Craig Ferguson: Tweety a e-maily #10The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:471
Počet zobrazení:8 888

Máme pro vás jubilejní desáté Tweety a e-maily, ve kterých Craig pozvedne svoji show o level výš! A pokud jste to nevěděli, tak v The Late Late Show mají vlastní kapelu, jakou svět neviděl!

Přepis titulků

Jooo! Góóól! Tak se to dělá. Vítejte zpátky u speciálního dílu, ve kterém oslavujeme obyvatele Švýcarska! - Užil sis to v Curychu? - Jo, užil. - Co se ti tam líbilo nejvíc? - Jídlo. To bylo dobrý. Jaký švýcarský jídlo máš nejradši? - To je ono.

Taky jsi to jedl. - Jo, moc mi to chutnalo. - Komu taky ne? Víte, měli bychom... Právě jsem dostal nápad. Měli bychom... Když spolu mluvíme a přepínají se mezi námi kamery... - Měli bychom mít rozdělenou obrazovku jako na CNN. - To je dobrý. Udělejte to. Jde to? Jo, to je ono! - To je super! - Je to dobrý. - Tak jo... Vítejte zpátky. Počkejte...

Pšššt! Dobře. Otázkou je... Potřebujeme nějaké téma. - Jasně. Naražený koule. - Naražený koule. Objevily se zvěsti o naražených koulích. Co nám k tomu povíte, Geoffe Petersone? Je to naprosto pobuřující, senátore. Nesouhlasím s tvrzeními, které Secretariat pronesl ohledně naražení svých koulí. Máte k tomu co říct, Secretariate? Vidíte to?

Přesně tohle jsem očekával. Prosím vás, nemluvte jeden přes druhého! To stačilo. Dejte to pryč. - Nelíbí se mi, že publikum tleskalo jako by to bylo nacvičené. - Přesně. My si to vymýšlíme. Já vím. Není to připravený. Já vím. Tohle vzniká právě teď.

Já vím. Kde je Honey Boo Boo? - Čeká, až tu skončím. - Jo. - Na co je čas, Geoffe? - Je čas na Tweety a e-maily. Čas na rady od chlápka, který kdysi vystupoval pod jménem Naražený koule. Víš, že bych tě mohl vyměnit za aplikaci? Proč by ne? Honey Boo Boo by seděla tady a ty bys byl aplikace. Honey Boo Boo by udělala...

Jasně. - A ty... - A já budu dělat... - Chceš udělat znělku? - Jo. - Co je? - Omlouvám se. - Řekl bych, že publikum je trochu vyděšený. - Takový nervózní. - Tenhle je od Martyho z Ashland v Oregonu. Byl jsi tam někdy? - Si piš. - Co tam máš rád? - Mám rád Martyho. - Dobře. "Jaká je šance, že tenhle e-mail zahodíš, aniž bys na něj odpověděl?"

Mizivá. Tenhle je od Carly z Bronxu v New Yorku a píše: "Craigu, myslíš, že Billovi Clintonovi se líbí, jak ho napodobuješ?" Jo. Tenhle je od Michaela z Minneapolis v Minnesotě, který píše: - Sedí to? - Jo, Minneapolis je v Minnesotě. - Dobře. "Ahoj Craigu, Geoffe a Secretariate..." Tak to nás hoďte všechny na obrazovku. "Jaké je oficiální jméno vaší kapely? Stydliví hoši, nebo Stydliví chlapi?" Ani nevím.

Jak to je? Stydliví chlapi. Secretariate? Můžete na obrazovku dát i kapelu? Jo! Jo! Alfredo, jak se jmenuje tvoje kapela? - Oficiálně jsme Stydliví chlapi. - Tak teda Stydliví chlapi. Tenhle je...

Dejte to... No jo, už stačí. Tenhle je od Eve z Westportu v Connecticutu, která píše: "Craigu, krmíš svoji krávu místní pšenicí?" Je to kůň, ku*va! - Co to sakra... - Navíc... To je slovo ze švýcarské němčiny, kámo. Jsi rasista. Tenhle je od Dannyho z Columbia v South Carolina...

- Máš to tam rád? - Mám a ty? Tam to mám rád. A co ta South Carolina? Pořád to v nás je. Píše: "Craigu, dělal jsi někdy nějaké cirkusové kousky? Třeba chození po laně nebo žonglování v klaunském make-upu? I kdyby jo, proč by to někdo chtěl vědět? Asi aby mohl říct: "Jo, tohle dělal." "Poslal jsem mu dopis a říkal..."

"Poslal jsem mu dopis... Myslel jsem si to a taky že jo." - Tenhle je od Mandy z New Yorku. Byl jsi tam někdy? - Jasně, Mandy... "Craigu, byla jsem na obchodní cestě v Tokiu a vysílali tam tvoji show s titulky, máš z toho nějaký peníze?" - To nemám, ale vysílají nás v Japonsku. - Jo. Jo, vysílají nás v Japonsku... Myslím, že je to tím, že když Američani vidí japonskou soutěžní show, řeknou si: "To je fakt divný!"

Takže musíme poslat něco na oplátku, aby si Japonci řekli: "To je fakt divný!" Jak říkají naší show v Japonsku? Pusťte to. Máte to? HODINKA SKVĚLÉ ZÁBAVY S ROBOTEM A STAŘÍKEM. A nakonec tenhle od Alison z Memphisu, která píše: "Craigu, jsi spíše trpělivý a optimistický člověk, nebo naopak?" Podle tebe nejsem optimista?

- Co je? - Promiň, pokračuj. Řekl bych, že jsem optimistický a trpělivý člověk. - Ne. - To ne. Jsem v depresi už jen z tohohle e-mailu. Asi bychom měli chvíli meditovat. Dostal jsem lepší nápad, zastavte to! - Budeme meditovat jako na CNN. - Jasně. Pojďme na to.

Ne, ne! Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

CHTĚLO BY TO ASPOŇ JEDEN CELEJ DÍL !!! :(

STEJNĚ TAK U CONANA....

KLIDNĚ NA ČÁSTI.

430

Odpovědět

Craig mi bude chybět! Naštěstí toho nechal mnoho za sebou.

380

Odpovědět

Tohle bylo fakt divný! :D

152

Odpovědět

Sorry, za 2 komentáre, len mi ten predošlý nezobrazilo. Tak pridávam tretí s ospravedlnením.
Ale fakt to je dobré video :D

72

Odpovědět

Asi najlepšie Craigove tweety a emaily, aké som videl... :)

64

Odpovědět

Asi najlepšie Craigove tweety a emaily, čo som videl :)

113

Odpovědět

U Kimmela jsme se dozvěděli, že scénka s herci z Friends byla připravená. A Craig nám tady teď tvrdí, že to co dělají je improvizace... Ví někdo jestli je to pravda, nebo kecá? :)

140

Odpovědět

Řekl bych že něco málo připravený má ale zároveň si myslim že ani on sám neví kdy to bude potřebovat :D

210

Odpovědět

Podľa mňa má niečo ako hrubý rozvrh šou a väčšinu času improvizuje.

90

Odpovědět

Nezlobte se na mě, ale Craig je prostě nejlepší, já si nemůžu pomoct. Fakt prostě je, můžete s tím nesouhlasit, můžete to odmítat...ale to je asi ta všechno, co proti tomu můžete dělat... :D

9413

Odpovědět

Na scénky z terénu mám nejradši Conana, ale ve studiu se mi nejvíce taky líbí Craig :)

413

Odpovědět

Jak poznamenal Gervais : "You do this every day?" "Sometimes" "That is amazing... and you get paid?" :D

780

Odpovědět

Musím uznať, že toto bolo asi Craigovo najzábavnejšie video.

1215

Odpovědět

zajímalo by mě kolikrát si ten člověk co mu cenzuruje sprostý slova vyslechl, že je rasista :D

1210