Tweety a e-maily #19The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:13 454

Máme tu další tweety a e-maily s Craigem Fergusonem, ve kterých bude opět řeč o anketě o nejvíc sexy moderátora talk show. V tomto díle, který byl vysílán den před minulými tweety a e-maily, se Craig poprvé dozvědel o dané anketě z e-mailu jedné fanynky.

Jako druhé video pak přidávám zakončení tohoto dílu, ve kterém Craigovi výsledek oné ankety trochu stoupl do hlavy. Tuto část ocení především Craigovy fanynky.

Poznámka: V čase 2:28 prvního videa Craig opět naráží na Tigera Woodse a jeho milostné aféry.

 

 

 

Přepis titulků

Vítejte zpátky. Díky, kapelo! Jakej jste měli víkend? "Úžasnej!" Super. Máme čas na e-maily, přátelský kapelníku, se kterým moc nemluvím? "Jasně!" Díky, kámo. Tak jo, máme tu pár e-mailů.

Tenhle je od Cindy z Mankata. To byl myslím film, ve kterým jsem omylem hrál. Mankato v Minnesotě. Je to "Mankejto" nebo "Mankato"? "Mankejto"? Mankato s Craigem Fergusonem v hlavní roli jako... chlápek v chlupatých bikinách. Cindy z Mankata píše: "Ahoj, Craigu.

Víš, že vedeš v anketě o nejvíc sexy moderátora talk show?" Vážně? No jo, podívejte. To asi... V časopisu Marie Claire... Podívejte, tady... Se kterým moderátorem talk show byste se vyspaly? Jay Leno, nula. Počkejte, počkejte. Carson Daly, jedno procento.

Jimmy Fallon, jedenáct procent. Tady to máš, ty roztomilej parchante. Jon Stewart, šest procent. Asi nemáš tak sexy mozek. Conan má tři procenta. Můj bože, podívejte na mě. Sedmdesát čtyři procent. Počkejte, počkejte. Ne, ne. Musíme to brát v kontextu. Uvažujte. "Se kterým moderátorem talk show?" Nebavíme se tu o Georgovi Clooneym nebo Bradu Pittovi.

V podstatě se tu bavíme o bandě Carneyů v oblecích. Musíme se na to dívat trochu z perspektivy. Ale stejně je to divný. Jsem z toho vážně vyděšenej. Avšak musím vám říct, že je to k ničemu. Počkat, jsem ženatý, ale to podle nových pravidel golfu zřejmě nevadí, že? Výborně. Hej, počkat.

Není Marie Claire časopis pro chlapy? Fajn. Tak jo... No co už. Dávám to za vinu lidem, co nemají HD televizi. Tohle je od Siggiho z Reykjavíku na Islandu. Vysílají nás na Islandu? Na těch mezinárodních stránkách.

Siggi píše: "Ahoj, Graigu." Tak se asi řekne moje jméno v islandštině. "Ahoj, Graigu. Jak jsi asi slyšel, Island brzo zbankrotuje, tak jsem si říkal, jestli bys nám neposlal nějaký peníze?" Pokud z nás chcete dostat peníze, musíte být víc antiameričtí. Takhle to děláme. Musíte být silně proti tomu, abysme vám pomáhali. Pak tam budem raz dva s tlustou šekovou knížkou.

Tenhle je od Zanea z Clymeru v Pensylvánii. Jmenuje se to Clymer? To je pěkný. Píše: "Milý Craigu, nedávno jsem poprvé zkusil trávu." "Byl jsem trochu naštvaný, že to na mě nemělo vůbec žádný účinek. Nemáš nějakou radu, jak se líp zhulit?" Poslouchej, ty spratku. Nevím, kde jsi přišel na to, že já vím, jak se zhulit. Už to nedělám.

Hašiš. V žádném případě... Mnou vyjádřené názory... nejsou v žádném případě schvalovány společností CBS ani jejími satelitními společnostmi a vlastně ani mnou. "Takže říkáš, že tvoje názory se ani neshodují s tvými názory?" Z právních důvodů to tak je. "Takže existuje lepší způsob, jak se zhulit?"

Řekl bych, že nevím. Řeknu vám lepší způsob, jak se zhulit. Pomáháním vaší komunitě. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Před druhým videem komunitě pomáhal statečně..

50

Odpovědět

Nejdřív jsem si říkal, že je to slabší chvilka, ale s příchodem ankety mě opět Craig dostal do kolen. A to druhý video, to dokazuje, že Craig nikdy neměl obdoby a jakmile se dostal přes slabší začáteční období v moderování a otrkal se, tak už jen válel.

91

Odpovědět

Nedávno jsem přemýšlel, proč byl Craig tak jednoznačně lepší z Amerických moderátorů. (Leda tak Conan se mu vyrovná). On se před žádnýma celebritama neponižuje. Nanejvýš jim řekne, že je velkým fanouškem jejich filmů, moc se mu líbily apod., ale u něho člověk nikdy neví, jestli to neříká jenom ze zdvořilosti. Pak se snaží přijít na téma, které nesouivisí s jejich kariérou. Tím, že se s nima baví jako rovný s rovným, se hosti uvolní a navazuje to lepší atmosféru.
Když bychom to srovnali s např Jimmy Fallonem, tak z něho mám pocit naprostýho vlezdoprdelky. Přehnaně reaguje na jejich vtipy, každýmu říká jak jsou jejich filmy vynikající a celkově působí moc pokorně.
Mrzí mě, že Craigův nástupce je na tom podobně. Taky hosty moc vychvaluje (viz Damonovo video). Vesměs ostatní moderátoři (Fallon, Kimmel, Corben) nejsou sami vtipní a snaží se to dohánět skečama. Ty jsou sice fajn, ale moderování to nenahradí.
Na závěr mi došlo, že v Americe vlastně není žádnej dobrej Americkej moderátor. Všechny si musí tahat z velké Británie.

441

Odpovědět

Kdo je jeho nástupce?

30

Odpovědět

+.&rewJames Corden, takovej ten tlouštík, co dělá rapový bitvy s hostama. Onehdá dělal rozhovor s Mattem Damonem a říkal, že ho někdo nazval jeho tlustým dvojníkem.

110

Odpovědět

+K0rhakJo tenhle, já si to myslel. Díky. Není to špatné, ale je to úplně jiný styl toho pořadu a řekl bych, že je to teď více zaměřené na mladší publikum.

00