Jordan Schlansky recenzuje ubrousky na hemeroidyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:279
Počet zobrazení:14 596

Ano, čtete správně! Conan se rozhodl využít Jordanovy kamenné tváře, a vznikl tak zbrusu nový segment, ve kterém pan Schlansky recenzuje své oblíbené produkty. Dnes jsem pro vás přeložil recenzi vlhčených ubrousků na hemeroidy, abych zjistil, jestli bude zájem o další "epizody" tohoto hodně zvláštního segmentu. Dejte mi vědět v komentářích!

Přepis titulků

- Jordane, díky, že jsi dorazil... - Rád. ...do téhle asexuální kavárny. Ty jsi člověk, který bere svůj životní styl hodně vážně, že ano? Ano, dbám o sebe a pečlivě si vybírám každý produkt. Taky si pečlivě vybíráš oblečení. Pokaždé na sobě máš to samé, černé kalhoty a tmavé tričko. Den co den vypadáš jako pouliční kouzelník. - Vysvětli mi to.

- Vím, co je pro mě nejlepší. Kdyby tě zítra klepla pepka, určitě v tom budeš ležet i v rakvi. A nikdo kromě mě nepřijde. Protože nemáš žádný kámoše. Dělám si srandu. Jaký produkt nám představíš? Dnes bych rád mluvil o ubrouscích na hemeroidy Preparation H Totables. Ještě než začneš, rád bych upozornil, že jsem ti neříkal, co máš recenzovat. Požádal jsem tě, aby sis sám vybral nějaký produkt.

A ty sis vybral ubrousky na hemeroidy. - Přesně tak. - Dobrá. Výborně. Do toho. Proč? Mě osobně zanícené hemoroidy netrápí. Nicméně i tak tento produkt hojně využívám a každému Američanovi doporučuji totéž. Bidety nejsou ve Spojených státech moc rozšířené a koluje nám tu mýtus, že suchý toaletní papír je vyhovující. Nicméně existuje i menšina lidí, kteří si uvědomují, že vlhké ubrousky jsou mnohem lepší volbou.

Proto existuje spousta produktů jako tento, taktéž od Preparation H. Toto jsou vlhčené ubrousky, které odvedou mnohem lepší práci než obyčejný toaletní papír. Pověz nám, v čem jsou ubrousky od Preparation H lepší, jakou oblast čistí a proč ji čistí lépe? Do toho. Chceš, abych řekl "řiť". Dobře...

Říkáš to, jako by to bylo heslo pro vpuštění do bordelu. Řiť! Alespoň jeden nosím neustále při sobě. Jak vidíš, každý je zabalen zvlášť. - Proto ho snadno strčíš do kapsy. - Jasně. Aha. Ty si ho dáváš do kapsy. Myslel jsem, že si ho strkáš do zadku. Necítíš se někdy trapně, když si to na veřejnosti napochoduješ na záchod s tímhle v ruce...

a všichni vědí, že si nosíš na utření zadele své vlastní vlhčené ubrousky? - Říkáš tomu zadel? - Ne. - Tak jak? Zadnice. Takže tenhle produkt používáš, jsi s ním spokojen a doporučuješ ho. Tento produkt mi mnohokrát zachránil krk a doporučuji ho každému Američanovi. Můžeš mi přiblížit, jak přesně ti zachránil krk? Chápu, když někdo vozí v autě světlici, protože mu už několikrát zachránila krk nebo nosí v kapse pepřák, protože mu už několikrát zachránil krk.

Ale jak ti může vlhčenej ubrousek od Preparation H pro tvou zadnici zachránit krk? Přibliž mi tu situaci. Tak zaprvé, tento produkt použiješ mnohem častěji než světlici. A zadruhé, každý z nás už se někdy ocitl v situaci, kdy byla kvantita nebo kvalita toaletního papíru na veřejných toaletách neadekvátní. Proto by měl mít každý Američan takový ubrousek vždy po ruce. Co lidi z ostatních zemí? V zemích, kde se vyskytují bidety, je to bezpředmětné.

Proč teda nemáš doma bidet? Pořídíš si ho? Je to možné. - Zvažuješ to? - Už jsem si obhlížel potrubí. To jseš celej ty. Představili jsme vám ubrousky Preparation H, které seženete buď v tomto balení... - Ano, pro domácí použití. - Na doma. - A Totables jsou na cesty?

- Ano. A ty teda tvrdíš, že nemáš hemeroidy? Hemeroidy neboli cévní pleteně má každý, ale nemám je zanícené. Jen jsem tě zkoušel, ale pěkně ses z toho vymotal. Jen chci zdůraznit, že za to nedostáváš zaplaceno. Nedostávám. Největší odměnou je pro mě čistota, které používáním tohoto produktu dosáhnu. O jakou že jde oblast? O řiť.

Mimoň. Totální mimoň.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkné jak jsou vedle sebe posazeny náhledy videí, kde Jordan stojí přesně jako Donald v Donald Trump proti zbytku světa ;o)))

00

Odpovědět

Správně je "hemoroid" nikoliv "hemeroid" :)

127

Odpovědět

Podle mě je možné obojí. Včera jsem si to při překladu dohledával v Příručce ÚJČ: http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=hemeroidy

130

Odpovědět

+BugHer0Jasně, slovo "jo" je taky možné, ale není správně, stejně jako "hemeroidy"...

24

Odpovědět

+ILoveMonsterHemoroidTroll much? Obojí je v pořádku. Sorry, ale online příručce od Ústavu pro jazyk český věřím víc než anonymovi tvého ražení. ;-)

120

Odpovědět

Jordana není nikdy dost. Takže za mě určitě i další videa :)

371

Odpovědět

Doufám že Jordan není pouze hraná postava ale je stejný i v reálu. Líbí se mi jeho přemýšlení. Kdyby každý myslel jako on tak je svět lepším místem.

215

Odpovědět

Myslis jako robot ?
JA naopak doufam, ze v realu je normalni a tohle maji s Conanem takoveho Andyho :)

33

Odpovědět

+Gody KocianSice vypadá společensky chudý ale uvnitř je určitě bohatý

52

Odpovědět

uper video, díky za něj :-) a za sebe prosím o další videa :-)

50

Odpovědět

1:55 Ten Jordanovej kútik, JOJ, človek keď zistí že nie je robot, stráca to na zaujímavosti :D

131

Odpovědět

Ten koutek mu tam utekl víckrát. Taky mám podezření, že ten několikrát opakovaný přiblížený záběr na jeho tvář je repríza. Ale nejvíc mi tu masku robota nabourává začínající pleška...

61

Odpovědět

Zajímabý postřeh, má to něco do sebe.

21

Odpovědět

my ženy, si myslím, nedáme na vlhčené ubrousky dopustit. ;)

00

Odpovědět

Mě tak bavěj ty Conanovi stěrky na Jordana :D

51

Odpovědět

Mě tak baví ty Jordanovy stěry Conana ;-)

170

Odpovědět

Nemá Conan v tom videu nějak divně vyčesané vlasy? Doufám, že za to někoho vyhodili...

14

Odpovědět

Byl bych pro další Jordanovy produkty. Určitě to bude velmi poučné a inspirující.

571

Odpovědět

Samozřejmě, že Jordan je takovej svůj :D , ale občas mi bylo za Conana při nějakejch jeho připomínkách až trapně. Btw. Conana normálně sleduju a mám rád jeho show, ale neni tohle moc nucený?

150

Odpovědět

Ale to je právě ono, že Conan tu hraje roli takovýho toho spratka a Jordan je ten ''dospělák'' :-D

200