Craig Ferguson: Tweety a e-maily #3

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:6 368
Další várka otázek pro Craiga a jeho velice poučných a nápomocných odpovědí je tu! Uvidíte také další z mnoha různých znělek této části pořadu. Za zmínku také stojí to, že Geoff v této době ještě nebyl naživo namlouván Joshem Robertem Thompsonem, jen byly pouštěny přednahrané repliky. Díl byl odvysílán 18. 5. 2010

Přepis titulků

Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz Vítejte zpět! Dnes vážně nevím kudy kam. Nahoru, dolu, na stranu nebo čelem vzad...Na co je čas, Geoffe? Craigu, můžeme se dát do tweetů? - Jo, můžeme. Pusťte znělku. - To jsem rád. Twitter! Tweetuj, tweetuj, tweetuj!

Twitter! Kuřecí Vindaloo je mňamka. Jmenuji se Scooter, spravím váš kompjůtr. Jsem moderní týpek a boží opravář. Když zavoláte na technickou podporu, bude mi ctí. Jsem trpělivější než Mahátma Gándhí. Mrkni na tweety a e-maily! Co to ku*** bylo?

Geoff má vlastní znělku, kde zpívá, je sám sebou a tak vůbec...? Jsem rád, že jsem zůstal vzhůru a mohl to vidět. Začínáš být ctižádostivý. Ale vypadalo to úžasně. Pusťte mi to znova. Twitter! Tweetuj, tweetuj, tweetuj! Twitter! Kuřecí Vindaloo je mňamka.

Jmenuji se Scooter, spravím váš kompjůtr. Jsem moderní týpek a boží opravář. Když zavoláte na technickou podporu, bude mi ctí. Jsem trpělivější než Mahátma Gándhí. Mrkni na tweety a e-maily! No...to je moc hezké. Tak jo. Tenhle je od Jenn z Bostonu v Massachusetts, která píše: "Drahý Craigu, jsem 25letá žena a nemám v pátek večer co dělat.

Jak bych měla strávit večer?" Teď jsi mi nahrála na smeč. Já ti nevím. Mladá žena sama doma v pátek večer, možná bys mohla zkusit nějakou masáž sebe sama, aby ses uvolnila. Masírovat sebe sama a možná to natočit. A poslat to na craig@internet.com. Tenhle je od Leny z Las Vegas.

Lena z Las Vegas? To je nějaký blbý výmysl? No dobře. Lena z Las Vegas v Nevadě píše: "Drahý Craigu, myslím, že jsem závislá na čokoládě. Jaký je první krok k odvyknutí?" Takhle... Vím, že tohle může být i skutečná věc, ale když slyším lidi říkat: "Jsem čokoholik.", říkám si: "To jako vážně?!". Protože já jsem alkoholik, a když piji, tak se neznám, odjedu do Tijuany, proberu se o tři dny později s bolavým zadkem a tetováním.

Copak sníš tabulku čokolády, zmagoříš a dostaneš chuť zabít bezdomovce? To asi těžko! Takže hele...Myslím si, že je tu nižší riziko, a jestli jsi závislá na čokoládě, doporučil bych tohle: Dej od ní na chvíli ruce pryč. Všichni nejsme stejní. Tenhle je od Frankieho z Milwaukee ve Wisconsinu, který píše: "Craigu, mohlo by tě zajímat, že v pátky hrajeme s kamarády chlastací hru.

Kolikrát bouchneš do kamery, tolik panáků vypijeme." Pochlap se, prcku! Kdo přežil, ať zavolá poldy. Tenhle je od Lawrence z Colonia v New Jersey. Colonia? "Drahý Craigu, na počest nového filmu o Robinu Hoodovi, by mě zajímalo, jestli jsi někdy bohatým bral a chudým dával."

Ne. Bohatým beru jen trochu. Beru jen trochu peněz od CBS za dělání téhle blbosti. Což může být jistým způsobem považováno za loupež nebo alespoň drobnou krádež. Takže bohatým neberu a chudým nedávám, ale to málo, o co okrádám majetné, si nechávám.

Tak jo. To by stačilo. Tenhle je od Sanije nebo Saniže, nevím, jak se to vyslovuje. S, A, N, I, J, E - Sanije. Sanige, Saniže... Tenhle je od Susan... ze Švýcarska, která píše: "Ahoj Craigu, kolik zemí jsi navštívil?

Já byla ve 14 a zajímalo by mě, jaká země se ti líbila nejvíc. Já ti nevím, těžko říct. Byl jsem na spoustě míst, ale o hodně z nich vím jen díky fotografiím. Tak úplně všechno si nepamatuji. Ve skutečnosti si pamatuji většinu míst, kde jsem byl... nedávno. A myslím, že...Obvykle si dávám nohy na stůl, až když končíme. Pohrávám si s formátem pořadu. Co bude dál?

Ve skutečnosti mě napadlo, že v pátky bychom mohli zavést jiný styl pořadu. Zaprvé bude vtipný. To bude ta nejtěžší část. Ne, přestaňte. NETLESKAT Chtěli jste tleskat, že jo? Nepleskat... Takže jsem...

Myslel jsem, že v pátky můžeme dělat něco jiného. Třeba neformální pátky. Uděláme neformální pátky. Pozveme nějaké přátelé, budeme grilovat ve studiu. a... uvaříme kostlivce. Jo, uděláme z tebe polévku, Geoffe. Vtipné!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

Nechceš přeložit i tohle ? Krátké, ale vtipné :)

http://www.youtube.com/watch?v=7LVWGvKhuhA

190

Odpovědět

Nebo http://www.youtube.com/watch?v=fUwvoYE_WHQ

Taky parádní a mnoho lidí by se u videí zasmála :)

190

Odpovědět

YouTube: "Účet YouTube spojený s tímto videem byl zrušen z důvodu opakovaných oznámení třetích stran ohledně porušování autorských práv."

191

Odpovědět

Zajímalo by mě, co bylo na druhý straně cedulky "NETLESKAT"

180

Odpovědět

www.redcross.org
txt redcross
99999

190

Odpovědět

Diely zo Skotska už nebudete prekladať?

190

Odpovědět

HOBO by zde měl být přeložen spíše jako flákač, vandrák, něco v tom smyslu. Ne úplně bezdomovec :-)

1817

Odpovědět

Zajímalo by mě proč je na zadní straně té kartičky No Applause napsaná webová stránka
www.redcross.org :D a ještě nějáký kraviny.

181

Odpovědět

Rapující Geoff zabil ! :D

196

Odpovědět

Craig práve zabil skupinu mladých adolescentov. :D

210

Odpovědět

proc proste neprekladate celeho craiga..

1810

Odpovědět

Craig je prostě ze všech nejlepší!

188

Odpovědět

jednoduše řečeno.... VÍC CRAIGA! :)

196

Odpovědět

je to sice lepší, když je Geoff "živej", ale aspoň je tady vidět, jak si to Craig dává sám. Paráda :D

190

Odpovědět

Jsem jediná kdo na konci rozuměla ,,No apple sos.''? :D

185

Odpovědět

Říkal "no applesauce", což je jablečné pyré (=jablečná přesnídávka) :D

192

Odpovědět

No apple sauce. ;-)

180

Odpovědět

Jde vidět, jak strašně moc tomu pořadu pomohlo, že je Geoff dabován živě ve studiu. A v poslední době se začíná čím dál víc projevovat Secretariat (nedávno jsme i viděli, že sežral chlapa, protože mu ze zadku lezla ruka :D) - díky tomu je teď TLLS ještě víc creepy než kdy dřív. A to jako hodně :D.

194

Odpovědět

je niekde video z toho? :D

180

Odpovědět

Jako Craiga sleduji poslední dva roky, intenzivně (tzn. všechny epizody) tak půl roku, a tohle mi připomnělo, jak Craig býval takový víc rozvernější, snad i vtipnější a nebyl tak konformní. Jinak pořád mě baví a pořád ho mám rád, jen tím chci říct že se možná začíná vyčerpávat a chtělo by to vzpruhu (i když sem tam se povede díl, který je super, ale to většinou začíná už v monologu, který se utrhne z kolejí a první host je natolik dobrý, že se na té vlně veze), nebo spíše mu CBS víc přistřihává křidýlka (i když z toho občas vzniknou vtipné konfrontace kdy Craig dává do těla chudákovi Michaelovi, nebo když tam na nějakou dobu byla na dohlížení ta další produkční, nebo co to bylo; tam taky padaly dobré hlášky a dialogy).
NA ZÁVĚR: Druhotná pointa je, že se na VČ nebojte překládat staré díly, je to příjemné zpestření (a hlavně velká šance že to trefí něco, co jsme neviděli mi, co se nějakou dobu už díváme pravidelně).

200
Další