Počátky Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:606
Počet zobrazení:8 856

A je tu další video z Conanova působení na Comic-Conu. Tentokrát se dozvíte, jak se z Conana stal tak skvělý moderátor. Neměl to snadné... A otázka za zlatého bludišťáka, kdy Conan poprvé použil jméno Chip Whitley? ;-)

Přepis titulků

Spousta lidí se mě ptá, jak se ze mě mohl stát tak úžasný moderátor. Tu otázku jsem slyšel už dvakrát. Nicméně... Na internetu si můžete přečíst o mých začátcích spoustu věcí, ale nic z toho není pravda. Teď když jsme tady na Comic-Conu, je načase, abych vám vylíčil pravdivý příběh o mém počátku. Čtvrťák! Ne, to nebylo ono.

Pardon, tohle byl příběh o tom, jak jsem našel čtvrťák. Zbožňuju ho. Teď už ale pravdivý příběh o mém počátku. - Jak se ti to vystoupení líbilo, Conane? - Bylo skvělé, mami. Promiňte. Nejste Thomas a Martha Wayneovi? Ne, my jsme O'Brienovi. Asi sháníte rodiče Bruce Waynea.

- Jsou tamhle za rohem. - Díky. Ty jsi ale šikula. Ne. Opět se omlouvám. Tohle byl příběh o tom, jak jsem zavinil vraždu rodičů Bruce Waynea. Už si vzpomínám. Tady je konečně můj počátek! Můžeme to odpálit, pane. - Určitě tam nikdo není? - Nikdo v okruhu 200 mil. Tak dobrá, na můj povel...

Pět, čtyři, tři, dva... jedna! - Doktore, co se stalo? - Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu. Nejdřív tu špatnou. Týká se vašich vlasů. Tenhle účes už vám zůstane. Panebože. Jsem zrůda! Co ta dobrá zpráva? Ocitl jste se v zóně výbuchu experimentální bomby ostrovtipu.

Ostrovtipu? Ano, byl jste vystaven obrovské dávce smyslu pro humor a vtipnosti. Od teď jste asi 5000x vtipnější než Louis C.K. a Amy Schumer dohromady. Takovou radost jsem měl naposledy, když tchyně strčila do zástrčky příborový nůž. Dělala... Úplně se nám rozzářila! Vypadala jak zfetovaná světluška. Toho dne se zrodil nový muž.

Už jsem se nejmenoval Chip Whitley. Stal se ze mě... Conan O'Brien! Conan O'Brien! Conan O'Brien! Počkat, počkat. Ticho! To je pěkná blbost. Dělal jsi na Simpsonových, Letterman odešel a tys šel normálně na konkurz.

Jo, máš pravdu, to je... Dělal jsem na Simpsonových a pak... Jasně, máš pravdu, Andy, ale tak jako tak se ze mě stal... Conan O'Brien! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nabudúce preložte staršie videá s Klitschkom prosíííím http://teamcoco.com/video/wladimir-klitschko-pickup-line

11

Odpovědět

Conan O'Briaaaaaaaaaaaaaaaaan !

39

Odpovědět

Jsem dement, ono se to píše jinak :D

350

Odpovědět

Chip Whitley poprvé použil, když s Davem Francem zkoušeli Tinder, ne?

570

Odpovědět

Taky rád vykřikuju svoje jméno.

282

Odpovědět

Na konci celkem děsivý, hlavně ty jeho zuby :D

362

Odpovědět

Líbí se mě jak často oslavuje své jméno ´:D. Byl by z něj skvělý záporák v Bondovce, přesně ten typ co chce ovládnout svět !

1322

Odpovědět

Pěkný, ale upřímně, kdybych se někdy v životě dostal na Comic-Con, půjdu radši okukovat kozatý cosplayerky...

13911

Odpovědět

I'm going with you, bro!...

62

Odpovědět

+Ras al Ghul*cumming with ya

140

Odpovědět

S tím Batmanem mě dostal, to se mu fakt povedlo. :D

1334

Odpovědět

conan z tohto videa pekne strašidelný, hlavne na konci. Keby som si u prezidentských volieb musel vybrať medzi Conanom a Immortan Joe, tak už si striekam hubu chrómovým sprejom.

445

Odpovědět

Joe by aspoň podpořil mlékárenský průmysl. :D

271