Craig Ferguson: Tweety a e-maily #9The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:479
Počet zobrazení:8 394

Další várka diváckých dotazů čeká na své zodpovězení a zase to budou odpovědi výživné, tedy pokud vůbec nějaké budou. Navíc, jestli sháníte tip na seriál, Craig o jednom skvělém ví. Malá zajímavost: Kenny Loggins je DJ rádia Los Santos Rock Radio ve hře GTA V.

Přepis titulků

Vítejte zpátky... Vítejte zpátky u velkolepé show v Den stromů a tučňáků, - ve které oslavujeme stromy a tučňáky, že Geoffe? - Si piš! A jak to provedeme? Nakrmíme stromy tučňákama. To by podle mě nefungovalo. Existuje snad nějaký strom, který se živí masem?

- Masožravý strom? - Jasně. - Jo? - Jo. - A jaký? Divoce rostoucí zanzibarský masožravý strom. Existuje něco jménem mucholapka podivná. To je pravda, ale to není strom a... Možná kdybys ji pořádně zalil... Ne, to ne. To je směšný. To je jak, kdybys řekl, že zaliješ sebe a stane se z tebe strom.

Když se namočíš, nestane se z tebe jiný organismus. To ne, ale užiješ si to. Na co je čas, Geoffe? Je čas na stromové tweety a e-maily s chlápkem, který je velký fanda listí - Craigem Fergusonem. - Co to sakra bylo?! - Chtěl jsem... Všechno je super! Stromy! Zníš jako ten týpek z rádia, Kenny Loggins. - No jo...

- Už dlouho se neozval. - Toho mám rád. Haló? Zdar, tady Kenny Loggins alias K-Log. Kdo je tam? Kenny. K-Log. - Neudělali jsme znělku. Připraven? - Jo. Tweety a e-maily! Bože můj! - Jsi v pohodě? - Jo, ale skoro jsem ohluchl. Cože?

Nech toho! To není vtipný. - Tenhle je od Dannyho z Columbusu v Ohiu. Byl jsi tam někdy? - Moje oblíbené město. Píše: "Craigu, vypadáš šťastně, znáš nějaký triky, jak mám učinit svoji manželku šťastnou?" Zaprvé: tohle není mé pravé já. Je to jen póza. - Je to tak? - Jo. A nejsem šťastný. Jsem nešťastný, podivínský samotář. - Správně?

- To je pravda. A jestli chceš učinit svoji manželku šťastnou... Já vím jen o jediné věci, která fakt funguje, a to... - Řekni jim to, Geoffe. - Kup jí tučňáka. Kup jí tučňáka... Tenhle je od Moly z... - Tím "kup jí tučňáka" myslí stimulaci klitorisu. - Přesně. Přesně tak. Takže si, pánové, zapamatujte, že před spaním se máte přitulit k manželce a "koupit jí tučňáka".

"Mohl bys mi koupit tučňáka?" "To si piš, že mohl!" Jen tak mimochodem, takhle se to nedělá. Když chcete někomu "koupit tučňáka", stačí jen... "Koupit tučňáka." Představte si Billa Clintona: "Kupuju ti tučňáka." -Vy to zcenzurujete?

Proč?! - Co je, sakra? Jsi rasista! Abychom si to ujasnili... Ty, jakožto režisér téhle show, mi nechceš dovolit, abych americké muže informoval o tom, jak americkým ženám stimulovat klitoris? Ty jsi ten, kdo brání ženám, aby "dostávaly tučňáka", kterého si zcela zjevně zaslouží. Slyším bučení, dámy?

- To mě pobavilo. - Když to funguje... Tenhle je od Mika z Kansasu/Austrálie. Cože? Jak může někdo být z Kansasu/Austrálie? - Žije ve dvou různých časových pásmech? - Možná jo. Tenhle je od Lisy z Happy Valley v... Píše se tu PSU, co to znamená? - PSU? - Jo. Je tu vykřičník, takže to nejspíš bude škola. Happy Valley a PSU?

Pensylvánská státní univerzita? Zmlkněte... Happy Valley... Nakonec je tu tenhle od Margie z Duluth v Minesotě. Byl jsi tam někdy? Duluth... Jo. - Co jsi tam dělal? - Navštívil jsem Happy Valley jednoho chlápka. - Koupil sis tam něco? - Jo, tučňáka. Tak tučňáka... Píše se tu: "Drahý Craigu a Geoffe, máte nějaký plány po páteční show?"

To je náhoda, že se ptáš. S Geoffem máme v plánu promítací párty - mého nově oblíbeného seriálu Foylova válka. - Jo. Je to britský seriál, který se mi moc líbí. - Skvělý seriál. - Je o detektivovi, který řeší zločiny a má mnohem lepší klobouk než tenhle, ale já tu jiný nemám. A když dopadne... Vypadá to nějak takhle. - Geoffe, ty budeš padouch a já detektiv.

- Dobře. Funguje to následovně. Jsi velmi nemravný a za to tě zavřu do vězení. A tam tě pověsím. Moc mě mrzí, co jsem provedl. Budou tam tučňáci? To souvisí se zločinem, který jsi spáchal. Ukradl jsi tučňáka.

Je velký rozdíl mezi koupením tučňáka a jeho krádeží. Krádež tučňáka.. je nemravná. "Koupení tučňáka"... je přátelské. Jsem z toho zmatený, rychle mě strčte za katr. - Ještě musím udělat jeden monolog. - Dobře. A pak půjdeš za katr.

Neúčinkoval jsi náhodou ve variéte, než ses stal detektivem? Ano, účinkoval. Jak sis říkal? Vystupoval jsem pod jménem Fergusonovi tučňáci. Na pódiu jsem "koupil tučňáka" a obecenstvo šílelo. To si pamatuju, bylo to vzrušující! - Co to děláme? - Co se sakra děje? Za chvíli jsme zpátky.

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super díl a opět velký dík za překlad jen tak dále :)
Btw.. zkoušel někdo z Vás někdy napsat na ten jejich email? Já bych chtěl sehnat jeho fotku podepsanou ale nevím jestli ty emaily čte nebo mu je někdo jenom vybere a na polovinu nezareagují ani.

11

Odpovědět

porad nechapu proc tu show chce skoncit..

vemte si jak je normalni a dela same vtipy.. conan je arogantni a tlaci vtipky z ostatnich

3513

Odpovědět

7 minut a nálada vydrží až do rána... 10/10 !!

384

Odpovědět

Nevíte někdo, jaktože se mě přestali u všech videii ukazovat titulky? Nee, že by to nějak moc vadilo, ale u něčeho by se hodily .... dík za případný tip

212

Odpovědět

btw cookies mam smazany, adobe player nejnovejsi verzi, ale cc v pravem rohu se mi uz vubec nezobrazuje ..... nemel tu nekdo stejny problem ?

04

Odpovědět

+VanJinej prohlížeč si zkoušel? Vypnout pluginy si zkoušel?

04

Odpovědět

+VanZ pluginů mam akorat ad block a dokumenty google. kdyz je vypnu tak se nic nezmeni, a jo zkousel jsem to i na mozzile a taky nic.

Im freaking clueless

03

Odpovědět

Takže Craig Ferguson chce mít stejně jako Key a Peele obrázek ve slovníku ... :D Přejme mu to a raději kupme našim slečnám tučňáka než nám vymydlí čičinu ...

594

Odpovědět

Aaaaa thx sooo much.Škoda že sem přidávate vědšinou trapný kanaly z youtube a ne pořadnej humor jak jste to dělaly do nedavna.
Craig 10/10 !!!!!!!

1829

Odpovědět

Kdybys radši napsal, jaký YouTube kanály považuješ za trapný a co je podle tebe naopak pořádnej humor, byl by tenhle komentář asi 10x přínosnější. ;-) Tyhle výkřiky do tmy nic neřeší.

372

Odpovědět

+BugHer0Pro mě -Key a pele, Immersion,Párty prvních měsíčků-s**t!
Za to Ferguson(40%VIDEI NEFUNKCNICH),Jimmy Carr,Iglesias(all stand-up)
HISHE atd jsou naprosta pecka ktera by tu měla být vic nz to prvni.
V TOP10 taky mate Olivera(bomba) Whose line! a podobný tak proc je neprekladat castejc??

39

Odpovědět

+BugHer0irachio: Vyjádřím se k tomu Oliverovi. Překládat víc videí než jedno týdně nemá smysl. Na svůj oficiální kanál nahraje většinou 3 videa týdně, z toho jedno je to "hlavní", které se objeví i u nás, a další dva krátké úryvky.
A překládat z videa z neoficiálních kanálů nemá smysl, jelikož by to nakonec skončilo tím, že by brzy bylo nefunkčí (smazané z YouTube).

110

Odpovědět

Getting a Penguin a Pussy on a chainwax? To je nějaký víkendový double? :D

860

Odpovědět

Dneska nebude John Oliver? Jsem se na něj celý týden těšil :-/

371

Odpovědět

Bude zřejmě ve středu, promiň, ale těch talk show moderátorů je tolik, že to musíme trochu střídat, a ne mít jednou týdně Conana, v neděli Johna a ve středu točit Kimmela, Craiga, Fallona a další... ;-)

102

Odpovědět

+BugHer0V pohodě, jsem to nemyslel nijak špatně. Ale jsem myslel, že jste Olivera zařadili jako pravidelný pořad a teď koukám, že je to jen rubrika.
Tak se snad ve středu dočkám. ;-)

160

Odpovědět

+BugHer0Hlavne sa pozrite na oblubenost, hodnotenie, a taktiez komentare ludi :) Fallon je trapny a je tu asi najmenej oblubeny (spolu s Lettermanom), Craig ma dobre, no i slabsie videa, napodobne aj Kimmel. Ale Craig je velmi oblubeny a vtipny, prirodzeny, ako uz bolo spominane :)
No a potom tu je John Oliver, od ktoreho tu je 6 videi, z toho 5 je jeho Last Week Tonight, a dve z nich su v top 10 mesiaca ;) Jedno je dokonca uplny top, skore 9.74 :) Takze ludia by ocividne viac prijali Johna pravidelne :)

160

Odpovědět

+BugHer0A este par cisel :) John Oliver a jeho "Vsemocna fifa" je 2. top video celkovo :) Hodnotilo ho 2 022 ludi, co je najviac hodnoteni z tych top videi mesiaca :) Ani Conan, ani Key a Peele, a dokonca ani oblubene Whose Line Is It Anyway nema tolko hodnoteni :) myslim, ze to o mnohom vypoveda...

130