Conanův nový vzhled

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:589
Počet zobrazení:5 913

Nedávno se Conan O'Brien vsadil, že pokud se při benefičním večeru Night Of Too Many Stars vybere více jak 100 000 dolarů, tak podstoupí drastickou změnu vzhledu. No a protože se nakonec pro organizace pomáhající autistům vybralo několik milionů, Conan své slovo dodržel. Výsledek si můžete prohlédnout sami.

Přepis titulků

Děkuji vám. Děkuji vám. Děkuji vám. Mimochodem, konkurz na Pařbu v Jersey Shore mi celkem vyšel. Zmáknul jsem to perfektně. Jak se máš, Andy? - Dobře, a ty? - Jak vypadám? Chtěl bych vidět, jak vycházíš z oceánu ve zpomaleném záběru. Takhle bych pohazoval vlasama. Nejsem na to zvyklý, je to šílené.

Je to divné. A nebojte se toho, jak jsem opálený. Takhle se opálím po šesti minutách na pláži. A pak se vznítím. - Bolí to, ty copánky? - Jo, bolí to! - Vypadá to bolestivě. - Vážně to bolí! Myslel jsem, že dostanu paruku, ale pak jsem přišel a: "Ne, ne, ne!" "Říkal jste, že si necháte udělat korálkové copánky." Nevím, proč jsem svou show nechal řídit starým zlatokopem.

"Uděláme ti korálkové copánky! Tvrdil jsi, že si je necháš udělat!" "Uděláme ti je!" - A vážně to bolí. - To věřím. Jak tohle lidi vydrží? - Jako by ti stovka malých ruček celý den tahala za vlasy. - Celý den. Ty copánky jsou opravdové. Trvalo hodinu, než mi je na hlavě upletli. Copánky tam dole zabraly hodiny dvě. Pusť nějakou hudbu, Alane!

Uděláme pěkný záběr. Je to nechutné! Ne! Je to nechutné! Hvězdný hráč basktebalového týmu Umpalumpů. Při pohledu do zrcadla mi došlo, že vypadám jako predátor se žloutenkou. Udělal jsem to rád, je to totiž pro dobré účely. S tím, že tohle přesně dneska udělám, jsem souhlasil už dávno. Problém je v tom, že dnes jsem se měl taky fotit na rodinnou vánoční pohlednici. Pokoušel jsem se to přeložit, ale fotograf nemohl, tak jsme ji udělali.

A takhle to vypadá. Na tohle si nikdy nezvyknu. Je to fantastické. Nicméně... Chutná to jak hovězí. Když jsem souhlasil s opalovacím nástřikem, měl jsem jednu obavu. Bál jsem se, že bych mohl být trochu tmavší. To by mohlo být špatně pochopeno. Já samozřejmě nechci nikoho urazit. Požádal jsem našeho scenáristu Deona Colea, aby mi řekl svůj upřímný názor.

Pojď sem, Deone, a povídej. Co si o tom myslíš? Není to rasistický, jenom blbý. Je to jenom blbý, dámy a pánové! To se mi ulevilo. Cože, Andy? Říkal jsi něco, Bene? Ještě si s tím vypíchneš oko. Možná to tak nevypadá, ale svůj dnešní vzhled beru velmi vážně.

Chtěl jsem to udělat pořádně, chápete? Předtím, než mi tohle udě... A mimochodem, možná si myslíte, že mám opálené pouze ruce a obličej. Ale já si to nechal udělat komplet, dámy a pánové. A abych vám to dokázal, tak jsem si nechal nalepit náplast. Abyste mohli vidět skutečnou barvu mé kůže. Ale jinak jsem opálený celý. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz A vypadá to skvěle.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Zajímavý, kolik věcí mi v angličtině připadá vtipnějších. Bejt to česky tak to vyfakuju hned... Ale zase oni nemaj Čtvrtníčka a Lábuse:DDD

180

Odpovědět

opičák Conan :D

180

Odpovědět

Trochu mi připoměl Weird Al Jancovica.

190

Odpovědět

Vypadá s tím mnohem líp, něž s tím úletem co nosí normálně. :)

1822

Odpovědět

ani sem to nedokoukal 2/10

1851

Odpovědět

nevím proč, ale při bližším pohledu na Conana se mi zdálo, že vidím Patricka Neil Harrise:D

1924

Odpovědět

Já zase vidím Weird Ala Yankovice :D

192

Odpovědět

Já Mathewa McConaugheyho, samozřejmě :D

185

Odpovědět

Taky první co vás napadlo bylo že vypadá jak Indián ?

1812

Odpovědět

Upřimně, tady je mnohem vic sexy :D

1917

Odpovědět

Conana jsem sice slyšel, ale vůbec se tam neukázal. Asi byl schovanej za stolem.
A kdo je ten chlápek s těma copánkama, co se tam pořád motá :)

1817

Odpovědět

Monika na Barbadosu :D.

215

Odpovědět

Dneska moh bejt ten Halloweenskej díl.

185

Odpovědět

Dnes tu mohlo byť radšej hocičo iné, ako toto. A to mám Conanove videa rád. Škoda.

1817

Odpovědět

Nebojte, na příště chystám větší pecku. ;-)

182