Craig Ferguson: Wavy a jeho trable

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:513
Počet zobrazení:5 775

Dnes vám představíme dalšího člena Craigovi početné skupinky maňásků. Je jím Wavy, který si sám není jistý, co je vlastně zač a poví vám něco o svých nedávných trablích.

Přepis titulků

Jak vám dupou králíci? Jak vám dupou králíci? Přesně tak, kámo! Wavy je tadyyyy! Vím, co si říkáte: "Wavy, kde jsi byl, draku?" Já vám to povím! Byl jsem na místečku zvaném... vězení.

Řeknu vám, co se stalo. Byl jsem v Nevadě a šel jsem do takzvané samoobsluhy. A tak mě napadlo, že se obsloužím sám a vezmu si nějaký prachy z pokladny. Podle všeho vás za to odsoudí. Výsledkem toho bylo, že jsem se dostal na vlnu zločinu. To ti jako přijde vtipný, mrcho? Nezapomínejte, že jsem zlý.

Byl jsem ve vězení ve Vegas a... čekal jsem, až někdo zaplatí kauci a zaplatil ji za mě kostlivec. Což pro mě bylo trochu ošemetný, protože rád jím, rozumíte? A na něm není žádný maso... takže se z nás stali dobrý kámoši.

Nikdy by mě nenapadlo, že budu kámoš s teplým kostlivcem. Ale to se stává. Teď to zkoušíme nabídnout NBC jako sitcom. Můžou kostlivec a krokodýloaligátor nebo co to ku*va vlastně jsem... Můžou spolu bydlet, aniž by ze sebe zmagořili? Dívali byste se, co? Přesně tak!

Ne... Nepřerušujte mě, pane. Nepřerušujte mě, neboť jsem chladnokrevný zabiják. Je fajn být zpátky, dámy. Byl jsem dlouho v ústraní a postrádám dámskou společnost. Pošlete mi vaše fotky na wavy@internet.com. Moje ruce jsou moc krátké a nedosáhnu si na něj, jestli mi rozumíte...

Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Příšerný překlad!

1873

Odpovědět

Pokud napíšeš konkrétní příklady, tak to klidně předělám a uznám, že máš pravdu, ale takhle to je jenom výkřik do prázdna bez jakékoliv výpovědní hodnoty.

211

Odpovědět

Tady to snad hodnotí jen Conanovci, aby se omezil Craig na videacesky a byl tu jen samý Conan. Mně nevadí, ale raději bych přivítal více Craiga než vědět kde a jak hraje Conan bowling :) Díky za dnešního Craiga

206

Odpovědět

Prostřednictím PLYŠOVÝHO KROKODÝLOALIGÁTORA dokáže vysvlíknout očima polovinu ženskýho osazenstva. Craig je prostě geniální. :D

193

Odpovědět

more CRAIG!! more CRAIG!! :D :D Dík za překlad ;)

184

Odpovědět

Konečně zase Craig! :D

184

Odpovědět

Jak je možný, že jste to video přidali až teď, ale přitom je tam napsaný 20:00?

1811

Odpovědět

Protože jsem video opravil a zapomněl naplánovat, takže jsem ho zveřejňoval až dodatečně. ;-)

191