Corey Taylor - XM@$

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:538
Počet zobrazení:7 008

Corey Taylor, frontman světoznámých skupin Slipknot a Stone Sour, si dal letos zajímavé předsevzetí. Umístí se na prvním místě britské hitparády, kterou už několik let okupují "hity" z pera Simona Cowella (porotce v různých talentových soutěžích typu Superstar). Napsal proto zajímavou písničku, kterou věnuje všem, kteří z různých důvodů nenávidí Vánoce. Tak co, také takhle vnímáte vánoce? Vyjádřete se v komentářích... Video obsahuje pár tvrdších slov, takže vstup jen na vlastní nebezpečí...

Přepis titulků

Není nic depresivnějšího než borovice. Vyšňořené ozdůbky a cukrátka. Koledníci mě budí celé hodiny. "Veselé Vánoce" slyším i skrz zdi. Ne, nejsem žádný sektářský komouš nebo tak něco. Ale je jeden svátek, který prostě nesnáším. Není to Halloween nebo Díkuvzdání nebo dokonce apríl. Ale rozhodně to udělá blázny ze všech.

Když nejsem ožralej, tak to nejsou Vánoce. Víte, kam si můžete ty rolničky strčit. Když nejsem na šrot, tak to není Chanuka. Vy všichni sráči jděte do prdele! Pokud nevidím rozmazaně, není Kwanzaa. Jediná radost je whisky s colou. Když nejsem ožralej, tak to nejsou Vánoce. Hlavně jsem vždycky úplně švorc.

Každý rok je v obchoďácích blázinec. Plný prázdných kapes, myšlenek a úsměvů. Jen ucítím vaječný koňak a je mi na blití. A ta barevná světýlka jsou kurevsky infantilní. Myslím, že všichni společně jako lidi musíme povstat proti tomuhle bordelu. A říct světu, ať si pro změnu koupí nějaký klid a mír. Než to všechno utratíme za zkurvený hračky.

Když nejsem ožralej, tak to nejsou Vánoce. Víte, kam si můžete ty rolničky strčit. Když nejsem na šrot, tak to není Chanuka. La la la la... táhněte do prdele! Pokud nevidím rozmazaně, není Kwanzaa. Jedinou radostí je hulení. Když nejsem ožralej, tak to nejsou Vánoce. Tak už toho Ježíška nechte kurva na pokoji!

Veselý zkurvený vánoce! Přeložil: Karasman Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sice sem ten song našel s ročním spožděním... :D

Ale Corey je prostě frajer... ztotožňuju se s každým slovem. (není nad to si rozbalit ty dárky, který sem si stejně sám vybral a nebýt vánoc, tak sem si je i sám koupil a zajít do hospody)

213

Odpovědět

nejde cc v ziadnom videu

181

Odpovědět

insane: Snuff tu je sice přeloženej, ale nesouhlasim, že je to je jediná dobrá písnička od Slipknot.

180

Odpovědět

začátek sice na s**t, ale pak když se to rozjelo tak mě ten refrén chytil..:D

181

Odpovědět

Jediná písnička dobrá od Slipknotů je snuff... U týhle se mi nelíbí ani muzika ani video.. nehodnotim radši.

184

Odpovědět

Karasman -> :-) No a já jsem z Maggots-lair.com MaggotDawe :-)

180

Odpovědět

Já mam Vánoce ráda.. :) ale tahle písnička je prostě Luxusní.. neustále si jí pouštim dokola.. :P :D

200

Odpovědět

A jak uspěl?

180

Odpovědět

Ten refrém je blbej. Jak hudbou tak textem.

181

Odpovědět

Ty vánočni vydea tu jsem všechny tak optimisticke :D Ale je mi to jedno protože ja je vubec neřešim :)

180

Odpovědět

zimni slunovrat*

180

Odpovědět

Vanoce nejsou vesely ani stastny, je to zkurvena tradice kterou katolicka cirkev ukradla pohanum kteri slavili letni slunovrat. Kazdej rok musim predstirat jak me vsechny ty darky udelali radost (i kdyz treba udelali tak to proste nedavam normalne tak strasne najevo, ale o vanocich musim protoze jinak byhc mohl nekoho urazit), hromady kalorickyho jidla (cukrovi nejim protoze snad do vseho se serou orechy) a ven se jit skoro neda protoze ta hneda sracka co tam vznikla ze snehu je nechutna i z okna.

Merry xmas everyone :)

190

Odpovědět

Maggot.Dawe: Byla to narážka na mě. Mr.Seven jsem byl já na fóru Maggots Lair ;-)

180

Odpovědět

už je na 37. místě v UK Chart :)

180

Odpovědět

Jediná dobrá věc na vánocích je volno až do silvestra...

192

Další