Craig Ferguson: Cold open #13The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:11 360

Cold open z předposledního dílu The Late Late Show s netradičním hostem na pódiu, který má ovšem obrovský podíl na celé show.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Zkoušíme, kdo mrkne první. Vždycky já! Běž ho omrknout. Co to bylo? Dobře, upaluj. Až ti sáhnu na rameno, uveď své jméno a odkud jsi. Josh Robert Thompson z Clevelandu v Ohiu. Tak Cleveland v Ohiu...

Čím se živíš, Joshi? - Namlouvám Geoffa Petersona. - Namlouvá Geoffa Petersona! Tak jo... Tak jo. Děkuju vám, posaďte se. Ale děláš toho víc, než jen hlas, že jo Joshi? - Ještě tahleta věcička. - No, ta je na potom... - Je to anténa. Ovládám tím Geoffa. - Podívejte se! Takže takhle se to dělá? Jo.

"Jak se máte, lidičky?" "Tohle je ku*evsky divný!" To teda je! Přesně, jak říkáš. Ku*evsky divný. - Můžu to říct? - Ne. Ale víš, co je divný? Tenhle malý mikrofon vypadá jako bradavice. - Něco jako pupínek? - Něco horšího. Bradavice je skotský slovo pro výrůstek. - Dneska je tu tvoje máma?

- Ano. - Opravdu? - Ano. - Sedí přímo támhle, postav se. - Zdravím! Takže tvoje máma nepřijde na poslední show, - ale přišla na předposlední show? - Ano. Bylo pro ni emocionální, že nebude na tý poslední. No zítřek bude plný emocí, kámo. Už se sem nevešla. Víte proč?

- Tamhleten rasista! - Seš rasista! - O co ti ksakru jde? - Vždyť je to jeho máma! - Ale ty tu nenamlouváš jen Geoffa, že ne? Přestaň si s tím hrát. - Promiň. - Propůjčuješ hlas taky všem volajícím, že jo? - Ano, přesně tak. Ještě nosorožici Sandru. - Udělej Sandru. Tu taky ovládáš tímhle? - Ne, další ovladač je vzadu za zdí. To nemůžeme mít univerzální ovladač? Na to už je teď asi pozdě. - A ještě naši kapelu Stydliví chlapi.

- No jo, ty taky děláš ty. - Jsou tam? - "Jak se vede? Tady Alfredo." Takže ty tisíce hostů, které jsme tady za ty roky měli, byli v podstatě jeden mizerně placený herec? Jo. Říkám mizerně placený, protože teď už s tím nic neudělá. Teď už máš bohužel smůlu, ale jestli správně odpovíš na moji otázku, tak tě CBS i s tvojí mámou pošle do... - Do restaurace!

- Páni! Dobře. Tady je moje otázka. - Island je v severním Atlantiku. - Ano. - Jeho hlavním městem je Reykjavik. - Ano. Odkud původně pochází jméno Peterson? Jméno Peterson pochází od tebe. Ty jsi ho pojmenoval Peterson. - Takhle to nemyslím...

- To je správná odpověď! To je správně a chci svoji večeři! Je to teda správně a ty jdeš na večeři se svojí matkou! To byl Josh Robert Thompson! Za chvíli jsme zpátky.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Peterson is a common English language patronymic surname, meaning "son of Peter". There are an estimated 700 variant spellings of the surname.[1] The form Peterson may also have arisen from Danish Petersen with a change of spelling commonly applied by Danish immigrants to English-speaking countries."

80

Odpovědět

Tak jasně, všechna islandská "příjmení" jsou podle jmen rodičů, buď –son nebo –dóttir. Konkrétně "Peter" pak znamená kámen (Derived from the Greek Πετρος (Petros) meaning "stone".).

60

Odpovědět

Podvod

15

Odpovědět

MCBP :D

513

Odpovědět

Tak ono je logické, že Geoffova matka bude kost.

2460

Odpovědět

Stýská se mi

332

Odpovědět

Jestli s nimi šel do restaurace i Geoff, tak to bych chtěl vidět záznam. :D

272

Odpovědět

Pekné, vtipné, Goeffa mám veľmi rád :D len krátke :/

281