Conan v Berlíně #4: Nudapláž a výroba klobásCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:304
Počet zobrazení:24 028

V další části Conanova výletu do německé metropole se nejdříve vydáme s Flulou Borgem na nudistickou pláž a poté se podíváme, jak se vyrábí nefalšovaná německá klobása. Nutno poznamenat, že pan řezník Marcus Benser je opravdu svéřepý chlapík a určitě vám vykouzlí úsměv (tedy vlastně klobásu) na tváři.

Přepis titulků

O Němcích je známo, že nemají problém s nahotou. Klidně se svléknou a vyrazí na nudapláž. Překvapilo mě, že jedna taková nudapláž je kousíček od centra Berlína. Chtěl jsem ji omrknout, a tak jsem si přizval svého průvodce Flulu. - Ahoj. - Jak se máš? - Co ty? - Já dobře. Když jsem tě naháněl po telefonu, neřekl jsem, že jdu na nudapláž.

To bylo jasné. Chodíváš nahý často? Němcům to evidentně nevadí. Nesnášíme oblečení. Pokud to není nezbytné a nejdeme do knihovny nebo na nákup, šup zadky ven. A ňadra nechávají ženy létat jako ptáčky. - Dobrá. Já osobně jsem na nudapláži poprvé. - Jak se cítíš? Je to zvláštní. Člověk se rozhlédne - a všude kolem vidí chlapský...

Jak tomu v Německu říkáte? - Penis. - Myslel jsi tohle? - Vždycky se rád dovzdělám. Podívej, třeba támhle. Díváme se tomu chlapovi přímo do řiti. - Ty jsi ještě nikdy neviděl chlapskou řiť? - Samozřejmě že viděl. - Tady máš další. - Dobře. Máš skvělej vohoz. Především stylový tenisky. - Děkuji. Kvůli ochraně. - Chápu. A pak tu máš svou ledvinku. - Jo. - Co v ní nosíš? - Mám pro tebe dobrotu. - Vážně?

- Jo, dej si schnitzel. - Co to je? - Tu máš. Bezlepková dobrota. Zakousni se. Na nudapláži jsem potkal chlapa a slupnul jsem jeho schnitzel. - Říká se to tady? - Jo, protože jsme to právě udělali. Měl to být dvojsmysl. - Jaký přesně? - Mohlo jít i o penis. - Schnitzel. - To ne. Ne.

Penis není bezlepkový. Támhleten vypadá jako Sting. Třeba je to on. Sting Berlín miluje. - Jezdí sem často? - Jo, neustále posílá S.O.S. zkázy v lahvích. - Vzkazy. - Co? - Ale nic. - Dobrý den. Jak se máte? - Dobře. A vy? - Taky. Jak se jmenujete? - Tobias. - Tobiasi, dáte si něco na zub? - Moc rád. - Máme tu schnitzel.

- Schnitzel! Moc děkuju. Tohle je v Německu naprosto normální, že? Pro mě ne. Nerad se ukazuju nahý. Vždyť jste se tak narodil. Ne, já se narodil už oblečenej. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sausage lolipop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

60

Odpovědět

Vyborny. Pro prekladatele : Vzkaz v lahvy je pisen od Stinga. Tedy bud s velkym V nebo neprekladat. Ocividne je nemec vzdelan v popkulture !!!

111

Odpovědět

Pro Kociana: v lahvi se píše měkké i !!

110

Odpovědět

+irisomlouvam se. a ma to neco spolecneho s obsahem co jsem napsal ?

07

Odpovědět

Stingova píseň se jmenuje Message in a Bottle. Flula ve videu říká větu: "Sending an SOS and the massages in the bottles." Proč bych měl psát název písně česky a s velkým V, když ho Flula vůbec neříká? Jo, narážka na tu píseň to nejspíš je, ale neříká její název, takže velké písmeno není na místě. Nehledě na to, že by to stejně nikdo nepochopil, protože v ČR nejsme zvyklí překládat názvy anglických písniček do češtiny.

171

Odpovědět

ten usmev na konci DEVIL

240

Odpovědět

přečetl jsem si komentář pod videem po shlédnutí prvního videa... poznámka o tom, že mi nějaký němec vykouzlí klobásu na tváří, mě velice znepokojila. Naštěstí u druhého videa jsem již pochopil :-D

120

Odpovědět

chcel som si pozrieť video kde conan založil boy band ale nedarí sa mi ho nájsť...hoďte mi prosím do komentu link ak tu ešte je :)

00

Odpovědět

Čakal som, že sa Conan vyzlečie, takže som trochu sklamaný :/

180

Odpovědět

Na to jak se odvázal u dominy....

140

Odpovědět

Proč to ten kůň neochutnal? :-D Jinak pasáž s klobásou - smíchem mě fakt rozesmála :-D

101

Odpovědět

opravdu to ani neochutná? tatarák v US snad mají taky?

srabík

621

Odpovědět

Jak jsem vypozoroval z YT komentářů, tak mají Amíci fóbii z jakéhokoliv syrového masa. Nikdo to tam evidentně neumí připravit a pokud to někdo zkusí, tak si koleduje o dav s pochodněmi.
Ale jako Conan to samozřejmě přihrál. V díle z Amsterdamu taky "jedl" syrového sledě, i když se na to teda moc netvářil.

Jinak proč cítím z toho nadpisu dvojsmysl? :D

170

Odpovědět

Jak rika kolega, co jsem tak videl na YT kanalech o jidle, nebo pripadne na fb (TASTY!), kde komentuji americani tak ti nestrci do huby nic co by vzdalene pripominalo syrove maso, musi byt udelane well done a kdyz je medium nebo nedej boze raw tak hned mluvi o tom, ze kdyz to sni tak umrou :D ...samozdrejme ze ne vsichni, ale neni to rozhodne tak popularni jak u nas, kde si dame radi poradne krvavej steak

21

Odpovědět

Mně někdo nabízet maso zdarma, tak je mi jedno, že je syrový, mletý, lidský, prostě ho zblajznu.

395

Odpovědět

Steve Jobs není mrtvej! :D

421

Odpovědět

A že si polepšil, co? :D Konečně vyrábí něco, co má svoji cenu!

650