Craig Ferguson a FacebookThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:8 608

Dnešní video s Craigem bude jeden z jeho klasických monologů. V tomto se zaměřil na sociální síť Facebook a prozradí, proč ho nepoužívá.

Přepis titulků

Dnešek je dobrým dnem pro to být Mark Zuckerberg. Kdy taky není, že? Už není jen bohatý. Teď je super bohatý. Je tak bohatý, že si může koupat koule ve zlatě. - "Co děláš?" - "Ale jdu si ponořit koule do zlata." - "Pravého zlata?" - "No jistě!" - "Vždyť ti je to roztaví." - "To je mi fuk." V pátek byl Facebook uveden na akciový trh a vydělal mu 18 miliard dolarů. 18 miliard dolarů! Dokonce i Mitt Romney si říkal: "Saaakra!" "Saaakra, Marky Marku!

Ty je teda škubeš!" Moc se to neví, ale takhle Mitt Romney vážně mluví. Když nemá kolem sebe kamery, tak dělá... Koleduju si tu o malér, co? Facebook byl tedy uveden na akciový trh. Kdo ho nezná, tak je to webová stránka. Lidi ho používají, aby byli v kontaktu se svými přáteli a nepřáteli. Co je?! Vždyť je to webová stránka. Lidi ho používají, aby mohli kontaktovat přátele, nepřátele a známí. V osmdesátých letech jsem na to měl něco podobného, říkalo se tomu penis.

Tady máte můj penis. Je pro mě nepochopitelný, jak Facebook vydělává. Zvlášť když si uvědomíte, že nedělá porno. Já bych nikdy neinvestoval do ničeho, čemu nerozumím, což je hodně limitující, protože nerozumím hodně věcem. Například včera večer. Sedmá řada Kardashianek... To mi vysvětlete!

Sedmá řada! Sedmá! Co sakra... Co tam, sakra, jako dělají?! Chodí sem a tam a stěžujou si? To dělám i já! Kardashianky nejdou vysvětlit. Na druhou stranu i gilotina přitáhla davy... Mohli bychom zkombinovat gilotinu s Kardashiankama a sledovat to. Ne, to ne.

Nepodporuju násilí, přestože pracuju na CBS. Já Facebook nemám. Klidně mi říkejte, že jsem sto let za opicema, ale už mám způsob, jak udržovat povrchní vztahy s lidma, který skrytě nenávidím. Říkám tomu "chodit do práce". Ale... Je to jen vtip... Ne, není. Všechno, co jsem řekl, je pravda. Prý je na Facebooku několik Craigů Fergusonů, kteří se za mě vydávají.

To myslíte vážně? Ledaže by oni byli praví a já ten falešný. Vzhledem k tomu, že pracuju v Los Angeles a v šoubyznysu... Jsem já ten falešný. Facebook nepoužívám, protože omezuje moje možnosti. Když si vás někdo přidá do přátel, můžete buď přijmout, nebo odmítnout. To mi prostě nestačí! Vychovali mě skotští presbyteriáni. Nemůžu někoho jen odmítnout. Potřebuju ho nenápadně vypeskovat a okusit jeho slzy. Prosté odmítnutí není dostačující.

Když někoho vážně nesnáším, tak si ho chci vychutnat. Spousta lidí ho používá, aby se spojila se starými přáteli. Ne, díky. Jestli už nejsem váš přítel, má to svůj důvod. A to ten, že vám nejspíš dlužím prachy. Jiní ho používají na šmírování svých bývalých, což mi přijde divný. Když chcete šmírovat bývalý, udělejte to postaru. Prohrabejte se jejich odpadkama. To znělo oplzle. - Nebo ne?

- Tady máte můj penis. Co to... No nic. Facebook nepoužívám, ale chápu to kouzlo. Andy Warhol řekl, že v budoucnu bude mít každý svých patnáct minut slávy. A přesně takový je Facebook, až na to že nejste opravdu slavní. A těch patnáct minut trvá věčnost. Takže Facebook vůbec není jako ten citát. Zajímalo by mě, co by Andy Warhol řekl na Facebook. Udělejte tamto... Líbí se ti práce Andyho Warhola?

Mně jo. Mám ho rád. Mám rád ty velký konzervy, jeho Marilyn a Elvise. Jsou skvělý. Jasně, hlavně ty konzervy. To je sarkasmus? Já mám Andyho Warhola opravdu rád a jestli jsi jeden z těch, co haní moderní umění, tak jdi do p*dele. To byl slangový výraz! To by bylo. Tebe si do přátel nepřidám. - Ty máš Facebook?

- Jo, mám. - Fakt? - Jasně. Geoff Obdařený Peterson nebo tak něco? Musíš tam zadat nějaký jméno? - Trefil ses, Geoff Obdařený Peterson. - Nekecej. Takže jsi mě šmíroval! Jestli tím myslíš, že jsem se ti prohrabal odpadkama... - Nemyslel jsi spíš mýma kalhotama? - Jasně. Tím jsme uzavřeli kruh, tak spusť.

Dnešní díl vám přináší nová reality show s tou nejchlupatější smetánkou společnosti. Gilotina a pěna na holení v nové řadě Sekec mazec s Kardashiankama. Počkejte, počkejte! Počkat! Počkat! Jestli teď pustíme reklamy, tak ti nemůžu naložit za tu "smetánku společnosti". Jsem robot, tak mi polib zadek. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefunguje :-(

00

Odpovědět

Craigu! vrat se.

41

Odpovědět

Craig mě většinou baví, ale dneska jsem si kvůli němu monitor smíchy poprskal prvně :D

265

Odpovědět

Věta: "..ale už mám způsob, jak udržovat povrchní vztahy s lidma, které skrytě nanávidím." Je perfektně výstižná.

602

Odpovědět

Tak to tě lituju, jestli máš za tim účelem FB

120

Odpovědět

+eXeNe, ne. Já facebook mám výhradně kvůli sledování svých ex.

451

Odpovědět

Po prvýkrát som sa Fergusona skutočne bavil.:-D

713

Odpovědět

Chybí mi

1075