Craig Ferguson: Cold open #6The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:405
Počet zobrazení:7 660

Další šťastlivec z Craigova publika se ocitne na pódiu a bude mít možnost pokecat si s Craigem, ale ani pro jednoho z nich to nebude zrovna jednoduchý rozhovor.

Přepis titulků

Vítejte u speciální mezinárodní The Late Late Show! Je to tak, hochu? Máme tu hosty z celého světa! Odkud podle tebe ten týpek je? Podle tebe je každej z Mexika... Běž ho omrknout, já hned přijdu. Říkám ti, že není z Mexika. Upaluj. Tak jo... - Buď v klidu.

Nic se ti nestane. - Jasně. Až ti sáhnu na rameno, uveď své jméno a místo bydliště. Alouk z Indie. - Alouk? - Jo. - Z Indie? - Jo. - Odkud přesně? - Z Nového Dillí. - Z Nového Dillí? Jo. Děsím tě nebo co? Odstupuješ ode mě. Ne, v pohodě. Jen se na tebe dívám. Co děláš v LA?

Jsi na dovolené? Ne, studuju tady. - Co studuješ? - Management podniku. - Management podniku? - Jo. Aha. Kde studuješ? - Jsi nervózní? - Ne, nejsem. Nemusíš být nervózní, vždyť tohle ani není pořádná talk show. - Mám z tebe pocit, že tě děsím.

- To ne, jsem v pohodě. - Jsem v pohodě. - Dobře. Takže jsi z Nového Dillí, - studuješ management podniku... - Jo. A... Jak dlouho už tu žiješ? Asi šest, osm měsíců. Od loňského září. Už sis tu našel americkou přítelkyni? Zatím ne, ale hledám ji.

- Hledáš? - Jo. - Co přesně hledáš? Nevím. To se uvidí. Tak to mám dobrý nápad. Pošleme tebe a holku, kterou budeš chtít, nebo chlapa... Nikoho nesoudím. Prostě někoho, koho chceš vzít na rande, do... Jaké restaurace? La... Jak že? Locanda Veneta, což je skvělá italská restaurace. To není od Indie tak daleko.

Většina Američanů tomu věří... Jako by nic. Ale napřed musíš odpovědět na otázku. - Management podniku... O tom nic nevím. - Dobře. - Teprve se to učím. - Co už ses naučil? Teď jsem dokončil prvák, takže... Správně! Vyhráváš! Koho vezmeš s sebou?

Je někdo, koho bys chtěl pozvat na rande? Možná bys tu osobu měl hned teď pozvat. Pozvi někoho skrz televizi! Teď nevím jak. Má na tebe někdo zálusk? Holka, nebo kluk... Nikoho nesoudím. - Ne, já nevím. - Ty nevíš? - Budu hledat. Posaď se, kámo. - Pořád hledám... - Zamysli se nad americkýma holkama.... Jsou jako holky všude jinde na světě. Musíš je respektovat. - Neboj se.

- Dobře. Buď přímočarý, snaž se být vtipný. Nebuď nervózní a divný. - Přidej trochu sebevědomí a ono to půjde. - Jo, děkuju. Dobrá rada. Mám o tebe starost. Hodně času... - Hodně času trávíš o samotě. - To ne. - Hraješ videohry? - Ne. - Dobře. - Jaké máš koníčky? - Rád chodím ven. - Procházím se, občas hraju tenis.

- Tenis? - Jo. - Ten nemůžeš hrát sám. - Hraju s kamarády nebo s tím, kdo se najde. - To je dobrý. - Rád koukám na televizi. Tohle všechno mám taky rád. Až na ten tenis. Já taky nepocházím odsud, takže vím, jaké to je přijet sem a být v ústraní, ale Amerika je přátelská. Budeš v pohodě. - Chvíli trvá, než si člověk zvykne. - Jo, to jo. - To se srovná. - Jasně. - Nebuď na sebe zbytečně tvrdej.

Ten přechod chce čas. - Jo. - Rodinu máš v Indii? - Jo, ale tady mám staršího bráchu. - Tvůj starší brácha je tu? - Jo. - To je dobře. Je to hňup? - Ne. - Můžeš vzít do restaurace jeho a pak s ním jít zapařit. - To jo. - Musím pokračovat v show, kámo. - Jasně. Užij si večer. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když už má našeho milovaného Craiga někdo nahradit, tak je to alespň Craig z milovaného Doctora Who.

00

Odpovědět

Video super. Já bych byl ještě vyjukanější. :D A ta znělka je prostě božííí! :)

130

Odpovědět

Proč někdo v Česku nedělá tak dobré talkshow?

283

Odpovědět

protože jsme nudní :D

255

Odpovědět

+GikyNudnej národ rozhodně nejsme. Troufl bych si říct, že v Evropě sme po Britech hned jedni z nejvtipnějších.
Problém, je že televize u nás je úplně o něčem jiným a ty lidi v ní jakbysmet. Proto u nás taková show nejde udělat.

455

Odpovědět

já si myslím, že je to proto, že my na vlastní snahu dost nadáváme, kdyby tohle podobné udělal čech, tak se tomu nezasmějeme, budeme nadávat, že to není vtipný a že je v pozadí smích přidanej a kdovícovšechno bychom si ještě našli

130

Odpovědět

+fracekNeasi. Naposledy mě pobavil Čtvrtníček, jak uvolněně odpovídal na otázky moderátora na ČT a pak čtu naštvané komentáře moralistů o tom, jak moc byl zhulenej :D

70

Odpovědět

Fergusonem se hodně inspiruje Kraus. Já myslím, že velký problém je v hostech. Podle mě u nás není tolik celebrit, které se dokážou uvolnit a udělat si ze sebe srandu. Mám pocit, že se u nás všichni berou hrozně vážně.
Druhá věc je, že na televizi u nás nejvíc koukají starší ročníky a show s robotickým kostlivcem a koněm by je asi moc nenadchla.

130

Odpovědět

Craig je prostě nejlepší!!!

282

Odpovědět

chudák z toho byl vyjukanej, ale Craig to udělal dobře, nezačal tlačit moc na pilu, za mě má velký plus

882

Odpovědět

Netlacil moc na pilu? Dyt po nem chtel at pozve nejakou holku na rande do italske restaurace skrze televizi :D ... no a vsichni moc dobre vim jak vypada takove Rande televizi. Slávek by mohl vyprávět :D

271

Odpovědět

yeah

241

Odpovědět

Fergusen je fakt borec, taková pohodová a přitom dost zábavná talk show :-)..

724

Odpovědět

souhlas...o to vetsi skoda ze za dva mesice konci :(

171

Odpovědět

+TyrionUž ohlásili, kdo ho nahradí nebo se to pořád neví?

10


Odpovědět

+TyrionAspoň, že ten jeho následovník není amík

40

Odpovědět

podle mě pecka :D

342