Jordan recenzuje holicí strojekCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:8 741

Je tu v pořadí již třetí recenze z dílny Jordana Schlanskyho. Dnes se podíváme na jeho oblíbený holicí strojek Norelco Bodygroom BG2038 od známé značky Phillips.

Přepis titulků

JORDANOVY RECENZE Jordane, požádal jsem tě, abys zrecenzoval své oblíbené produkty. Co tu máme dnes? Rád bych vám představil Norelco Bodygroom BG2038. Tohle je můj vlastní. Tento produkt využívá lithium-iontovou baterii, tudíž je plně nabitý již po hodině nabíjení. Jeho předchůdce BG2020 využíval nikl-metal hydridovou baterii, tudíž se musel nabíjet dlouhých 8 hodin.

- Tobě vážně přeskočilo. - Co se týče holení, je nesmírně všestranný a zvládne obsloužit nejrůznější části těla. Používám ho dennodenně. Promiň, ale tys říkal, že tenhle je tvůj vlastní? - Jo, mám dva... - Můžeme ho odložit stranou? Chci mít... bezpečný odstup. Všichni víme proč. Proč?

- Používáš ho na celé tělo, ne? - Jo. - Takže ho necháme opodál. - Už ses mě stejně dotýkal. - Co to meleš? - Třeba při podávání ruky. Jo, podávání ruky mi přijde celkem v pohodě. Ale tímhle sis holil ohanbí, je to tak? To bych si nechal pro sebe. Tím jsi mi v podstatě odpověděl. Všiml jsem si, že máš na těle spoustu míst, na která bys mohl tento produkt uplatnit.

Kdy sis jich mohl všimnout? Těch příležitostí bylo několik. Třeba když jsme spolu sdíleli hotelový pokoj v Las Vegas v roce 2004 a ty sis svlékl košili. Na spodní části zad jsi měl nechutný smotek zrzavých chlupů. Co ti je? Vážně jsi to řekl? Smotek nechutných zrzavých chlupů na spodní části zad? Na spodní části zad máš křovisko zrzavých vlasů.

Nechápu, že si vůbec dovolíš něco takovýho říct na kameru. Takže to podle tebe není pravda? Rozhodně to podle mě není žádný křovisko. mám tam jen pár chlupů. A jsou spíš měděné... Celé mé tělo je pokryto měděným ochlupením. - Jsem totiž zrzek. - Už sis to oholil? Proč ses mi tam vůbec díval? Proč jsem si před tebou sundával košili?

Co jsme ve Vegas dělali? - Převlékal ses. - Dobře. A tys mě při tom sledoval? Ze slušnosti jsem se na tebe díval, neb jsme spolu konverzovali. A díval ses mi při tom na dolní část zad nebo na horní část zadku? Kam ses mi díval? - Tvá interpretace oné oblasti... - Já nic neinterpretuju. - Tobě tam to křovisko zrzavých chlupů nevadí? - No... - Ty chlupy rostou až sem nahoru...

- Tohle ti nedaruju. Brzdi. Nemusíš si stahovat kalhoty. - Cože? - Nemusíš si stahovat kalhoty. - To děláš ty! - Křovisko je odstraněno. - Dobře. Kam až s tím jedeš? Ne, nepřestávej. - Ještě jsi neskončil. - Splnil jsem úkol. Žádný takový. Pokračuj. Když už tam stojíš...

Když už tam stojíš a já mám stažený kalhoty, pokračuj prosím v holení. Nemusíš to brát všechno. - Podle mě jsi dost zručný na to-- - Dělej! Jak to vypadá, doktore? Vyholuji oblasti, které jsem předtím přehlédnul. Dobře. Už vidíš, jak může tento produkt vylepšit tvůj každodenní život?

Ještě trochu. - Splnil jsem úkol. - Ještě trochu. Chlupy na zadku by sis holit neměl. A ty si je holíš? To si nechám pro sebe. Záda už jsi mi vyholil a sjíždíš k zadku. Jak daleko jsi od spáry? Mezi oblastí, kde jedny chlupy končí a druhé začínají, je takový přechod, který učinila Matka příroda na velmi nenápadným.

Ale jakmile dílo Matky přírody narušíme... může to působit dosti uměle. Momentálně vypadá oblast tvého zadku... velmi přirozeně. Divnějšího člověka jsem v životě nepotkal. V rámci své práce vedu pohovor s třemi lidmi denně. Dělám to už dvacet tři let, tři až pět dnů v týdnu... a stejně jsem nikoho divnějšího nepotkal.

Jordane, co ještě kromě zadku si tímhle přístrojem holíš? Nuže... Jak jsem již řekl, tím strojkem se dá holit cokoliv. Můžeš ho použít na chlupy na nohou, rukou, v uších... Holíš... Holíš si i rozkrok? Do osobních záležitostí bych se nerad pouštěl, ale v mém případě je asi nejlepší ukázkou skvělé práce, kterou tento produkt odvádí, hrudník.

Toto je mé neoholené tělo, situace, se kterou jsem se musel vypořádat. Tuhle fotku poznávám. To je ukázkové foto zneuctěného senátora. Podobná fotka stála spoustu politiků kariéru. Tady je výsledek. Tuhle fotku taky poznávám. Jo, viděl jsem jí na obálce březnového čísla časopisu Blbý a blbější. To pro tebe musel být velký úspěch. Protože jseš blbej.

Rád bych zdůraznil... že za to nedostáváme ani kačku. Jde o výrobky, které Jordan zbožňuje. Nedostáváme za to zaplaceno, ani nechceme. To je prostě Jordan. Jen aby bylo jasno. Nesvědí tě to vyholené místo? - Moc se tam s tím nemazlil. - Jo, jo. Jo, nemůžu teď stát vzpřímeně.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra Jordane.. to je tělíčko xD

10

Odpovědět

Jordan by měl mít svou vlastní show. :D

220

Odpovědět

4:13 chybí přeložit jenom "for 23 years"

Holili jste si někdy koule strojkem bez nějaké hlavice? Já jsem to zkoušel a jednou se mi dostala do těch břitů tak na půl milimetru taková ta svářecí lajna půlící obě strany pytlíku. Ten den a hlavně tu bolest nezapomenu do konce života. Prakticky okamžitě se kutálely slzy z očí. Asi instantní reflex, kdy tělo zareagovalo už rovnou jako holka.

100

Odpovědět

Doplněno, omluva! ;-)

20

Odpovědět

Odpovědět

Nevědomky jsi správně upozornil na chybu v nadpisu videa. Holicí má být s krátkým i.

70

Odpovědět

+NeugeVskutku, děkujeme za upozornění, opraveno ;-)

30