Craig Ferguson: Vánoční tweety a e-maily

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:703
Počet zobrazení:7 376

Na dnešek jsme kvůli chybě v komunikaci bohužel nestihli přeložit plnohodnotný rozhovor, ale pokusíme se vám to vynahradit Craigem a Geoffem. Craig bude opět odpovídat na dotazy diváků. Doporučí vám animovaný seriál, poradí ohledně vztahů a dozvíte se spoustu dalších zajímavých věcí.

Díl byl odvysílán 23. 12. 2012

Přepis titulků

Vítejte zpět! Vítejte zpět v předvečer Štědrého dne. - Dnes je mayská apokalypsa. - Přesně tak. Velkolepý mayský sváteční den. Jo, velkolepý apokalyptický mayský sváteční den. Jestli dnes má být konec světa, tak bychom sem měli nacpat co nejvíc vánočních věcí. Jo, jdeme na to.

Koupil jsi mi dárek? - Jasně. - Co to je? Byla to kláda. - Stejně jako loni? - Přesně. - Taky jsem ti něco koupil. - Jo? A co? - Kládu. Fakt? Stejně jako loni... Vlastně je to ta kláda, cos mi dal loni. Vracím ti ji. - Ty šmejde!

- Ale no tak! Co ta, kterou jsi mi koupil ty? Ta je určitě nová a pořídil jsi ji ve specializované prodejně. - Ne, je to ta od tebe z loňska. - Přesně tak. O Vánocích si s Geoffem rádi prohazujeme klády. A někdy se v průběhu prohazování dotknou. Je to tak. Jsme prohazovači klád. Přesně. Na co je čas, Geoffe? To ti povím, Craigu.

Je čas na Tweety a e-maily, kdy čteme vaše dopisy a snažíme se ignorovat hrozící apokalypsu. To je povzbuzující! Pusťte znělku. Neohlížejte se a rychle do krytu. Blíží se útok e-mailů a tweetů. Obří šílené stvůry nám ničí město. Je to ještěřího výboru zkázy gesto. Popadněte laser a raketový pohon.

A připojte se k útoku... e-mailů a tweetů! Tenhle je od Hanse z Berlína v Německu. - Ahoj, Hansi! - Ahoj, Hansi! Kdykoliv dostaneme tweet nebo e-mail z Německa, mluvíme tímhle přízvukem, protože se nám to líbí. - Je to tak, Geoffe? - Ano, Craigu. Nesahej mi na kládu. Neumíme mluvit německy, ale umíme skvělé nacistické hlasy.

Přesně tak. Zopakuj to pro mé potěšení. Přesně tak. Teď ty - pomaleji. Pomaleji. Má kláda je tvrdá. Co je? Tohle se právě děje na vašem televizoru.

Hans z Německa píše: "Drahý Craigu, který americký kreslený seriál je nejlepší sledovat, když si vychutnáváš podomácku vyrobené kuřivo?" Asi úplně nerozumím, co tím myslíš. Já mám rád Betty Boop. Já ti nevím. Tyhle černobílý věci mě trochu děsí. Mě baví jednoduchý humor Kačora Daffyho. - Kačor Daffy.

- Kačor Daffy? - Kačor Daffy. Teď jsi mě rozesmál. Proč? Tebe nebaví jednoduchý humor Kačora Daffyho? Tohle se mi stane pokaždé, když mluvíme tímhle přízvukem. A někdy se dotkneme kládami. A teď myslím jen na Kačora Daffyho. Tak jo. Tenhle je od Davida z Rena v Nevadě, který píše: "Drahý Craigu, jen ti chci popřát šťastné a veselé." Tenhle je od Connie z Laramie ve Wyomingu.

Když jsi odtamtud, tak neříkáš, že jsi z Lamarie, ale že pocházíš od Lamarie. Pocházet od... Tenhle je od Coniie, která pochází od Lamarie ve Wyomingu. Tu určitě baví jednoduchý humor Kačora Daffyho. "Ahoj, Craigu a Geoffe, vím, že je to trapná otázka jako z prvního rande, ale jaký je váš oblíbený film?" Poslední tango v Paříži.

Můj oblíbený film? Co to jako má být? Jaký je tvůj oblíbený film, sakra? Mě baví jen jednoduchý humor Kačora Daffyho. Tenhle je od Marka z South Surrey, který píše: "Zdravím z Vancouveru..." Tak si ale vyber! Buď jsi ze South Surrey, nebo z Vancouveru! To už ani nemůžu číst... Tohle je od Liory z Velké Británie.

To je okouzlující. Nevím, jestli to vidíš, ale Liora je asi krocan. "Drahý Craigu a Geoffe, znáte nějaké chanukové písně?" Zrovna před chvíli jsme zpívali... Geoffe, zazpíval bys ji znova? Jo, tuhle. Já myslel, že se něco rozbilo. To děláš ty? - Jo, to dělám já.

- Udělej to znova. - Tak jo. "Drahý Craigu a Geoffe, můj vztah je na spadnutí. Je lepší se rozejít před svátky, nebo počkat do ledna?" To jsme už zažili asi všichni... Myslím, že nejlepší je rozejít se hned, abys nemusela kupovat dárek, a pak v lednu, až se dáte zase dohromady, můžeš... Ne, já nevím... Ptáš se špatné osoby, jsem potřetí ženatý.

Geoffe? Já jsem mrtvý, takže nemám ponětí. Dobrý nápad je rozejít se hned a ušetřit prachy. - Víš, co mám rád před Vánocemi? - Co? - Trochu té trapnosti. Co... Co to tam děláš? Žhavím svoji kládu. Jo? Máš na ní ještě nějakou kůru?

Hned budeme zpět. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby zbyl čas zase na Fergusna, tak tohle je dobré. Gary Sinise on the LLS w/ Craig Ferguson (Jan 6, 2011)
Díky

00

Odpovědět

ja cu zas vánoce :-P muck :-*

1916

Odpovědět

Craig Ferguson je nejlepší.

235

Odpovědět

Proč je tu tak málo? Já ho chci častěji!

244

Odpovědět

Trochu opožděně ale nevadí :) Craiga není nikdy dost!!

215

Odpovědět

Není nad to, když ti někdo kvalitně odpoví na otázku

221

Odpovědět

On má TARDIS na svojom stole!! So cool. I keď mi to pripomenulo, že dnes bol oznámený odchod Matta Smitha z pozície Doktora, myslím, že Craig si práve na mojom ,,rebríčku moderátorov talk-show" veľmi polepšil :)

194

Odpovědět

Mohl by být další Doktor. :D

200

Odpovědět

+LigerNn, další Doktor musí být Lupin! :D. Craig by měl hrát Mastera! :D

180

Odpovědět

+LigerKto bude ďalším Doktorom si ani netrúfam tvrdiť (u Moffata sa nedá predvídať), ale Masterom musí byť Christopher Lee :D Craig by mohol byť aspoň companion na pár častí.

180

Odpovědět

Já osobně jsem začala Doctora Who sledovat právě kvůli Craigovi :D jak básnil o tomhle seriálu a skvělý jsou dialogy s jeho kamarádem Chrisem Hardwickem :D

http://www.youtube.com/watch?v=1jU8k19sW_c&list=PL9E5EE7EB04E08D7C

190

Odpovědět

joooo, tohle já rád :D

193

Odpovědět

Doporučuju přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=SDveafm6eas
!!!MORE!GRAIG!!!

185

Odpovědět

na Craiga koukám vlastně asi jenom zhulenej a z toho králika jsem včera umřel smíchy :D

00

Odpovědět

Tyhle tweety jsem si pouštěl pořád dokola, z toho jeho německýho přízvuku fakt nemůžu... :D A "the simple pleasures of Daffy Dook" to naprosto završilo :D :D

194

Odpovědět

Ach, Craig... toho není nikdy dost. Rozhodně nejlepší a nejvtipnější moderátor TS, jakého jsem kdy viděla :). A ty jeho záchvaty smíchu jsou dokonalé :D.

196

Odpovědět

Craig - proste "profesionál" jak sa patrí. Od neho môžete preložiť čokoľvek a vždy to bude zábavné. Žiadam o pravidelné prekládanie jeho show !

1912

Odpovědět

Žádat můžeš, ale momentálně na to nemáme "kapacitu", takže bohužel.

1895

Odpovědět

Nevím na kolik je to nahraný, každopádně Craig ve svých show působí hodně lidsky a přirozeně. :-) Když koukám na jeho show, tak si říkám, že bych se s nim mohl normálně bavit na něčí narozeninové párty. :D

1910

Odpovědět

na jeho výbuchy smíchu to nemá, ale zasmála jsem se stejně kvalitně :D

195

Odpovědět

Nevím, jestli je to tím, že mám v žíle, nebo tím nahovno počasím, ale mě to místama rozsekalo :-D

2010

Další