Conan si nechává vyrobit superhrdinský oblek na míruCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:21 244

Conan natáčel celý minulý týden (stejně jako loni) svou show přímo v dějišti Comic-Conu. V následujících týdnech se tedy můžete těšit na několik přeložených videí, která vznikla právě při jeho návštěvě největšího srazu fanoušků fantasy, sci-fi a komiksů na světě. Dnes uvidíte, jak mu sluší jeho zbrusu nový superhrdinský kostým s luxusním pozadím!

Přepis titulků

Právě stojím v mimořádně depresivní čtvrti kalifornského Venice, kterou zapomněli po válce zrenovovat. Sídlí tu totiž legendární Ironhead Studio. Ano, přímo tady vznikla spousta kostýmů pro celosvětové úspěšné superhrdinské bijáky, které vydělávají miliardy a miliardy dolarů. Teď se půjdeme dovnitř podívat za génii, kteří ty kostýmy vyrábějí. Zjistíme, jak to dělají, proč to dělají, kdo to dělá, kdy to dělá...

Poslední dvě věci vynecháme. Ten barák si právě prdnul. Aspoň vidíte, jaká je to díra. Ale v té díře úřadují géniové, takže se tam půjdeme mrknout.

Představuji vám Joseho Fernandeze. Moc mě těší. Nápodobně. Dělal jste kostým posledního Batmana v podání Bena Afflecka. Asi musíte znát každou píď jeho těla. Jo. Jakmile si ji člověk nasadí na hlavu, je z něj naprostej suverén. Bejt v restauraci, chci usadit dřív než všichni ostatní. Pojďme se chvíli bavit o Gal Gadot.

Dělal jsem s ní rozhovor a je úchvatná. Moc milá a úchvatná. - Hlavně ale neskutečná kráska. - Jo. Bože můj. Musím na ni chvilku myslet. Ve střižně s tím něco vymyslíme. Nemůžu ji dostat z hlavy. Co se honí hlavou vám? Úchyl!

Tohle je pochopitelně nezapomenutelná Batmanova přilba. Při sledování toho filmu jsem se divil, proč mu Superman svým laserovým pohledem neuškvaří pusu. Tak jsem tu. Něco na tom bude. Tohle bude asi Sumner Redstone. Parádní práce. To jsem já, než si dám kafe.

A já po kafi. Instantní proměna. - Támhle nahoře vidím Matta Damona. - Ano. - Vedle je Ben Affleck. - Ano, ano. Ian Mckellen. - A za vámi Hugh Jackman. - To je on? Jo. Kdyby sem nakráčel a viděl, že jsou všichni ostatní nahoře na poličce, zatímco jeho jste odložili bokem na starej magič...

zuřil by. - Dovolíte? - Jistě. Panečku! Žid to evidentně není. Tenhle dělá, že nic neviděl. "Čum na to!"

"Ne, děkuji." Tady máme Wonder Woman. - Tohle je přesná replika postavy Gal Gadot? - Ano, je. V rámci propagace s ní různě manipulujeme. - Už na ni někdo jen tak ze srandy nasadil hlavu Matta Damona? - Ne. Bože můj. Naprostá bomba. - To se nehodí. - Nehodí? V dnešním světě se neustále smazávají rozdíly mezi oběma pohlavími.

Tady máte názornou ukázku. Jo... "Chlapče, co jsi mi to propánajána provedl?" "Neprojdeš!" Chci, aby mi Jose udělal superhrdinský kostým na míru. Měl by být sexy a zaujmout ženy. Klidně si mě důkladně osahejte. Co říkáte?

A nebojte se... Máte hodně ochablá lýtka. - Cože? Ochablá? - Jo. I já je mám silnější. Paráda. Díky. Předpokládám, že některým hercům musíte trochu zvětšit dolní partie. Některým zvětšit, jiným zmenšit. - Já bych preferoval... - Zvětšení? - Ano. Nebál bych se zabrousit až do mládeži nepřístupných vod.

Možná to ani není potřeba. Často slýchám, že ženám na velikosti... oné přednosti nezáleží. Prý nemá vůbec vliv na to, jak je daný muž přitahuje. Muži si na tom zakládají, ale ženy prý preferují spíš menší penis. Aspoň to často slýchám. Nevím. Ještě bych rád podotkl, že mám absolutně plochý zadek. Prostě není vůbec za co chytit.

Čemu se smějete? Myslíte, že je mi to příjemný? Nechápu, proč se mi za to musí neustále někdo posmívat. Co nás teď čeká? Začneme kompletním skenem postavy a měřením. A teď pózu naprostého zděšení a zdrcení. Dneska vás čeká skvělá show! Přijde Nick Kroll z nového animáku Buchty a klobásy... Green Arrow, Flash a Supergirl!

Stephen Amell, Grant Gustin a Melissa Benoist. A hudební host Weird Al Yankovic! Za chvíli jsme zpátky. Jimmy, opři se do toho! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,...No ass" :DDD

10

Odpovědět

Jeho dokonale narcistický pohled je naprosto boží. Conan by byl úžasný supervillain.

230

Odpovědět

Myslel jsem, že Flaming C chodí pouze v dřevácích.

10

Odpovědět

před sestříháním to bylo naživo ale taky pěkný :D

10

Odpovědět

Ježiš ten oblek je totální pecka :-D Hlavně teda díky Conanově prezentaci :-D

390

Odpovědět

Přesně. Z toho závěru s tou hudbou jsem měl málem husinu, přitom je to taková blbost. :-D

201

Odpovědět

Můžu se zeptat, jestli budete překládat i zbytek tohoto dílu? Popřípadě jestli je někde k sehnání? Jsme fanoušek Flash a Green Arrow

370

Odpovědět

On je trochu problém, že na web nahráli jen kraťoučký úryvky, co mají obvykle 1-2 minuty, takže je to takový hodně osekaný a rozkouskovaný. Tady najdeš všechna videa z Comic-Conu bez titulků: http://teamcoco.com/comiccon

Určitě přeložím ještě ten cold open inspirovaný Melisandrou z GoT a u rozhovorů přemýšlím, jak to udělat a co vybrat. ;-)

30

Odpovědět

Tohle je přesně ten důvod proč Conanova videa sleduju tady i když jsem je už viděl. Nemůžu si pomoct ale s překladem od BugHer0 je to prostě mnohem vtipnější a má to větší šmrnc! PS: Pro dámu napravo v 06:59 byl tohle evidentně nejlepší moment v životě.

350

Odpovědět

Díky za pochvalu. :-)

20

Odpovědět

Ten intro song je mazáckej k tý jeho chůzi :D

290

Odpovědět

Conan se svou perverzností opět nezklamal.. :D :D

361

Odpovědět

Trochu jsem čekal Flaming C oblek, ale i tak naprosto bezchybný. :D Rozhodně jsem navnaděný na to, abych se podíval na celou show. :D

360

Odpovědět

Hmmmm skvělý. Nejen,že je Conan nejlepší moderátor ale že má i nejlepší tělo? Už teď ho nemůžu závistí vyvstát :D :D

221