tom určitě hrál hlavní roli. A konečně by také zažil sex s holkou. Letos si k Vánocům opět přeje nafukovací Aničku :(

12514

Odpovědět

+Zlopanuv oteczaplať mu šlapku, tak to dělávali otcové našich otců. Když je syn hňup, co celé dny trolluje, je nejlepší ho vzít do b0rdelu. Navíc, není nad den strávený s otcem.

1205

Odpovědět

+Zlopanuv otecJe krize, mu musí stačit Anča od vietnamců a dvě balení lepení na kolo kdyby v nejlepším začala ucházet ...

281

Odpovědět

+Zlopanuv otecRáda bych se k tomu vyjádřila, ale jsem bohužel jen imaginární ....

1975

Odpovědět

+Zlopanuv otecTady se sešla skvělá parta :D

1312

Odpovědět

Hlavně aby tě při tomto "hezkém večeru" nepřistihlo dítě :D

320

Odpovědět

Až si budou všichni muži masírovat prostaty, žen již nebude zapotřebí...

971

Odpovědět

proč myslíš že je tolik gayů? :D

255

Odpovědět

Fascinuje mě, že nejsou schopný vyslovit "penis", fakt pošahaná Amerika -_-

1924

Odpovědět

Ona nedokázala pořádně vyslovit nic.

2052

Odpovědět

Přesně to mě neuvěřitelně vytáčelo. Tam mluví o vrážení celý ruky kdovíkam, ale zasekne se tam, kde by normální člověk řekl penis, úd, péro..... :D

941

Odpovědět

+PomPokoPřesně tak. Odbornice na sex a nedokáže říct penis.

593

Odpovědět

+PomPokoČurák, ?***n, k***t... přitom je to tak snadný.

306

Odpovědět

+PomPokoTo Auto: Tak mě přezdívají v práci. :(

1040

Odpovědět

+PomPokoKasiny: asi jseš oblíbenej :D

130

Odpovědět

Nevím, v kolik hodin se Connanova show vysílá, ale pokud před desátou, museli by jí to vypípat. Holt slavná cenzura v USA.

165

Odpovědět

+Benosale o vagíne môžu pred 22:00 skladať aj sonety že?

610

Odpovědět

+BenosPrávě na to narážim, připosraný američani nejsou schopný (a ani jim to neni dovoleno) mluvit o přirozenejch věcech, ale zabíjení a krev je vpořádku i v poledne. A Marek k tomu dodal ještě zajímavej detail, že o vaginách a jinejch ženskejch "spodních částech" se tam mluvit může, protože přece nebudem utlačovat ty chudinky. Feministky do boje!

220

Odpovědět

+BenosAle teda "penis" by snad nevypípali ani v dopolední šou... to snad ne. Aspoň nějaká víra v amíky mi zůstala :D

30

Odpovědět

+BenoseXe:
Jedna americká politička byla pokutována za použití slova "vagína" na půdě parlamentu (už nevím, jestli šlo o kongres, nebo parlament některého státu), takže je vaše dezinterpretace feminismu mimo mísu.
Ale zbytek je bohužel naprostá pravda.

100

Odpovědět

Podle mě je to právě proto, aby jí to nevypípali nebo nemuseli přidat nálepku od osmnácti... Vždyť ani tady na videacesky díky tomu není varování ohledně věku.

80

Odpovědět

+Colliodeale vagína říct může proč?

00
Další