Craig Ferguson: Tweety a e-maily #8The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:8 005

V dalších Tweetech a e-mailech budou velkou roli hrát písně Davida Bowieho. Projeví se Geoffův textařský talent a dojde k malému zmatku, se kterým si však Craig ví rady.

Přepis titulků

Vítejte zpátky u dnešní show, ve které oslavujeme narozeniny Davida Bowieho, správně Geoffe? - Správně, Craigu. - Dnes budeme hasit oheň benzínem. - Správně, Craigu. - To je písnička od Davida Bowieho. Hraje na konci filmu Hanební pancharti od Tarantina a je skvělá! Hasit oheň benzínem... Je úžasná! Zapálí to tam a pak hraje Hasit oheň benzínem.

Jo, já to chápu. Nevypadá to, že bys sdílel moje nadšení. Já jsem speciálně pro naši show přepsal Dívku z Číny. To snad ne. - Je to dobrý. - No nevím... - Dost dobrý. - Dobře, ale ať je to krátký. - Bude. "Tlačítko na změnu programu, se mnou si nezahrávej, dám vám mizernou televizní zábavu, modrookého robota a Skota, který se k vám vkrade a udělá: Pšššt."

"A udělá: Pšššt." "Dám vám televizní zábavu..." Nezpíval to jeden čas i Iggy Pop? Možná. Dobrou noc, vážení. Tenhle je od... Na co je čas, Geoffrey Petersone? Potřebujeme jen e-maily, ty sladké e-maily, e-maily všude kolem nás...

Co? Omlouvám se. - To byla znělka? - Jo. - Dobře. Je teda čas na e-maily. - Dnes tu máme pořádný zmatek. - To jo. - Podle mě za to můžou režiséři. - Souhlasím. Možná bychom měli šanci, kdybychom si to předem nacvičili, ale místo toho vysíláme tohle. Je to ostuda a neúcta.

Zítra přijdeme dřív a nacvičíme si to. To ani náhodou! Ani náhodou! Děkuju vám! Děkuju vám za to, že se vám tak líbí moje bezohledná lhostejnost ohledně vaší zábavy. Tenhle je od Michaela z Columbusu v Ohiu. - Byl jsi tam někdy? - Nádherné místo. - To jo. Píše: "Drahý Craigu, Geoffe a Secretariate."

Myslím, že Secretariat teď udělal: "Jak je?" Udělej to znova. Jak je? Jak je? Co řeknou holky, když já, ty a Secretariat vejdeme do klubu? Řeknou: "Borci už jsou tady!" "Drahý Craigu, Geoffe a Secretariate, je popíjení v letištním baru v sedm ráno špatné? Chlap, co sedí vedle, mě soudí."

Dokud na sobě nemáš uniformu pilota, tak je to v pohodě. Tenhle je od... Nicka z Brunswicku v Maine. - Byl jsi tam někdy? - Krásné místo. - Tam jsem zažil věci... Píše: "Drahý Craigu a Geoffe, všichni víme, co holky řeknou, když vejdete do klubu, ale co řeknou, když odcházíte?" Nic, odchází s námi.

Jak je, Secretariate? Jak je? Jak je? To jsi moc nedomyslel, co?! Nakonec je tu tenhle od Sandry z Huntingtonu v New Yorku, která píše: "Ahoj Craigu a Geoffrey..." - Ahoj. - Ahoj. "Moje dcera s přáteli vás každý večer sledují na koleji. Mohli byste je pozdravit?" Ahoooj. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Craig je hrozně sympatickej, akorát mě tyhle tweety až tak nebaví, ale neni to špatný :) teď se mi Craig líbil dost v sitcomu Hot in Cleveland, hezky tam zapadl, tak doufám, že se zas objeví :)

40

Odpovědět

Oh baby, just shut your mouth :-D....jedna z milionu mých oblíbených!...zajímalo by mě, jak by to pokračovalo dál, kdyby Craigovy myšlenky zůstaly u Iggyho :-D

10

Odpovědět

chtelo by to uz taky nejaky rozhovor :D

70

Odpovědět

Brzy určitě nějaký bude

100

Odpovědět

Ta písnička je ve filmu dřív, je to ta veliká příprava...jojo, Cat People je od Bowieho moje nejoblíbenější.
https://www.youtube.com/watch?v=gS1IG8hw73A

20

Odpovědět

Na to, že bylo Craigovi včera 52 let, tak je to pořádný borec. Normálně závidím jeho dětem, že mají takového čupr fotříka.

796

Odpovědět

Jedině borec totiž může hrát teplýho skotskýho kadeřníka a dělat i talkshow !

242

Odpovědět

A tomu taky odpovídá že jeho současné (3.) ženě je teď rovných 30 :)

242

Odpovědět

A mně je 22 a brala bych ho všemi deseti :D

225

Odpovědět

+mistyMně je dvacet, ale bral bych ho maximálně jako kámoše.

331

Odpovědět

+mistyCard: Niekto tu je vyberavy :D

181

Odpovědět

+mistyCraig sice nejsem ale když bude tma ?

00