Conan představuje svoji superkáruCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:8 405

Jak už asi většina z vás ví, Conan si kdysi nechal vytvořit superhrdinu inspirovaného jeho hlavními přednostmi, na loňském Comic-Conu dokonce představil svůj superhrdinský oblek a nyní v nastaveném trendu pokračuje. Každý správný superhrdina totiž potřebuje i svůj vlastní dopravní prostředek...

Přepis titulků

Mám pro vás skvělou novinu. Na loňském Comic-Conu jsem představil svůj superhrdinský oblek a všichni z něj byli paf. Letos tu máme další pecku. Každý superhrdina potřebuje vlastní káru. Proto si nechám vyrobit superauto. Píchnou mi s tím tihle borci. West Coast Customs.

To oni navrhujou ty nejvíc cool auta. Dělali auta do Šílenýho Maxe, sestrojili Batmobil. Mimo jiné mají na kontě taky 30 aut na zakázku pro Shaquillea O'Neala. Nejspíš proto se musel upsat těm reklamám na Icy Hot. Jak nastane žár, bolest zmizí v dál. Zkrátka potřebuju nějakou káru. Dneska ji tu navrhnem, dáme dohromady a vyrazím v něm do San Diega na Comic-Con.

Jsem zkrátka ďábel! To nedává smysl. Jdu na věc. Vedle mě stojí šéf celýho tohohle podniku, Ryan. Ryane, jak dlouho už děláš auta na zakázku? - Asi 27 let. - 27 let... Dej mi hrubej odhad. Kolik mě bude něco takovýho stát? Nějakých 50 až 75 táců. - Mám trošku omezenej rozpočet.

- Aha. - Řekli ti to? - Ne. - Mám na to asi 400 dolarů. Parádní kára. Tohle vypadá nebezpečně. Tohohle šmoulu to auto nejdřív srazilo a pak zůstal trčet na střeše, ne? Nejspíš brzo zdejchne na vnitřní krvácení, a tomuhle sociopatovi je to volný. Ryane, nemohla by tohle bejt moje nová superkára? Zkus mi říct: "Conane, někdo přepadl banku. Musíš okamžitě vyrazit." Conane, někdo přepadl banku.

Musíš okamžitě vyrazit. - Musíš naléhavějc. - Promiň. Někdo přepadl banku! Musíš okamžitě vyrazit. Trošičku uber. Netlač na pilu. Ještě jednou. - Řekni to normálně. - Někdo přepadl banku! Musíš tam jet. Pořád nic moc, ale dobrá. Hned jsem tam.

Kruci! Bože! Sakra, moment. Moment. Moment. Tuhle nohu už sem nenarvu. Zavři dveře. Zavři je. Takhle ze mě asi nebudou mít nahnáno, co? Kdo se sem má vejít?

Pošlete to Kevinu Hartovi. Tak počkat. Tohle je jiná. Na tomhle už by se dalo stavět. - Jo. - Líbí se mi, že nemá dveře. Stačí naskočit. Kolena se mi sem nevlezou, ale to by šlo ještě doladit. Posunem sedadla. Takhle bych nemohl řvát: "Vyvrhelové, už si pro vás jedu!"

Ten lak je šílenej. Jako rybářskej motorovej člun. Mně to připomíná spíš děvku... než motorovej člun, ale proč ne... Tvoje asociace je mnohem lepší. Kéž bych si tu děvku bejval odpustil. To jsem... nemusel.

Tohle je Musa. Musa přenáší moje myšlenky a nápady na papír. A tady Lorenzo pak dohlíží na práci. Musa? - Musa. - Dobře. - Ještě jednou. Musa? - Musa. - To je vončo! Pánové, pojďme přemýšlet nahlas. Ženy si to budou chtít v tomhle autě s Conanem rozdat. Mužům bude nahánět strach. Zvířata si budou přát, aby je srazilo.

Nevím, jak mě to napadlo. Asi se to nehodí. Mohli bysme vidět tvůj temnej hrdinskej převlek? Pánové... hleďte! Musíme tam nějak zapracovat moji kštici. Jasný? - Ještě nekresli, Muso. Přemýšlej. - Dobře. - Přemýšlej a pak kresli.

- Dobře. - Teď k tomuhle... - Jo. - Moje nádobíčko. Jo. Jde o přesnou repliku mých intimních partií. A nyní věnujte prosím pozornost... mému zadku. Ten je rovněž precizně odlit. Dají se jím louskat vlašáky, a taky to dělám.

Prostě prvotřídní matroš. Muso, pojď sem na chvilku. Stoupni si támhle a pořádně ho chytni. - Tomu říkám zadek. - Pořádnej zadek. Jo, co to děláš? Co blázníš? - To je... - Příště klidně odmítni. Co zkusit něco...

takovýhleho? Nebál bych se odvázat. Dal by se přidělat někam na palubovku stůl s mikrofonem? Šlo by to nějak? Aby bylo jasno, chápu, že už jste dělali auta stovkám celebrit, ale já nejsem žádná tuctová celebrita. Vím, že vám minulý týden volal ten kluk z Rodiny Sopranů a chtěl něco na zakázku, Uznávám, že byl celkem fajn. Netuším, co dělá teď, ale jeho hvězda už vyhasla.

Já pořád zářím. Jak se jmenoval? Dohledejte to za mě. Robert Iler. To je on. Paráda. Jdem na to! Hleďte! Tady je zrzavá kštice!

Tady moderátorský stolek! Držák na pití. A dívejte, co mám na kapotě! Vzadu ještě vlající kápě. Který auto to má? A v neposlední řadě klakson s rozkrokem! Podívejte se na tu nádheru, dámy a pánové! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy bude další Bill Burr ty uličníku? Ten je taky zrzek, tak v čem je problém, milostpane?

32