Conan v Koreji #3: Videoherní kavárna a lekce taekwondaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:582
Počet zobrazení:11 430

Dnes tu máme třetí díl ze speciálu Conan v Koreji. Nejdříve navštívíme jednu korejskou počítačovou kavárnu, kam chodí pařani hrát hry a jíst podivné korejské dobroty, a poté se bude Conan učit sebeobranu ve formě taekwonda. Možná přijde i Jordan Schlansky... :-)

Počítačová kavárna PC Bang

Lekce taekwonda

Přepis titulků

Pokud žijete v Koreji a hrajete videohry, dost možná chodíte do PC Bangů. V těchto nonstop videoherních kavárnách dokážou pařani sedět několik hodin v kuse. - Tady Won-Jae umí skvěle anglicky. - Díky. - Viděl jsi mě hrát videohry? - Ano. - A jde mi to? - Jakž takž. - A teď prosím upřímně. - Ne. Ne. Skvělý. - Která hra v Koreji frčí?

- Starcraft. - Starcraft. Můžeš na něj kliknout pravým tlačítkem myši a ti Zergové ho půjdou zabít. Zab ho. Zab ho! Zab ho! - Jde mi to? - Jo. A teď mám prostě čekat? Jo. Mám nápad. Ty budeš hrát a já si skočím na pár skleniček někam do baru. Klidně. Kolik hodin trval tvůj nejdelší pobyt v PC Bangu?

- Asi čtrnáct. - Tys tu dřepěl čtrnáct hodin? Byl jsem na mol a neměl jsem kam jít, tak jsem si šel radši něco zahrát. Proto ty plastový židle? Můžeš se na ně klidně vymočit? Při hraní jsem se zatím nikdy nepomočil. Korejci tráví u her prý tolik hodin, že si tady můžeš dokonce objednat... něco na zub. - Jak se říká těmhle? - Olihňové chipsy. Fakt chutnají jako olihně?

Dobře, jsou tu oblíbené? Docela jo. Některým to chutná, jiným ne. To můžeš říct o většině jídel. - Jay-Wone, jsi pašák. - Jsem Won-Jay. Promiň, moje chyba. To dělaj ty olihňový chipsy. - Co je tohle? - Královské krunýře. - Královské krunýře? - Jo. - Co to znamená? Máš korýše.

A tohle jsou jejich Královské krunýře. Takže prostě vždycky vezmete něco, co se válí na pláži, a uděláte z toho jídlo. - Jo, tak nějak. - Dobře. Bože můj! Co je tohle? Vajíčko v sójové omáčce. Nechápu, proč bych balil vajíčko do takovýhleho... Vypadá to jak balení M&M's. Dál tu máme tuhle plechovku. Copak v ní je? To je kukla bource.

Když udělá bourec kokon, odendáš hedvábí, uvaříš to se sójovou omáčkou... a sníš to. A tobě to chutná? - Jo, docela dost. - Dobře. - Dáš si trochu? - Ne. - Tak nic. - Vyhrál jsem. - Vážně? - Jo. - Fakt?

Koukám, že máš radost. - Jsem vítěz. Jo, vyhrál jsi. - Můžem si zahrát nějakou hru, kterou bych mohl pochopit? - Jo. Tohle byl z mýho pohledu... totální provar. Pustím korejský Counter-Strike, takže budeš střílet po ostatních. Dobře. Tvůj styl hraní videoher připomíná práci v bance. Rád bych sedadlo u uličky, pokud je to možné. A další preference načti z mé letové historie.

- Už můžem konečně hrát? - Jo. Nebo musíme nejdřív... napsat dalších 7000 řádků kódu? Ne, teď už nic psát nebudeme. Pokud nebudeš chtít někomu nadávat. Jaký nadávky tu používáte nejčastějc? Často se týkají rodinných příslušníků. - Fakt?

- Jo. - A jde o ošklivé věci? - Hodně ošklivé. Přitom jste tak zdvořilý. Momentálně máme M16. Ale můžeš si vybrat i AK-47 nebo sniperku. - Jakou zbraň chceš? - Myslím, že si vystačím s touhle hudbou. Ta ode mě zaručeně všechny odežene. - Kam mám jít? - Zkusil bych jít tudy. - Dobře.

Co teď? - Zmáčkni "W". - Dobře, mačkám. - Co jsem udělal? - Zabili tě. Takhle rychle? Hlavně že jsme tu hru hodinu spouštěli! Jo! Jo! Modrý medvěd! Co se to děje? Proč se díváme té ženě pod sukni a ona při tom tancuje? Co se děje?

Co to má bejt? To netuším ani já. Jakej to má v tý hře smysl? Divnější epizodu Teletubbies jsem v životě neviděl. - Můžu říct něco ostatním? - Jo. Napiš: "Tvá rodina jí zkažený sójový vejce." "Tvá máma neumí uvařit oliheň." - To mě ignorujou? - Jo, nikdo nic nepíše. "Jmenuji se Conan O'Brien a právě s váma hraju tuhle hru."

Píše: "No a?" No a? Já mu dám no a! "Budu ti říkat sójový vejce." Prý jsi pěkně trapnej. Napiš: "To je důkaz, že jsem vážně Conan O'Brien." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5* za to, že do toho Conan šel. Ale do čeho by on nešel xD

00

Odpovědět

3:00 ne že by to něco nějak měnilo, ale není aisle seat v uličce a ne u okna?

10

Odpovědět

Máš samozřejmě pravdu, měl jsem asi chvilkový zkrat. ;-) Díky.

11

Odpovědět

Bože to je neskutečny de.bil:-)) zase mě ten chlap rosekal.....Žij ještě 50 let Connane, jsi prostě borec!!!!!!

311

Odpovědět

Proč vždycky když pausnu video tak se po chvilce znovu spustí?

14

Odpovědět

Korejci mají Japonce rádi, asi jako Arméni Ázerbajdžánce.
Vydávat dobok za kimono, je tedy trochu urážlivé

251

Odpovědět

Stejně tak může být urážlivé pro věřící, když Conan zařve "JESUS" a v titulku se ukáže "bože".

383

Odpovědět

+MartinVšechno může někoho nějakým způsobem urazit.
Tohle bych zas tak nehrotil ;)

190

Odpovědět

Keby nejedli psy a vsetko co sa hybe tak su to vpohode ludia :D

755

Odpovědět

To nejsou korejci, udělej si v tom pořádek.

3619

Odpovědět

+Loris JelzinLol, především by sis v tom měl udělat pořádek ty a těch 15 lidí co ti to lajklo.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dog_meat_consumption_in_South_Korea#Current_situation

To ovšem nic nemění na tom, že na jedení psího masa není nic špatného, pokud se nejedná o lidské maso, tak je snad jedno, jaké maso lidi jedí. Pro zajímavost, nejí se všechna plemena, ale jenom některá, účelově chovaná. Je to jako kdybych nenáviděl Čechy za to, že jí kapra, protože mám v akvárku neonky.

361

Odpovědět

+Loris Jelzinjasne uplne v pohode jest tvora, ktoreho predkovia sa rozhodli vymenit svoj druh za ludsku rodinu...

323

Odpovědět

+Loris JelzinZajímavý, jak někomu nevadí jíst krávy, ale brečí nad poraženou zebrou, stejně tak jako nad slepice vs. pes, ryba/kočka/brouk. Každej jí co chce a nikdo ho za to nemá soudit, kdyby se od počátku věků na území ČR chovali slepice jako domácí mazlíčci, určitě by tu taky nad nima brečeli ochránci.

251

Odpovědět

+Loris Jelzinamyi: Jak rozhodli? Myslíš tím nedobrovolným šlechtěním vlka od štěněte, kdy se každý divočejší vlkopes zabil a vybral jen ten nejkrotčejší, dokud se z něho nestalo za stovky generací něco, co připomínalo psa? Stejně tak jsme šlechtili krávy, ovce, kozy, vlastně úplně všechnu domácí zvěř, akorát ta ti neuhlídá barák. Já žrát psa, tak se zebliju, ale pro hinduisty je zase nepochopitelný, že ty žereš posvátnou krávu.

41

Odpovědět

Osobně mi je jedno co je na tom talíři za maso. Odsuzoval bych lidi spíš za to jakým způsobem ty zvířata zabíjí či jaký mají před tou smrtí život. Ale s tím asi normální člověk nic moc nenadělá a tak nám nezbývá nic lepšího než tuhle oběť uctít pořádným vychutnáním pokrmu.

202

Odpovědět

Hned jsem si vzpomněl na tohle:
https://img.memecdn.com/tough-steak_o_2658763.webp

214

Odpovědět

12 let Tae Kwon-da a nikdy jsem si do překližky nebouchnul :(

311

Odpovědět

No jo, u nás frčí spíš sádrokarton :)

311

Odpovědět

5 let Taekwon-do a přeráželi jsme po dvou letech. Nebylo ti náhodou méně než 15? Jinak to nechápu. I když jsem ještě neměl ani zelený pás, tak už nám trenérka ukázala co a jak a zkoušeli jsme. Tuly a Wirok mě bavili nejvíce ... škoda že jsem musel přestat. Až se konečně dozdravím, tak se těším na návrat. Jinak Conan samozřejmě parádní. Chudák Jordan :D

92

Odpovědět

Ale jo, dnes pobavilo. Vybavila se mi exkurze se školou na Floru do Cinemacity, kde vedle bývala taky taková kavárna. Tenkrát nás tam našli tak po 6 hodinách, jo to byl pěknej den.

142

Odpovědět

Myslíš Cyber Café? :D Jezdili jsme tam tehdy za dob mé puberty, cca v 17 letech (aktuálně je mi skoro 26 ale je fakt, že některé pubertální prvky na sobě pozoruji pořád), na meziherňáky v Counter Strike Source :D Ještě teď mám někde v peněžence poukázky asi na 10 hodin internetu zdarma :D

130

Odpovědět

Sakra, ty Korejce je občas dost těžké rozesmát :D

490

Odpovědět

**Obrovský spoiler**Tie ich pohľady po tom, ako Conan zlomil tých 5 dosiek! :D Hold, je to írsky rváč! :D

730

Odpovědět

Ten už si asi korejský counter strike nezahraje :D :D

330

Odpovědět

na to ze conana nesnasim tak ta korea je fakt dobra :D

a ten korejec prej 14 hodin.. to i ja o vikend proparim 30h v kuse a to je mi 36..

2446

Odpovědět

tak to je docela smutný :D

20126

Odpovědět

Já propařím 48 hodin o víkendu a pak si v pondělí vezmu sick day na dospání. Když sem to udělal ted v pondělí, tak mi řekli, že v úterý už nemusím chodit, takže jdu až dneska :)

522

Odpovědět

No a co jako děláš těch zbylých 12 hodin? Masturbuješ?

72

Odpovědět

To já propařím 48 hodin denně a to ještě chodím do práce od 3:00 večer do 1:00 večera nadcházejícího dne; šéfovi platím, abych tam vůbec mohl chodit, a když přijdu domů, manželka mě vždycky zabije a poté tančí na mém hrobě.

280

Odpovědět

jestli se dožiješ 50ky, tak gratuluji k jubileu s předstihem

01

Odpovědět

Jsem nevěděl, že Conan je takový fighter :)

932