Craig Ferguson: Tweety a e-maily #7

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:642
Počet zobrazení:9 333
Nejspíš nebudete vědět, že Craig v roce 2013 dostal na kanadském Banff World Media festivalu cenu s názvem Sir Peter Ustinov Comedy Award, která je udělována za mimořádný komediální přínos. V minulosti tuto cenu dostali například Kelsey Grammer alias Fraiser Crane, Ricky Gervais nebo Chuck Lorre, který stojí za seriály Dva a půl chlapa a Teorie velkého třesku. A právě tato cena bude mít hlavní roli v tweetech a e-mailech s pořadovým číslem 7.

Přepis titulků

Vítejte zpátky u cenou ověnčené show, ve které slavíme, že jsem dostal cenu. Hej, Geoffe! Vím, že čteš knihu od Edgara Allana Poe, ale co to leží na ní? - To je významná cena. - Významná cena! Kdo tu cenu dostal? My oba? Jen ty, Craigu. Promiň.

Myslím si, že je pro nás oba. Ne, není. Je jenom moje. Ne, je pro tebe, pro mě a pro všechny bezvýznamné lidi. "Konečně!" Udělali držátko pro loutku Drewa Careyho, to je super. - Fakt? - Jo, má držátko. - Tak velký vliv má na CBS. - Jasně. A to dokonce i v podobě loutky. Má tu vlastní speciální místo.

Uděláme si trošku televizní nostalgie. Udělejte detailní záběr. "Jdeme na bowling." "To je svět Drewa Careyho!" To bylo dobrý. - Dost dobrý. To bylo na další cenu. - To jo. Na co je čas, Geoffe? Je čas na tweety a e-maily. Čas na rady od chlápka, který mi pořád dokola cpe, že dostal významnou cenu.

Pořád a pořád dokola. Nechtěl bych ti způsobit opakující se zranění. Opakující se zranění z přetěžování. - Chceš udělat znělku? - Jo. - Připraven? - Jasně. Čas na tweety a e-maily. Tenhle je od Lauren ze South Tacoma ve Washingtonu. - Byl jsi tam někdy?

- Super místo, skvělí lidi. Jestli jste zažili kóma, je to pro vás ideální místo. Lauren píše: "Jak se ti líbilo v Kanadě?" Bylo to báječný. Užil sis to, Geoffe? Jak se opovažuješ?! Víš, co? Až tam pojedu příště, tak jedeš se mnou. - Vážně? - Jo, pojedeš se mnou a užijeme si to. Dáme si javorový sirup, slaninu a budeme zdvořilí. Bude to super. Tak jo, bude to divoký.

Byli tam opravdu milí. Hodně lidí se na tebe ptalo. - Vážně? - Jo, ptali se: "Hele, Craigu, kde je ten vtipnej?" Je to pravda. Tenhle je od Marge z... odněkud a píše nám: "Drahý Craigu, Geoffe a Secretariate, tancujete, když vás nikdo nevidí?" Ne. Já ne, co ty?

Omlouvám se. A co ty, tancuješ, když tě nikdo nevidí? Ne! Že ne? - Ne! - Ne! Ne! Ne. - To vlastně ani není tancování.

- To ne. Taky bych to chtěl umět. Zatahám za nitky a budeš. Tenhle je od Alexeje z Petrohradu v Rusku. Páni, nevěděl jsem, že CBS vysílá v Rusku. Taky že nevysílá! Kyber-loupež! Říkáš kyber-loupež? - Jasně. - Dobře. - Nic k tomu nemám, jestli ty... - Očekával jsem nějaký zvuk - nebo něco takového.

- Jasně. Kyber-loupež! Jo, to je ono. Nebo... Kyber-loupež. Co to, sakra? - Počkej... - Zkusíme to znova. Kyber-loupež. Jo... Páni!

Počkejte. Vydržte chvíli. Ano? - To je Kanada. - A jéje. Ano, chápu... Chtějí vrátit tu cenu. Poprvé jsme dostali nějakou cenu. Měli jsme ji v rukou... A teď jsme o ni přišli... kvůli kyber-loupeži.

Ježíši Kriste! Co to je, sakra? Myslel jsi: "Kyber-loupež?" A co takhle: "Kyber-loupež"? Někdo si právě zachránil zadek. Alexej píše: "Ahoj Craigu a Geoffe, jaké plavky se letos nosí v Americe?" Jestli se sem chystáš, tak všichni nosí klasický slipový. Říkal jsi: "Slipový?"

Krucinál...? To vůbec nedává smysl. Dáme si tichou chvilku? I když nezaručuju, že bude tichá. - Chceš to zkusit? - Měli bychom. - Tak teda tichá chvilka. Počkat! - Uděláme sexy tichou chvilku. - Tak jo. Za chvíli jsme zpátky. Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po třech minutách vypnuto pro absolutní nevtipnost a nekoukatelnost.
Ksakru, kde je (občas tolik potřebné) tlačítko ODPAD?

00

Odpovědět

Tenhle chlapík mi fakt moc chybí. Ten tlustý debil je pro mě dodnes největší chyba

00

Odpovědět

Existuje nějaký univerzální překlad věty "I dare you" ?

10

Odpovědět

Můžu zkusit něco podobného, ale aktuálnějšího, přeložit :)

20

Odpovědět

2:38: That´s the place to be, if you enjoy Tacoma. (the coma) Nechci dělat chytráka, jen bych se rád zeptal, jestli tam není dvojsmysl s podobností slov. Líbit se vám tam může jen když jste v kómatu.

45

Odpovědět

Jo, taky jsem to tak chápal, ale nebyl jsem schopný to vymyslet tak, aby to aspoň trochu odpovídalo, ale teď už vidím docela schůdnou variantu.

91

Odpovědět

Řekl bych že "Pokud se vám líbí v Tacomě tak je Tacoma to pravé místo" je i trošku vtipnější :)

19

Odpovědět

Ah, pripadám si ako 8 ročné decko, keď som sa tu začal rehotať na tom prvom prdu.. :D

1645

Odpovědět

už jenom za sexy tichou chvilku 10* :D

1113

Odpovědět

Ta figurka co na konci zhodil ne kůň byla ta hulibrčka ze srajlajtu ? :D

268