Craig Ferguson: Tweety a e-maily #14The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:9 213

V dalších Tweetech a e-mailech se dozvíte, jaké psy má Craig doma, kterého má nejradši a také si připomenete jména sedmi trpaslíků, ovšem v Craigově podání.

Přepis titulků

Góóól! Vítejte zpátky! Vítejte zpátky. Geoffe, vzhledem k tomu že jsme dnes řešili cenzuru, foukneme si do harmoniky. - To bylo hloupý. - Blbost. - Prostě hloupý. - Pitomý. Na co je čas, Geoffe? V téhle části show čteme tweety a e-maily od neznámých lidí, čímž jen natahujeme čas.

Otázka: Co jsou Tweety a e-maily? - Prozrazuješ naše tajemství. - Omlouvám se. - Až dodnes... Do sedmého května... - Jo, sedmého. Bylo tajemstvím, že tu jen natahujeme čas, než přijde prosinec. - Tihle diváci jsou nějací utleskaní. - To jo. Myslím, že nevědí, co mají dělat, a když mají projevit emoce, udělají... Ve vztahu by to bylo divný. Jeden řekne: "Miluju tě, Margaret." Jsi můj nejlepší kámoš, Craigu.

Geoffe, proč nikdy, když s tebou mluvím, netleskáš? To není žádný potlesk. Prokaž mi svoji lásku tím, že mi zatleskáš. Já nemůžu... Není to fyzicky možný. Není, protože nechceš! Nejsem na to stavěný. Nech mě na pokoji! Mrzí mě, že jste to museli vidět. Jen jsme si chtěli udělat hezký večer. Vždycky všechno zkazíš! Řekl jsem ti, ať si nebereš tuhle kravatu, je jako moje oči. Přesně kvůli tomuhle nezažijeme nic hezkýho!

Vždycky mě tak rozčílíš, že si musím nasadit svoje pouta. Klidně si nasaď svoje pouta, protože já jsem vězněm tvojí lásky. Počkejte... Podívejte se... Zase tleskáte, protože nevíte, co se tady děje, ale jestli to tak chcete dělat dál, budete tleskat celou show. Když my nevíme, co se děje, většinou nadáváme, ale to nesmíme. To máš ku*va recht. Takže...

Co je?! Jsi rasista! Tak jo... - Uděláme rychlou znělku. Můžeme? - Jasně. Dobře. Bouchl jsi do zvonku. - Jedno cinknutí. - Mluvíme německy. - Dvě cinknutí. - Pořád mluvíme německy. - Tři cinknutí.

- Drákula! - Čtyři cinknutí. - Italský Bill Clinton. Pět cinknutí je pokojová služba. Nechci s nikým od nich mluvit. - Já chci, aby ten telefon zazvonil. - Už mě to nebaví. - Takže ty jsi někomu dal pokyn, aby ten telefon nezvonil? - Si piš. Dobře. Takže telefon zvonit nebude... Haló? Pizzerie Top Choice, co si dáte? Pizzerie Top Choice, jo?

Proč mi voláte? Já vám pizzu neudělám, vy byste ji museli udělat mně. Já jsem jen zaměstnanec, takže jakou chcete? Velkou nebo jakou? Jakou pizzu děláte? Jakoukoliv. Máte pizzu ze zlata? No tak, dneska dělám dvanáctku, neblbni. Tak to jsme dva. - Tak zase někdy.

- Dobrá. - Nesnáším, když se tohle stane. - Volali ti z pizzerie... Týpek z pizzerie, který dělal... Já jsem volal... On volal sem, abychom si objednali pizzu. - Tenhle je od Alexe z Indianapolis. Byl jsi tam někdy? - Jasně. Co se ti tam líbilo? Líbili se mi místní lidi a taky tráva. Tu mají fajnovou. Přesně tak. Alex píše: "Craigu, kterýho ze svých psů máš nejradši?"

Mám tři psy a všechny mám stejně rád. Až na německého ovčáka, kterého upřednostňuju. Který pes má problémy s plynatostí? Francouzský buldoček, který je jak jinak než z Francie. Pak mám Jack Russella z Irska a ještě německého ovčáka z Německa. A funguje to asi takhle. Ten německý ovčák... Irský Jack Russell vyšiluje...

A německý ovčák dělá: "Všichni sem." "A tam budete stát, dokud neřeknu, že už tam stát nemusíte." "Já mezitím budu támhle dělat ten největší bobek, jaký kdy uvidíte." To je pravda. Když ráno vyjdu před barák, vidím hromadu jak od houmlesáka. - Od houmlesáka? - Jo, od houmlesáka. - Rozumím ti. Od houmlesáka, co má rád masové koláče a Guinness. Jsem z toho tak v šoku, že se zmůžu jen na...

- Tenhle je od Olivie z New York City. Byl jsi tam někdy? - Tam jsme byli spolu. No jo, a bydleli jsme v tom hotelu, jehož jméno nemůžeme říct. - Tři... - Tři roční období a ještě jedno k tomu. "Milý Craigu, až skončíš na CBS, nechtěl bys kandidovat do Kongresu?" Nechtěl. Ne. Proč ne? Protože nemůžeš.

Mohl bych. Podle zákona bych mohl. - Ale nemohl bych být prezident. - To ne. Ale ty nechceš být ani jedno z toho. Chceš přece být premiérem Austrálie. Ještě nevím. Buď premiérem Austrálie, nebo moderátorem televizní soutěže. - Takže jedno z toho? - Na tyhle dvě možnosti jsem to zúžil. Dobře. Z Austrálie mi ještě nedali vědět, takže to spíš bude ta televizní soutěž. Taky bych řekl.

Tenhle je od Lacey z Omahy v Nebrasce. Pamatuješ si, jak jsme tam byli? Já tam vlastně byl bez tebe. Cože?! "Milý Craigu, kolik ze sedmi trpaslíků si pamatuješ? Jde o sázku." Štístko, Rejpal, Šmátral, Dřímal, Margaret, Dave a... - LeBron. - Přesně tak. Dal jsi je dohromady všechny. Za chvíli jsme zpátky!

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ať už je prosinec a nahradí ho někdo zajímavější :)

356

Odpovědět

Jsi půl roku pozadu, biaaaatch

272

Odpovědět

jen 3 ?

10

Odpovědět

Všimli jste si, že celou dobu sedí, dělá p******y, baví se s robotem a oni mu za to platěj mrtě peněz? On je vážně génius.

1033

Odpovědět

Když si uvědomíte, že ten chlap si tam stačí s robotem a týpkem v koním obleku, je to docela působivý a divný zároveň.

900

Odpovědět

Vždycky, když vidím nový video od Craiga, tak jsem nadšenej a pak si všimnu, že to jsou tweety a emaily a je po nadšení...:)
Ne že by to bylo špatný, lepší něco od Craiga než nic, ale rozhovory jsou stokrát lepší.:)

657

Odpovědět

¯\_(ツ)_/¯

255

Odpovědět

To je přepis té mazanice do latinky? Myslím té co máš v ikonce u jména?

121

Odpovědět

+PepekPřijde ti to jako latinka? :D lol

193

Odpovědět

+PepekHlupák, nerozozná latinku od egyptštiny.

21