Craig Ferguson: Cold open #10The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:7 315

Již desátý cold open je tu a další dvojice bude podrobena Craigovým dotazům týkajících se jejich soukromí. Poznámka: Při zmínce o reklamách na sendviče Craig pravděpodobně naráží na shodu křestního jména s osobou Jareda Fogleho, který byl tváří řetězce Subway. INS je zkratka pro již delší dobu neexistující úřad zabývající se udílením občanství a imigrační politikou USA.

Přepis titulků

Uveďte, prosím, pro diváky u televize své jméno. Začneme u mladé slečny. - Kate O'Brien. - Kate O'Brien... To bylo jméno jedné postavy v seriálu Kancelářská krysa. V tom jsem hrál! To je přece skvělý! Kate O'Brien odkud? - Z Irska. - Hezky. - A vy, pane? - Jared Style. - Jared Style odkud?

- Z New Yorku. Vůbec nevypadá jako v těch reklamách na sendviče. - Vy dva se znáte? - Ano. - V jakém směru? - Je to můj přítel. - Tvůj přítel, jo? - Ano. Takže ty sis myslela, že si ulovíš amerického přítele, abys získala propustku do USA, co?! Tak to sis vybrala špatně, protože Jared je agent v utajení. Jak se jmenují ty týpci, co mě pořád nahánějí?

Ty z Arizony... - Jak že se jmenují? - INS. - Jo, tyhle. Jsi... Máš americké občanství? Ne, nežiju tu. - Ty tu nežiješ? - Ne. Aha! Takže ty sis myslel, že získáš propustku do Irska tím, že ulovíš krásnou irskou dívčinu. Mimochodem dobrá práce.

- Byl jsi v Irsku? - Ano. V které části? Hlavně v Dublinu, ale i všude možně. - Ty jsi z Dublinu? - Ano. - Aha. Četla jsi tvorbu Jamese Joyce? Neboj, nečetl to nikdo. Podle mě ji nečetl ani sám James Joyce. Napsal prvních padesát stran a řekl si, že dál se stejně nikdo nedostane.

Těším se na vaši pečlivě napsanou kritiku toho, co jsem právě řekl. - Tak teda vítejte. Jak dlouho spolu chodíte? - Šest let. Kámo! Kámo! Kámo! Na co čekáš?! Došla někdy řeč na tohle téma? Ne.

To těch skoro deset tisíc kilometrů. Až se někde usadíme. Jo takhle. Čím se živíš? - Jsem muzikant. - Aha. - A ty? - Jsem porodní asistentka. Chceš se ptát na moji práci? Ne, mám dvě děti, takže jsem u toho byl. Víš, co mě překvapilo? Všechen ten materiál navíc, který přijde na svět s dítětem. - Jo, to je překvapující.

- Neuvěřitelný! O tom ti nikdo neřekne. Proto tolik otců omdlívá. Proto omdlívají? Já neomdlel, udělal jsem... - Výraz překvapení. - To teda. Bylo to jako bonus navíc. Byl jsi někdy u jejího porodu? - Ne, díky. - Aha. - Ty jsi někdy byla na jeho vystoupení? - Ano. - Na co hraješ?

- Na kytaru. Jsi docela cool, co? Ani ne. Ale jo. Docela mě to zastrašuje. Řeknu vám, že tohle je naposled, co tu mám někoho tak cool, jako jsi ty. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

conanova sestra?

31

Odpovědět

Možno by si niekto chcel pripomenúť Craigovu prvú rolu pred kamerami v roku 1987 v Červenom Trpaslíku epizode Sebevedomi a mindrak ako Listrové Sebevedomi.

150

Odpovědět

Možno by si niekto chcel pripomenúť Craigovu prvú rolu pred kamerami v roku 1987 v Červenom Trpaslíku epizode Sebevedomi a mindrak ako Listrové Sebevedomi

http://vignette1.wikia.nocookie.net/reddwarf/images/9/9b/Germs.JPG/revision/latest?cb=20070516034230

http://serialov.cz/index.php/1-serie-cerveny-trpaslik-online/sebevedomi-a-mindrak

110

Odpovědět

Cože, to je Craig ?! Po těch letech, co znám Trpaslíka nazpaměť .. Mi tohle říkáte až teď :(

190

Odpovědět

Tak to jsem si nikdy neuvědomil a to jsem viděl trpaslíka 4krát. :D Díky. :D

50

Odpovědět

Craig prostě nezklame, díky za tento bonusový materiál :D

900