Craig Ferguson: Cold open #16The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:10 649

Na tuto neděli jsem stihl připravit pouze krátký cold open, ve kterém se Craig pokusí zjistit, co je to vlastně IT, protože zatím nikdy nedostal pořádnou odpověď. Dočká se jí nyní? Na příští týden se mi snad povede připravit nějaký další rozhovor.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Dámy, uveďte divákům u obrazovek svoje jména. - Já jsem Courtney. - A já Julia. Dámy, mám za to, že tohle je vaše první rande. Seznámily jste se online? Možná. Jde o tohle... Věc se má tak... V první řadě sedí pár, co je na prvním rande a seznámili se online. Říkali: "Jsme na prvním rande a seznámili jsme se online.

To by mohlo být zajímavý." A já na to... Na vás dojde, hrdličky. Čím se živíte, dámy? Pracujeme na IT oddělení. Ve škole. - Ve škole říkáte? - Ano. - Jaký škole? - Vysoký škole. Byly jste na včerejším Superbowlu?

No, nebyla jsem přímo na něm... - Myslím, jestli jste se dívaly. - To jo. - Bavilo vás to? - Ano. Kdo vyhrál? Takže IT, jo? Studujete roboty a tak? - Ne. - V jednom kuse... Tak co tam vlastně děláte? Pořád všude slyším IT, a když se zeptám, co dělají, řeknou: " Znáš to..."

Takže jak to je? Co je to IT? Počítače a tak... Takže první rande, jo? Za chvíli jsme zpátky!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To Craigovo intro je prostě legendární :-) chybí mi :/

111

Odpovědět

Craig je super. Měl by založit kapelu nebo tak něco .... :-P

164