Hudební intra Craiga Fergusona: Oops!... I Did It Again

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:872
Počet zobrazení:10 304
Dalším z mnoha dnes už klasických prvků The Late Late Show Craiga Fergusona jsou naprosto geniální hudební cold open s maňásky. Mezi Craigovými fanoušky jsou všechny z nich naprosto legendární a po jejich zhlédnutí není těžké pochopit proč. V rámci rubriky Talk show střípky tu postupně představíme několik jeho nejlepších kousků. Začínáme intrem na píseň Oops!... I Did It Again od Britney Spears.

Přepis titulků

Jo, jo, jo! Jo, jo, jo! Myslím, že jsem to udělala znova. Donutila jsem tě myslet si, že jsme něco víc než přátelé. Ach zlato, možná, že to vypadá, že jsem do tebe zabouchlá. Ale to neznamená, že to s tebou myslím vážně! Protože přijít o hlavu, jo, to jsem přesně já. Ach zlato, zlato.

Hups, udělala jsem to znova. Hrála jsem si s tvým srdcem, nechala jsem se pohltit hrou. Ach zlato, zlato. Hups, myslíš si, že tě miluju a že jsem anděl. Nejsem zase tak nevinná! Podívej, můj problém je, že se nechávám unést svými sny. Přeju si, aby mí hrdinové opravdu existovali! A během toho pláču, copak nechápeš, že jsem totálně praštěná?

Ale přijít o hlavu, jo, to jsem přesně já. Ach zlato! Hups, udělala jsem to znova. Hrála jsem si s tvým srdcem, nechala jsem se pohltit hrou. Ach zlato, zlato! Hups, myslíš si, že tě miluju a že jsem anděl. Nejsem zase tak nevinná! Přeložil: chester www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě to zase jako taková pecka nepřijde.

00

Odpovědět

Už dlouho sem se u videa nesmála od začátku do konce..:D:D

211

Odpovědět

hh, kks ale ta pesnicka ma strasne lyrics :)

Co tu riesite particku, nechapem, ze to este vysielaju, stacili mi ukazky trapnost velka, WLIIA ma tiez nebavi, ale neni to take nasilu trapne

214

Odpovědět

100 bodov :)

201

Odpovědět

LOVE IT ! ! !

210

Odpovědět

Craig je legenda. Neznám lepšího moderátora talkshow, už proto, že jsem snad nezažila díl, u kterého bych se nudila.
Co se týče cold open, viděla jsem jich už spousty, možná že všechny a jsou naprosto geniální. Jsem velice ráda, že se objeví i zde. Moje nejoblíbenější je asi Wonderful Night, ani nevím proč :)
Každopádně díky chesterovi za vynikající práci.
Ti, kteří jsou na Craigovi závislí mě pochopí. My to bereme asi trošku jinak, než nahodilí návštěvníci videí z LLS.
Opravdu si této práce vážím.
Pokud bych se měla vyjádřit k debatě Ferguson vs. Kraus, řekla bych nejspíše "Are you kidding me?!" :D To samé platí pro WLIIA vs. Partička, i když na Partičku se podívám moc ráda.

201

Odpovědět

Craig je klasik :-)

A díky chesterovi za překládání a novinky občas na modré stránce :-)

200

Odpovědět

WinCZ, jak už někdo řekl, pořiď si AdBlock... máš chrome? je zadara v jejich web store a šlape jako hodinky...

181

Odpovědět

Oh, my.... Teplej Harry Potter :D

180

Odpovědět

Chester krásně setřel ragery. Craig je prostě geniální a i já mám jeho show rád ze všech nejvíc. Je to tak spontánní a přirozené ... prostě tomu věřím a buším se u toho pokaždé. Všichni by se mohli od Craiga učit. David Letterman je sice legenda ... ale abych řekl pravdu, tak co jsem na něj jednu dobu koukal na AXN, tak jsem se prostě nudil, ale to je můj názor. Jsem moc rád, že jsem Craiga prostřednictvím videacesky.cz objevil a je to můj naprostý favorit co se talkshow týče.

A když už se tu tak hádá, tak co se týče Whose Line is it Anyway ... Partička je proti tomu chabá napodobenina. Neberu jim to, že chtějí oslavovat tento typ show i v česku, ale na originál prostě nemají. Vždyť se tam smějí jen sami sobě...
Neříkám, že vtipné momenty nebyly ... ale to spíše ve slovenské verzi tohohle pořadu. Česká Partička mě zdaleka tak neuchvátila, jako WLIIA.

190

Odpovědět

WinCZ: ani nevím, o čem mluvíš, protože mám freewarovej AdBlock a mám po reklamách :)

182

Odpovědět

Blonďatá paruka a kožené oblečení rulez :-D Craig a jeho výstupy vedou. Plyšáci jsou bomba. To si zaslouží max :-)

BTW : pročítal sem tady komentáře a nechápu, jak někdo může myslet vážně to, že je Kraus dobrý a Partička taky ... Whos line is this anyway je bomba a né žádná stupidní kopie.

181

Odpovědět

Off topic ale UKRUTNĚ MĚ SERE TA DEBILNÍ REKLAMA přes půlku obrazovky, co se zobrazí pokaždý, když v poslední době na tuto stránku vlezu. Tohle už je MOC KUA!!!

187

Odpovědět

Craiga miluju. Nesoudím žádné komiky, ale u Craiga je jasně vidět, že si tu práci užívá plnými doušky a je to prostě komik. U jeho videí se řežu smíchy a to snad jde.

180

Odpovědět

nic, co by dávno neudělal už někdo jinej ... normální parodie v podstatě :) 5/10

1810

Další