Conan v Koreji #2: Rybí trh a role v telenoveleCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:479
Počet zobrazení:10 937

V dalších dvou videích ze speciální epizody Conan v Koreji uvidíte, jak si Conan na rybím trhu vyhlídnul nového mazlíčka a jak si zahrál po boku korejské mega star v jedné tamní telenovele. Příště se můžete těšit na návštěvu internetové kavárny a lekci taekwonda.

Rybí trh

Role v korejské telenovele

Přepis titulků

Druhý den jsem se vydal navštívit proslulý rybí trh Noryangijin. A vzal jsem s sebou svou učitelku korejštiny Jin-sil. Co to... Co to je sakra za rybu? - Všichni se přede mnou hluboce klaní. To vypadám tak staře? - Jo. Ale já nejsem starý. Jsem mladík. Dívejte. Takhle vypadá... - Takhle vypadá důchodce? - Máte důchodcovské pohyby. To ani neexistuje!

Jsem mrštný jako kočka! - Dobrý den. - Dobrý den. - Odkud jste? - Z... Hongkongu. - Hongkong! - Ano. - To jdete s dětmi přepadnout banku? Co to je? - Kaebul. "Kae" znamená falešný. - Falešný. A bul je... mužská dolní...

tamto... - Co přesně? - Přece... Použijte ukazovátko. Tohle. Ano. - Bože můj, falešnej penis! - Jo. Je vidět, že svou práci milujete. - Lidé to rádi jedí. - Vážně? Jo.

- Klidně si to můžete vzít do ruky. - Vážně můžu? - Jo. Já vím. - Kvůli tomu nemusím jezdit sem. - Jestli chcete. Páni! Naposledy jsem to měl v ruce na letním táboře. - Ne? Špatný. - Ne. - Špatný. - Chápu. Děkuji, že jste mi půjčili své penisy.

Koukám, že rybí trh je zároveň závodním okruhem motorkářů. Pokračujte. Můžete mi dát nějaké tipy, jak na Korejce dobře zapůsobit? Aby mě měli rádi. - Tak třeba: Nun epayo. - Co je nun? Oči. - "Máte krásné oči." - Jo. Nun epayo.

Kde jsem udělal chybu? Jo, jo. A překrásný úsměv? Miso, miso... - Miso. - Epayo. Miso epayou. Podívejte! Jak se to jí? Můžete klidně za syrova.

Někteří si ji takhle celou strčí do pusy. A nezačne mě pak ovládat jako Vetřelec? Neprožere se břichem ven? Koupím si ji jako mazlíčka. Žádný mazlíček. Co je jí do toho? Můžu si dělat, co se mi zachce. Bude to můj mazlíček. Bude žít se mnou a mou rodinou. A budu mu říkat Samuel.

Ahoj, Sammy, jak je? Bohužel jsem si Samuela nakonec nemohl do Kalifornie odvézt. Porušil bych tím totiž celou řadu zahraničních, místních i státních zákonů. Takže jsem ho přivezl sem, do COEX akvária v Soulu. Chci, aby žil šťastně až do smrti a tady se o něj náležitě postarají. Mimochodem, tihle dva jsou jeho přirození predátoři. Už se těší, až si s nimi půjde hrát. Dívejte se na něj.

Žvejky žvejk. Děkuji mockrát, že se mi postaráte o chobotňáka. - Samuel je prý samice. - Samuel je holka? - Ano. Vážně? Jak se u chobotnic pozná samec od samice? Mají jiná chapadla. Mise splněna. Chobotnici, která mě stála přibližně jeden dolar a kterou lidi normálně pojídají, jsem vzal do akvária, kde budou do péče o ni investovány miliony dolarů.

Conan O'Brien poslal další zemi do kytek.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když je v nadpise napsaný, že oblíbený korejský seriál, tak jsem čekala Descedents of the sun, to je nejsledovanější korejský seriál tohoto roku :-D Jinak videa jsou skvělá, díky za překlad.

01

Odpovědět

Nejvíc pobavil komentář pod videem, kde Korejec napsal, že nemá sebemenší tušení o čem mluvil. Klidně se tam tedy místo šprtání výslovnosti mohl hlasitě usrat a výsledek by byl zřejmě stejný, včetně výrazu té herečky.

22

Odpovědět

Ty voe, když začal tam vysvětloval o samici chobotnice,tak jsem taky stejně zíral jak Conan :D :D :D :D

421

Odpovědět

Kdyby Conan přece jen přijel k nám do Čech a dal si jeden díl Ulice, to by byla pecka :D

1074

Odpovědět

Hm to jsou mi novinky, reklama před videem, to jsem se mohl jít dívat na televizii, nebo na stránky TV Nova tam je to ještě lepší, s adblockem nic a bez adblocku tři reklamy s celkovou délkou často větší než očekávané video.

816

Odpovědět

Můžete se všichni laskavě uklidnit?? Překladatelé jsou lidský bytosti, který musej z něčeho žít, ne pro nás překládat videa a ještě platit doménu. Ty reklamy jsou prostě nutný. Tak si jděte koukat na tu televizi, když je to tak stejný... máte tam Ulici, Ordinaci a miliontou reprízu Krok za krokem, ENJOY.

318

Odpovědět

+TerriReklamy na webu jsou mi jedno, ale videa na VideaČesky byli vždycky funkční s čímkoliv, bohužel když si tak čtu všechny ty komentáře o klesající kvalitě překladů a celého webu tak ta reklama blokující přehrávač toho taky hodně vysvětluje.

22

Odpovědět

Co to meleš? Zbav se malwaru a nemel sra*ky.

00

Odpovědět

Kurňik.. já si k tomu beru jídlo a oni tam jsou zrovna pinďouři.

292

Odpovědět

Copak? Dostal jsi snad ještě větší hlad? :D

121

Odpovědět

Odpovědět

Mně pomohlo vypnout adblock.

11

Odpovědět

Jo, pomohlo, ale to jen proto, že je ve videu reklama! Od doby, co kvalita překládaných videí rapidně klesla jsem zase zapnul AdBlock.

92

Odpovědět

Je chyba u mě nebo vám videa taky nejdou spustit?

71

Odpovědět

Není, ještě včera mi šly spustit a teď nic.

21

Odpovědět

Máš ADblock? Teďka dávají před videa reklamy, tak tě to možná nepustí k videu, když si nepustíš reklamu.

31

Odpovědět

Měl tu chobotnici raději sníst hned živou. To by byl větší frajer! ;)

2522

Odpovědět

Myslíte, že pak ty Conanovi epizody opravdu vysílají mezi normálními, jako by se nechumelilo? :D

770

Odpovědět

Hostující hvězda, toho musí využít :-)

501

Odpovědět

Třeba se ukáže i na Running Manovi. Running man Fighting!

14

Odpovědět

Jak s sebou Jin-sil pořád nosí to ukazovátko :D

973

Odpovědět

Protože bez něj by po ní chtěl, aby se ho dotýkala :D :D

231

Odpovědět

"To jdete s dětmi přepadnout banku?" proboha Conane.. :D :D

1671

Odpovědět

Škoda toho Samuela, Jordan mohol mať nového kamaráta...niečo mi hovorí, že by si rozumeli :(

926

Odpovědět

Myslíš víc než s Jordanem? :D

11

Odpovědět

prvnííííííí!!!!!! muhehehehehe

1256

Další