Conan mezi AmazonkamiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 745

Loňskou pouť na americký Comic-Con zahájil Conan cestou ve stylu Šíleného Maxe, letos se vydal na místo činu již potřetí a u té příležitosti se rozhodl natočit dnešní video z univerza Wonder Woman. Uvidíte v něm Andyho, Conana, ale především Amazonky, které nevědí, k čemu jim bude Conan dobrý. V nadcházejících týdnech se těšte na několik dalších videí z Conanova vysílání ze San Diega.

Přepis titulků

Na Comic-Con již třetí rok v řadě dorazí i talk show Conana O'Briena. Vysílat se bude celý týden, takže se máte na co těšit. Jo, paráda! - San Diego, třes se! - Jo. Co si pustit nějakou hudbu? Jsem sexy a moc dobře to vím. Tahle písnička je dost otravná. Ty ji nemáš rád?

- Klidně tam pusť další. - Díky. Jsem sexy a moc dobře to vím. Je to furt ta samá. Žádnou jinou tam nemám. Tahle písnička je boží! Tak jo. Promiň, ale tohle fakt nedám. Ale dáš, sedíš v mým autě. Ne, nechci ji poslouchat. To je mi líto, ale prostě ji poslouchat budeš.

Jsem tvůj spolujezdec, měl bys na mě brát ohled. To tě spíš vezmu a vykopnu ven. - Nechci ji poslouchat! - Já jsem tady šéf! - Ne, nejseš. - Ale jsem. - Ne, nejseš. - Máš útrum! - Cože? - Už mě to nebaví. - Vypadni! - Do San Diega je to ještě 110 kiláků. Tak pohni kostrou, ať tam dojdeš včas na první vysílání.

- Mám si vystoupit? Fajn. - Jo, vystup si. Čus! Fajn! VYHLEDÁVAČ LETADEL Z PRVNÍ SVĚTOVÉ VÁLKY Jsem sexy a moc dobře to vím. - O 14 HODIN POZDĚJI - Už bych tam měl bejt. Ne. Ne!

Ne! - Co to je? - Sníme to? Má to úplně průsvitnou kůži. Jako medúza. - Píchnu do toho. - Pojďme to udělat všechny. Dobrý, dobrý, dobrý... stačí! Přestaňte do mě píchat! Taková krása... Kde to jsem?

Na Themysciře, skrytém ostrově Amazonek. Postaráme se o tebe, dokud nebudeš připraven na návrat do oceánu, medúzko. Takže žádná svačina? Fakt na to kašleme? - Ne, žádná svačina! - Nemůžeme to jíst, když to mluví. Počkat, počkat, počkat. Nejsem žádná medúzka. Jsem muž. - Nejsi. - Jak nejsem? Jsem! Jsem chlap.

Medúzka se bacila do hlavy. Podle těchto prastarých kreseb vypadají muži úplně jinak. Ty jsou hodně prastarý. Takhle dneska žádnej chlap nevypadá. - Ani ty. - Ten týpek je hrozně přehnanej. Ženskejm se tohle už nelíbí. - Mně jo. - A co tenhle? Ne, nevypadám jako Idris Elba, ale mám většinu jeho předností. - Ne. - Jsem skoro stejnej. Ne.

- Nejsi ještě dítě? - Jak tě to napadlo? Máš dětský hlas. Zmutuje, až dospěješ? Mutování už mám dávno za sebou. Mluvím normálním mužským hlasem. Jen trochu pisklavým. Jako Alan Alda. - Alan Alda! - Alan Alda. - Alan Alda? - Alda. Alalan Alda?

- Jo, Alan Alda ze seriálu M.A.S.H. - "Jo, Alan Alda..." Tak jo, dost. Ticho! Už to neříkejte. - Ne. - Vím, jak zjistíme, jestli mluví medúzka pravdu. Kápni božskou! Co jsi zač? Opravdu jsem muž. A taky nedávám dýška, když si beru jídlo s sebou. Nemuseli mě obsluhovat, beru si jen jídlo, tak k čemu dýško?

Ještě nikdy jsem nebyl na rodičáku svých dětí. A nevolil jsem v posledních prezidentských volbách. Myslel jsem, že to má Hillary v kapse. - Ticho! Dost. - Začínám tě litovat. Pověz nám, samče, k čemu bys nám byl na této skupině ostrovů dobrý? - Na souostroví.

- Cože? Skupině ostrovů se běžně říká souostroví. Jsi snad mučenec? Neříkáme "mučenec", ale učenec. - Učený muž... - Ticho! Tak jo. Počkat, počkat, počkat... Dámy, klídek... Nějak zapomínáte, že jakožto muž jsem obdařen jistým náčiním. - Má penis!

- Penis! - Penis! - On má penis! - Nikdy jsme ho neviděly. - Odhal svůj penis. Jo, vytáhni ho! Radši si trochu couvněte. Kde je? - Venku! - Cože? - Ukaž nám ho! - Ukazuju! Už je venku. Ne, není tam.

Jak to myslíte? Je tam. Když to musíš říkat, tak tam není. Dámy, tohle je můj celý penis! Prosím, nechte si mě tady. Pletu skvělý copánky! Co to? Kdopak se nám to připlazil zpátky? Udělej si pohodlí. Do San Diega jsou to ještě dvě hoďky!

Jsem sexy a moc dobře to vím. Ze San Diega se vám hlásí Conan na Comic-Conu! Těšte se mimo jiné na herce a režiséra chystaného filmu Bright... a na herce ze seriálu Lovci duchů. Hudební doprovod obstará Jimmy Vivino a The Basic Cable Band Já jsem Andy Richter. A teď už tu přivítejte... Conana O'Briena!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

posledni dobou nic moc :/

124

Odpovědět

Blbost

65

Odpovědět

Paráda, a ten super-vehlicle bude přeložen ? Když už tu je i ten jeho super kostým..

12

Odpovědět

Si, el stranslatío el supér-vehiaclo tel "on the way"

32